Visszajelzés A Teliholdas világ újdonságai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem sem mindig sikerül, de néha bejön.Két felhőt is aktiváltam,ami 5-5 % kezdvezményt adott a szupertrágyára, igy szupertrágyával 36' alatt érett be a növényem.3-3 kört kellett csinálnom.Szerencsém volt és tudatos is.
     
    Kuzdern, ördög0, soresne és még 1 ember kedveli ezt.
  2. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Megtudnád mondani,melyik az a felhősor ami a szupertrágyára van hatással. Az egyik a (szülinapi kívánság felhősor) de a másikat nem tudom.
    Légyszi nézd meg.
    Köszi
     
    magdi06 és Marika312 kedveli ezt.
  3. joc91

    joc91 Junior szaki

    Szia. Szüret 2014 felhő , Lámabazár felhő, 10.jubileumi felhő
     
    ördög0 és Marika312 kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    nem vagyok Magdi, de megválaszolom neked, a felhősor neve= Szüret 2014 felhősor (gesztenye-figurások). (( A szupertrágya gyorsítást a felhő/k mellett a Karácsonyi süti+Fehér ártatlansággal tovább tudod növelni)).
    Érdemes erről a felhőről egy figurát levenni felszaporítás után, mert hosszú az érésideje.
    Már nem sok növényem hiányzik, a dekorokat mindenképpen kiszedem.
    .-
    Szia,
    A Lámabazár az szupertáp (tenyésztés) gyorsító.
     
    lukimi és ördög0 kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szüret 2014./ez a gesztenyés felhősor/
     
    ördög0 és Marika312 kedveli ezt.
  6. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Ó, én balga, ezt is tudtam, de ezt csak a 0 percezésnél szoktam használni, ezért nem ugrott bexDxD
    Köszönöm a segítséget
     
  7. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    A szerencse és tudatosság mellé jó sok szupertrágya is kellett szerintem.
     
  8. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Csak a teliholdason lehet ültetni a két új növényt,ha 3-3 körrel végzett akkor kb. 1200 kellett hozzá,meg KK is
    szerintem.
    Én ezek nélkül csinálom mert van még az eventből 51 óra,nem kapkodok az egyik növényem a mostani aratással
    meg is lesz.Felröpi van bőven.A másik növény fel van szaporítva abból is termelek amennyi kell
    és kész is az event.:p
     
    magdi06 kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! én is így vagyok vele, megvan a felhő de csak 0 perchez használom...ma is tanultam valamit...;)
     
    ördög0, DevilMókus és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha 605 felrepi kell akkor megvagyok , vagyis meglennék , ha csinálnám az eventet .

    [​IMG]
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    1200 db kellett,az nem egy horibilis összeg.4-5 nap alatt összegyűlik a mamutokból,pörgetésből és kitett mitikus sárkányokból.
    Azok is azért vannak, hogy használjuk.Nekem a zuhatagok szigete tele van mitikusokkal.A pegazus pedig KK-ad.
     
    maszilva, soresne, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Holnap reggel kész leszek. ;)Ma még 1 aratás és holnap reggel még 1.o_ORöpim már megvan.8)
    Sajnos bónusz nem jött így csak vámpírszérumot használtam( cserélgetem a paradicsomival):music:
    Sikerült már helyet is találnom a kitehetőknek a kúrián 3 db 1*2 -es 10 h 1600 tp és jött fel ,1 db 1*1 hely még volt.:)
    Holnap jöhet a világítótorony.;)
    A végzeteknek gratula8) aki még kapál :sleepy:kitartást.:)
     
    magdi06 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. viola051991

    viola051991 Utánpótlás-írogató

    Szervusztok! Kriptamécses kellene több. Van 2 db, de ez kevés. Tud valaki valamit, hogy lehet szerezni belőle legalább még egyet???!!! Köszönöm a választ előre is!!!
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia viola051991!
    A Kriptamécses kaktusz teliholdas titokfa.
    [​IMG]Kriptamécses kaktusz350:00 óra
    2500 TP
    350:00 óra
    3500 TP
    6 db termés
    350:00 óra
    5000 TP
    8 db termés

    Beszerezhetősége viszonylag korlátozott.
    A Talányos fa láda nyitásakor kaphatunk szerencsés esetben. Volt rá példa korábban, hogy Fás válogatásból is kapható volt.
    Amennyiben megszerezted a Vízköpők bandája felhősort, akkor annak learatásából származó Teliholdas éj III. ládából is van esély a megszerzésére.
    További lehetőség: cserenapon csere vagy ajándékozás révén is hozzájuthatunk.
    https://board-hu.farmerama.com/inde...és-teliholdra-2017-október.15658/#post-765177
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vízköpő-banda-felhősor-csomag.19181/
     
    Ribiszke, nolina1965, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  15. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok! Gazdaköri rész kész! :) Termelem a pókpáfrányt, hogy Jacknál vásárolhassak :)
    Jó játékot!
     
    -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A fele egaz letermelve, holnap estére meg kell lennem...:p
    De kár, hogy nem most érik be...:sleepy:
    [​IMG]
    az a 10-20-30 darab...:D:D
     
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. 38 felröpi hiányzik , és kész vagyok. Próbálom a gombaerdőt megtisztítani, de nagyon sok a hiány. De a következő telihold majd besegít. A 24 órás gazdaköri első napja kipipálva, készülök a holnapra.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hali!
    Már csak 172ó és beérik! :D ;)
    [​IMG]
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Az enyémmel az a baj, hogy lassan a darabszám osztódik kettővel.:cry::cry:
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Már bocsánat, hogy beleszólok a dolgotokba, de miért tartjátok kint ezeket a fákat? Csak foglalják a helyet teljesen feleslegesen. A teliholdas terület zárása előtt kell kitenni őket, majd egy hónap múlva learatni. Az érésideje turbótrágyával 9 és fél nap (Farönk hangárral még kevesebb is), vagyis nem kell attól félni, hogy nem érik be a következő alkalomra; még akkor sem, ha bedobnak valami rendkívüli teliholdas eseményt, de az is inkább csak Halloween idején jellemző...
    Szóval, amíg nyitva a teliholdas terület, addig a raktárban a helyük.
     
    Fuhur, Rékuci1111, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.