Visszajelzés A Teliholdas világ újdonságai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma. Igen kicsi az esély max annyi hogy aki eventbe nem szerzi meg később kíválthatja majd.;):oops:
    Sebaj.:)Végül is túl sokat nem tudnék kitenni eből se.
    Szia. Igen értem és egyet is tudok érteni, nálam annyi hogy szeretnék még 1 növényt megszerezni, emiatt a Tp és a szezon is cél még.:)Persze ha meg lesz, nem tudom hogyan tovább.:music: Remélem a kitehetőknek elöbb útobb lesz hely .:)
    10 éve játszuk persze hogy egyre kevésbé létkérdés sok minden.
    Felhő szerencsésebb lenne az nem kérdés.:)
    Én még találok célt , bár tény hogy sokszor gondolkodok szüneten, de a szezon egyenlöre játékba tart, sajnos az eventek egyre kevésbbé fontossak.:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.20
    Fatther, tara100 és libuskafarm kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak az idézett mondatodra reagálnék, a többi - bár "hirtelen gondolatok"-nak nevezed - nem igazán tartalmaz újat a részedről.
    A Hold fázisváltozásai a Hold Föld körüli keringésének következménye, nem pedig a Föld forgásának. Teliholdkor ugyanis a Holdat egyáltalán nem takarja el a Föld a Nap sugarai elől. Azaz a Nap-Föld-Hold egymáshoz viszonyított helyzete az érdekes.
    Amikor telihold van, akkor a Föld minden pontján telihold látható; persze csak amikor éppen ott éjszaka van. Vagyis az állításod tévedés; amikor nálunk telihold van, akkor van pl. Dél-Amerikában is, csak ők 12 óra eltéréssel látják. És majd egy hónapig kell várni a következőre itt is és ott is. De ugyanakkor van.
     
    Fatther, klé92, rozo52 és 31 más kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én már kipörgettem egy 100%-os bónuszt.Ez elég is lesz az egész eventre.Hamar készen lesz,nem szeretnék sok időt az eventtel elfoglalni, csak fejleszteni, gyüjteni a készleteimet!
     
    soresne, maszilva, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak egy apróság, nem először olvasom tőled és nagyon bántja a szememet és jóérzésemet.
    Kérlek, olvass utána, ha nekem nem hiszel!

    A mondás szerint az eklézsia szegény, nem sovány. Hogy is lehetne sovány, amikor az eklézsia szó egyházközséget, gyülekezetet jelent.
    Ha már egy mondást használunk, akkor jó lenne azt pontosan tenni.

    Nem tudom, hogy ebbe a szövegkörnyezetbe hogy jön ide ez a mondás, de mindegy.
    --------------
    Mivel a telihold nyitva lesz, egyéb dolgom nincs, a farmra amúgy is belépnék, én csinálom az eventet.
    Azért, mert szeretem ezt a játékot játszani 10 év után is.
    Azért, mert van egy újabb feladat, ami semmi egyéb tevékenységemben nem akadályoz meg.
    Azért, mert én nem azon szoktam gondolkodni, hogy megcsináljam-e, hanem azon, hogy hogyan csináljam meg. Nem tehetek róla, de jobban szeretek előre tekinteni, mint kifogásokat keresni.
    Azért, mert bármi is a nyeremény/jutalom, elfér a farmomon. A dekor is a menüben.
    Azért, mert nem elvárásaim vannak, hanem igyekszem megtalálni a helyzetben a jót és a szórakoztatót. Ha nem így lenne, akkor az egész játékot itt hagynám. Minek idegesítsem magam azon, hogy nekem semmi nem elég jó, vagy nem felel meg az igényeimnek? Ha mások lennének az igényeim, más játékot keresnék.

    Való igaz, nem egy ütős event, de nem lesz soha olyan event, ami mindenkinek tetszene. Sőt, pontosan tudjuk, hogy azon eventekbe is belekötnek egyesek, amit mások kitörő örömmel fogadnak. Akkor meg nem tök mindegy, hogy mások mit mondanak, gondolnak?
     
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Tényleg igazad van :D

    Viszont akkor is feleslegesnek tartom úgy, ahogy most van a holdas. 1el több terület sokszor a semmiért. Havi 2-4 napra.
    Akár az eventes terület.

    Szia!

    Ne haragudj, de tényleg már nehogy ebbe kelljen belekötni, hogyan használok egy szót. Nem idéztem, csak 1 szóhasználat volt. Aki akarja, megérti. Őszinte legyek, nem is figyeltem, csak bosszant a sokadik semmitmondó event. Mert nagyon szerettem ezt a játékot. S olykor még most is szeretem.
    Inkább az a baj, hogy leírtam a véleményem.
    Akkor azt írd le lécci, hogy ilyet nem írhatok, nem írhatom le a gondolataim. Ne keress bántóan hibát abban amit leírtam. Még, ha van is. A játékban is, s néha kibukik belőlem, mert nem jó az irány. Azt gondolom.
    Mindenkinek lehet, csak nekem nem? Mindig le vagyok barmolva, mert megírom amit hiányolok v feleslegesnek tartok, gondolok?
    Nagyon sok minden nem úgy van a játékban, nem úgy jelenik meg, ahogy mi gondoljuk vagy ahogy van. Akkor azt tegyem szóvá?
    Sokszor kéne kijavítani ezt azt, de lényegtelen. Minek, hisz közel sem igazodik a valósághoz a játék. S akkor mi van? megszoktuk. Megy minden tovább. Ezen én már túl vagyok. Meg azon is, hogy engem kell kijavítani, hisz ember vagyok én is. A gyarlóságaimmal együtt. Más is az, mindannyian azok vagyunk. Senki sem tökéletes.
    Tudod én naív lélek azt gondoltam, az is moderátori feladat, hogy néha összegezve, burkolva leírjátok mit szeretnének a játékosok. Mi a vélemény a játékról. S talán nem talál süket fülekre egyszer csak.
    Mert hogy előbbre kellene mozdítani a játékot, hogy eredményesebb legyen, az világosan látszik már egy ideje. Csak a vak nem látja, hogy vegetál a játék. Nem fejlődik.

    Tudom Ti kivételes helyzetben vagytok, mert minden körülmények között kell védeni a mundér becsületét. Hisz azért vagytok moderátorok. Hogy szigorúan minden szóhoz ragaszkodjatok. De őszintén, ez a helyes?
    Nem az lenne, hogy közösen, összefogva tenni a játékért? Itt kellene közös nevezőre jutni.

    Tudod egy a lényeg, befogom a szám. Mint valami apácazárdában. S az majd előbbre viszi a játékot. Játszom egyetlen betű nélkül, hisz az nem kell a játékhoz. Lehet nem is kell előbbre vinni a játékot, hisz nem fontos hányan játszanak még.
    De ez sem igaz látod, mert nem a szám csukom be, hanem lekötöm az ujjam, s nem írok többet. Ezt most itt megfogadom. Ha kérdésem is lenne, azt sem teszem fel többé.

    S abban is igazad van, keressek másik játékot. Kerestem. Megvan. De még levezetésként néha visszajárok.

    Köszönök mindent, ami segítséget eddig kaptam, s mindenkinek jó játékot kívánok!
     
    Ribiszke, Varázslat6869, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A teliholdas termő területek elérhetők!

    Az újdonságok megjelentek a játékban!

    A "Haszontalan boszorkány" gazdaköris event élő, online!

    Ne feledjétek, egy kilépés majd visszatérés után le kell ellenőrizni, megjelent-e az eventórában a küldetés, arathatóvá vált-e az előzőleg kihelyezett növény, állatól és rémes fák csoportja a teliholdas részeken.

    Sikeres és szórakoztató játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Kuzdern, vízinyuszi, .dina1. és 5 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A fele majdnem megvan . :cry::inlove:

    [​IMG]
     
    Kuzdern, maszilva, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  8. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia! :)

    73 db... kezdetnek kicsit kevésnek tűnik, de majd kiderül mennyit adnak az event növények, mert itt nem nagyon tudok varázsolni, az eddig szerzett kevés fáim a széleken kint vannak.
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy írtam, már nem először olvastam ezt tőled. Akkor azt gondoltam, hogy sietségedben rosszul írtad. De most már látom, hogy téves a tudásod. Csupán ennyit jeleztem. Nem akartalak megbántani, csak jelezni, hogy a mondás másképp szól.

    Igen, moderátori feladat a visszajelzés. Hétről hétre, sőt gyakrabban, meg is tesszük. Azért, mert te ezt nem látod, még így van.
    Mivel mindannyian játékosok vagyunk, a saját bőrünkön érezzük a hibákat, a nehézségeket. Minden, hangsúlyozom, MINDEN alkalommal jelezzük a hibákat is és a negatív fogadtatást.
    Nem, nem védem a mundér becsületét, hiszen az nem az én mundérom.

    Az, hogy mi moderátorok nem teszünk a játékért, az több, mint sértő!
    Persze, tudom, ezek háttérinfók, de a kollégáim a megmondhatói, hogy hányszor és milyen stílusban kértünk, javasoltunk, vagy borítottunk asztalt, ha a helyzet úgy kívánta. Te ebből semmit nem látsz, mert ami eléd kerül, az már a feljavított anyag.
    Nem, nem burkoltan, hanem konkrétan és keményen megmondjuk a játékosok véleményét is és a sajátunkét is. Nem rajtunk kell számon kérni, ha neked valami nem tetszik a játékban.

    Visszanéztem az utolsó 200 hozzászólásod. Abból mindösszesen 3 van a javaslatok topikban, abból 1 is inkább panasznak és elégedetlenségnek tűnik, mint javaslatnak.
    Van helye a fórumon annak, hogy megfogalmazd, amire utalgatsz a kritizáló írásaidban.
    Mi lenne az ütős event, mi lenne a megérős ajándék, amiért eventeznél?
    Mondj jobbat, várjuk a javaslataidat, ötleteidet a megfelelő topikban és azt is továbbítjuk, nem csak a panaszokat!
     
    Fuhur, klé92, rozo52 és 11 más kedveli ezt.
  10. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Kedves Libuskafarm!
    Nyilvánvalóan nem személy szerint nekem szóltak hosszú bejegyzéseid, de mivel ez egy olyan platform, ahol mindenki szabadon elmondhatja a véleményét a játékkal kapcsolatban, és a fórumszabályzat szerint a kulturált vitával sincs gond megengedem magamnak ezt a nagyobb lélegzetvételű reakciót.
    "
    Kritika
    • Bátran oszd meg velünk, hogy ha valami nem tetszik a játékban, ha egy újítás vagy event szerinted nem úgy sikerült, ahogyan kellett volna. Ezeket örömmel vesszük, hiszen a visszajelzések alapján tudjuk a játékot a helyes irányba tovább fejleszteni. Azonban ne feledd, nem mindig tudunk maximálisan eleget tenni az elvárásoknak.
    • A kritika, negatív visszajelzésnél mindenképpen ügyelj a tartalom megfogalmazásakor a stílusra - hozzászólásod legyen konstruktív és kulturált hangnemben megfogalmazva. " - Idézet: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/
    Ezzel azt hiszem, ki is van védve a megjegyzésed, miszerint ne mondhatnád el, amit gondolsz. Nincs is ezzel gond. Mások is megfogalmaznak hasonló gondolatokat, de úgy, hogy mellette szerepel az is, ami tetszik nekik az adott esemény során. Ha a fórum megnyitásakor lepillantasz a statisztikákra, szembeötlő, hogy napról napra sok-sok új játékos kezdi meg itt az 'életet', ami 10 év fennállás után igenis nagy siker. Tudom, hogy a fórum életéből nem ez jön le, de nagyságrendekkel több a "kis szintű" (mennyire nem szeretem ezt a megfogalmazást) gazdatársad, mint a 200+-os. Mi lesz az ő sikerélményükkel? Legyen tele a játék csak olyan eventtel, amihez minden nap százféle bónuszt használva háromszázezer növényt kell letermelni, miközben deriválni kell egy kvízfeladatban, hogy megkapjuk a.... mit is?
    Tp - nem, mert ugye tíz meg százmilliók kellenek a szintlépéshez. - Amit kapunk, azt sem letermelni kell. Ajándék.
    Csp - nem, mert van annyi.... - El lehet azt költeni, ráadásul milyen jól néz már ki, hogy milliárdos vagy! :D
    Titokfák, titokólak - 200+-on ritkák a hiányzó darabok - de mekkora örömet lehet velük okozni cserenapkor, ha jön még pluszba!
    Szuperminden - Hát, valahogy végezni kell az egy hetes eventtel két nap alatt tehát gondolom, az is van bőven.. ebből sosem lehet elég.
    Farmarany - Lassan a legtöbb aranyért árult dolgot ki lehet szedni a farmárudából, pengőt pedig lehet jócskán szerezni egy-egy nublonból.
    stb. stb. stb. Mindent lehet pozitívan nézni. Ha a való életben ajándékot kapunk, nem azt nézzük, mit kaphattunk volna helyette, hanem örülünk neki, max. mikor senki nem látja, továbbadjuk, ha nagyon nem tetszik; de inkább nem, mert gesztusként tekintünk rá. Ekkora játékidővel és tapasztalattal a hátad mögött tényleg lehetnél a Fórum Félistene, ehelyett ha belefutottam egy-egy hozzászólásodba az eventcsevegőkben, majdnem elment a kedvem az egésztől, majdnem elszégyelltem magam, hogy nem üres a gazdaköröm és nem vagyok tele mindenféle vadaskerttel meg mamutfával, meg tudod, ezekkel a sok munkát, szintlépést és elhivatottságot igénylő dologgal. Te már ezeken túl vagy, amit én nagyon tisztelek, és mások is a legtöbb esetben tisztelettel kérnek és fogadnak segítséget a magasabb szintű játékosoktól illetve a Moderátoroktól (akiknek a válaszára egyébként szerintem soha nem kellett 10 percnél többet várnom, mi ez, ha nem a játékosok maximális segítése és képviselete?).
    Egy kis kritika pedig nem a világvége. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy soha többé nem írsz. További kellemes időtöltést kívánok, valamit azt, hogy megtaláld az új kihívásokat a szintednek megfelelően.
    Ui.: A hónapban jön egy új gazdaköri, így nem lesz üres.:) :)
    Utó-utóirat: Elnézést az hosszú, teliholdas értelemben offtopic hozzászólásért.
     
    nyuszi63, Fuhur, -kaktuszable- és 17 más kedveli ezt.
  11. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    xD
    [​IMG]
     
    -kaktuszable-, lukimi, czutika és 7 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Most már ennyi , hála a mályvacukor fáknak .

    [​IMG]
     
    -kaktuszable-, lukimi, csio70 és 5 más kedveli ezt.
  13. roselia37

    roselia37 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A játék kezdetén játszottam pár évig, majd elfeledkeztem róla, most pedig újraélesztettem egy régi farmom és megnyitottam ezt a picit mellé. Azóta rengeteg minden változott, sok újítást még nem teljesen értek, de nagyon örülök, hogy a teliholdas világ visszatérő elemmé vált, mert imádom a Halloweent! Szóval mindenképpen örülök ennek az eventnek, pláne, hogy a sok kimaradt év után számos dekorációról lecsúsztam. Tetszenek az elérhető díszek és a csillagoknak is jócskán van még helye nálam.
    Köszönöm a munkátokat! :)
     
    Fuhur, -kaktuszable-, klé92 és 11 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jó reggelt! Event letudva.Tegnap meg lett a növényem,reggeli aratással pedig a felröppenő.Most kutakodok hogy érdemes-e valami tárgyat kiváltani.Van még a pajtában is pár darab, ami már nem fér ki.
     
    Kuzdern, BriGitta75, soresne és 5 más kedveli ezt.
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Csak gratulálni tudok! Súgd már meg nekem,hogy tudod ilyen gyorsan megcsinálni ? Csak ámulok és bámulok.Én is pörgetgetnék,de nekem sosem ad termény bónuszt :40 partyból egy sem lett.:oops:
     
    Kuzdern és magdi06 kedveli ezt.
  16. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Izzó falevél - hogyan szerezhető meg? Köszönöm!
     
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    -W-595-, Kuzdern és klé92 kedveli ezt.
  18. Zsofigi

    Zsofigi Aktív író

    Lényeg az - Jack boltban nem lehet megszerezni az "Izzó bükkfa-t??!!
     
    Tündi100149 kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ott nem tudod kiváltani jelenleg.
     
  20. sessyrin

    sessyrin Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Reszketés a holdfényben gazdaköri feladatnál tudsz egyet szerezni :)
     
    Fuhur és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.