Visszajelzés A Teliholdas világ újdonságai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "Teliholdas világ újdonságai" event csevegője

    [​IMG]

    Az event kezdete (várhatóan): 2020. április 14. (kedd) 14:00
    Az event vége (várhatóan): 2020. április 17. (péntek) 22:00


    Az event ismertetőjét >>ITT<<találjátok.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv

    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!


    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend

    .

    Copyright © 2010 - 2020 Magyar FARMERAMA csapat
    |Tamás|


    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    klé92, Kuzdern, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Teliholdas újdonságokból marad a játékban, így érdemes tovább is ültetni a pókpáfrányt. Kénbabot visszaváltják.
    Az event ideje alatt a pókpáfrány is eventnnövény besorolást kap, így érdemes kalkulálni.
    4 dekorból 3 tartozik az eventhez, 1 a jack boltjába kerül be, és marad ott állandó elemnek.
     
    klé92, nagymami2, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Elég gyenge lett.
    8 partyért csináljam meg?
     
    Szíriusz, bendi1121, incimami és 3 más kedveli ezt.
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Különböző a grafika, cseréltem a képet.
     
    klé92, Kuzdern, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  5. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Jó lesz ez. Én alapból is szeretek mindent, ami teliholdas. A pókpáfrány haláli.:D A beadandókhoz képest sok tp/csp, sok csillag, plusz van benne minden, amiből sosem elég :D
     
    klé92, Kuzdern, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Egy röpke összesítés:

    [​IMG]

    Holdelixír - Eventhez tartozó felröppenő - Érkezhet minden típusú ólak, fák és növények aratásából (Teliholdas terület, Gombaerdő)
    Pókpáfrány - Eventnövény (05:30 - trágyázva, vizezve: 03:57) - Ültethető: csak a Teliholdas területen - event után játékban marad mint rémnövény - érdemes túltermelni
    Kénbab - Eventnövény (05:30 - trágyázva, vizezve: 03:57) - Ültethető: csak a Teliholdas területen - event után beváltják - nem érdemes túltermelni

    Gombszem - Elérhető a játékban - korábbi rémnövény
    Izzó gomba - Elérhető a játékban - korábbi rémnövény
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.20
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Bocsi!Én nagyobb bumra gondoltam! Belekezdek, mert event,de nem vagyok elájulva tőle.Nagyon előkészültem,már amit lehetett." 2 felhő szuper tápos és 2 felhő szuper trágyás vár aktiválásra.Már mindegy,ahogy lesz úgy lesz!!

    Köszi Kata.Én még eddig el sem jutottam,szerintem teljesithető!Akkor is jobbra gondoltam.Mindenkinek sikeres eventet!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.4.20
    Kuzdern, bendi1121, -happy58- és 9 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Hát csinálom , mert gazdakör itt nincs nekem.o_O
    Ugyan a kúria tele van de talán pár kitehető cserélhető.:music:
    A 8 party és 1 bónusz/ legalább növény vagy fa lenne), de mindegy ez is +:)

    Szerintem nem tart soká, :)(nem kér sokat:) )majd utána aktíválom a teliholdas betakarításnövelőt.;)
    Estleg 1 új gazdakör nem jön a növényhez? o_O Manufaktúra is elférne már.:music:
    Ha kitehetők kíválthatók akkor töbször is megszerezhetők?o_O
    Elsörorban a szellemes éjszakára gondolok annak a Kergén vagy a Kincsesen is lenne hely;) vannak nála gyengébb kitehetők ott.:)
    Kicsit céltalan jelenleg itt a játék.:oops:
    Azért jó játékot mindenkinek.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.20
    Kuzdern, -W-595-, vargamarti és 11 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Még keresem a megfelelő szavakat arra amit érzek ezzel a nagyon kíváncsian várt eventtel kapcsolatban. Kicsit olyan érzésem van, mint egy időutazónak aki pár évet visszarepült a múltba. Pár évvel ez előtt ennek az eventnek nagyon örültem volna, most azt kérdezem magamtól, hogy újabb dekorok, de hová és minek? Felhő nem tartozik hozzá, gyűjtő pedig már régen nem vagyok ahhoz túl sok így is a felesleges dekorelem az eszköztáramban.. :D
    Sok sikert mindenkinek aki nekiáll és csinálja :)
     
    farmerogirl, Kuzdern, kovacstne és 19 más kedveli ezt.
  10. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Ha jól értelmeztem, csak az egyik marad meg Jacknél, a többi 3-at csak az eventből lehet kivenni. De a Jackes valószínűleg többször is kiszedhető.
     
    Gio kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Igen igazad lehet , de hátha nem.;)Mindegyiknél oda van írva hogy beszerezhető a Jack boltjábol/ eventnyeremény.
    A szellemes éjszakáért szívesen termelnék ha kiváltható lenne az event után.:)
    13500 TP/ TTP 22 h érésidővel elég jónak tűnik.;)
     
    Kuzdern, magdi06 és Ribiszke kedveli ezt.
  12. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Mivel a mágikus pókcsípésnél erre a válasz a beadandók felsorolása, a többi 3-nál pedig az, hogy eventnyeremény, következtetésem szerint ez azt jelenti:nem beszerezhető, mert eventnyeremény. :D
     
    Gio és DevilMókus kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen ezért lehet igazad.;)xDDe én azért várok 1 módi állásfoglalást hátha az event után kíváltható lesz.:)
    A reményhall megy utoljára ahogy szokták mondani.:D
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyértelmű az ismertető: a Mágikus pókcsípés - és csak ez az egy - dekor állandó elemként bekerül Jack boltjába, a másik három eventnyeremény.
     
    klé92, Kuzdern, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  15. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szia, az ismertetőben az van, hogy kezdőmag 5, prém tagoknak + 5, így nekik 15.
    Az a 15 az szerintem csak 10, nem?
    A kitehetők engem nem izgatnak, de számomra úgy lenne egyértelmű, hogy ha a Jack boltja után nem csak az lenne ott, hogy eventnyeremény, hanem, hogy nem, csak eventnyereményként beszerezhető. (mármint, ha így van)
     
  16. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Hát ..... én csak azért csinálom végig , nehogy egyszer a BP kitalál egy felhőt az eventben megnyerhető kitehetők kedvére :)
    Más hogyan eszembe sem jutna :)

    Jó evnetet :)
     
    Packosmacko és Ribiszke kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Szia Mókus :)
    Nem csak vicces(aláírásod), hanem nagyon lapos már az eventek sora. Egyre olyanabb. Sajnos.
    Nagyon eventszerető játékos voltam, mindig belekezdtem, ha nem is sikerült az elején végigvinni, és már most csak cérnaszálak választanak el attól, hogy többet ne csináljam egyiket sem.
    Miért is?
    1.Jobbára tp, tp, tp. De sajnos a csík nem mozdul, de ez sem olyan nagy baj már. Letudtam ezt a kényszert.
    2. Kitehetők zöme, függöny, x-szer learatható, semmi ütős, ami megmarad az emlékekben, tp-s felhő, semmi "szívet megdobogtató" jutalom, hogy na ezért naná, hogy ültetek 10-20-30-40 ezer növényt. Vagy ülök perceket(sok-sok) 1 minijáték alkalmával. Tudod valamit valamiért.
    3.Aki most kezdi, annak lehet lelkesítő ez, de aki 10 éve játszik, nem vagyok benne biztos.
    4. A húsvéti most nekem csalódás, mert abból állt, hogy kattogj minél többet, hisz 2 ponton is feladat volt 1 táblában. S ha akartam vásárolni a bótba, bizony majdnem mindig ugyanoda kattintottam.
    5. Annyi a kitehető, hogy a Mura vize feltorlódna tőle, de csak jön, jön. Minek? Hova?
    6. Egyre hosszabb időtartamú felhők kezdenek divatba jönni? Miért? Hisz úgy sem csak ez egy ember szórakozása. Miért sajnálják azt a dupla akármit egy évben, mondjuk nem 130 akármi, hanem 250. Vagy nem is tudom. Olyan sovány az eklézsia? Nem tudom, de elszomorító, hogy mi lett ebből a kedves játékból. Akkor inkább menjünk vissza 6 évet kb.
    7. Nehéz lett volna idecsapni az eventhez 1 holdas felhőt v gazdakörit hosszútávra? Mondjuk 1 felhőt, ami komolyabb valamit ad? Hisz olyan ritkán van nyitva a holdas, hogy sokat úgy sem kezdhetnénk vele, de még is , na jól van, azért adott valamit. Amúgy meg nyitva lehetne többet, hisz valahol a Földön mindig telihold van :)
    Ad kitehetőt, aztán leteszem v nem, rajtam áll. De hova is? Akkor ezért álljak neki?
    8. Szezonos? Nesze semmi fogd meg jól. Most csinálom először, s pillanatnyilag utoljára, mert semmi fantáziát nem látok benne, azon kívül, hogy bedobálom a pajtából a dolgokat. Alig ad olyat, ami amúgy nem lenne.
    9. Több ezerszeres vetőgépek? Na ez a vicc.
    10. Nagyon várom már, hogy valamiféle újratervezés jöjjön ebben a játékban, ha még van benne annyi.

    Hirtelen gondolatok, ennyi.
    Köszönöm, hogy olvastatok.

    Jó eventezést akinek még van ereje hozzá! Nem tudom lesz-e nekem, majd meglátjuk. Végülis gazdakörim nincs, a pajtámban is akad holdas növény, lehet belekezdek, de csak immel-ámmal, s nem egetverő lelkesedéssel. Sajnos.
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem első aratásra meglesz a felröpi háromnegyede , ha csak 605 db kell :D:inlove:

    Engem azon része fogott meg , hogy nyitva lesz sokáig a terület .
    Az ébredés felhő az bekészítve az ujjam hegyére , ha a lidérfénygöm fákat kirakom .
    Ki is nyitottam egy-kettő ládát , hogy tudjak pörgetni +bónuszt .

    1301 db Édességes láda
    [​IMG] [​IMG]


    9 db Csemegés láda
    [​IMG]



    428 db Trágyás láda III
    [​IMG]


    5 db Trágyás láda IV
    [​IMG]


    10 db Mesterségek ládája
    [​IMG]



    18 db Finom sütik ládája
    [​IMG]



    144 db Felszereléses láda II
    [​IMG]


    11 db Felszereléses láda III
    [​IMG]


    22 db Felszereléses láda
    [​IMG]


    9 db Kerek kerék láda VI
    [​IMG]
     
    csio70, Kuzdern, -hanny2- és 7 más kedveli ezt.
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    S mit kezdesz vele? Gondolom gazdakörid neked sincs, eladni nem tudod. Halmozod tovább? Gondolod egyszer még kellhet? Lehet, de akkor sem annyi, amennyit e pár napban le tudsz nyomni. Hisz max 3-4 órába belefér egy holdas növény érése.
    Tehát ha pár órát itt vagy, bónuszokkal termelhetsz vagonnyit.
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha kinyitják a teliholdas topikot , akkor leírom oda . :inlove:
     
    milanzs, libuskafarm és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.