Visszajelzés A Teliholdas világ újdonságai - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok .

    Lassan ott tartok , hogy dupla felröpim lesz , mint amit az event kér .
    Pedig nem csinálok semmi mást , csak aratom a fáimat óramű pontossággal .
    Majdnem pontosan .
    És a 7. szekció ki sincsen váltva a Gombaerdőben , szóval elég hátrányban vagyok azzal , akinek ki van váltva minden .

    [​IMG]
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  2. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Tök igazad van. Mondjuk én is kint tartom, de azért, mert sokszor elfelejtem a telihold nyitvatartás végét, és csak ott marad, amit utoljára vetettem, így a kriptamécsesek kirakása is elmaradna, ezért inkább ott hagyom őket.
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem azért van kint, mert én nem szedek le semmit, sehonnét. Ez már 1000 éve így van nálam. szerintem :D
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! értelek de nekem vagy 500 db kell a gazdaköribe...:)
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    És miért lesz több termésed, ha kint maradnak a fák egy kevesebb mint 4 napos eseményen? Akár az elején teszed ki a fákat, akár a végén, csak a következő nyitáskor arathatod majd. Farönk hangárral minimum 7 napos, anélkül minimum 10 napos nyitva tartás kellene ahhoz, hogy beérjenek a fák. Ennél rövidebb eventen ha kint tartod őket, csak foglalják a helyet más elől.
     
    Emőke, -kaktuszable-, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia eventecske , jó volt veled játszani :cry::inlove:

    [​IMG]
     
    parrahviki12 kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    A Teliholdas világ újdonságai event véget ért.

    Mindenki ideje és szándéka szerint tevékenykedhetett a teliholdas kertjében, ahol akár eventezett,
    akár a meglévő rémséges dolgait szaporította, de jót játszhatott.

    Köszönet minden jó szándékú játékostársunknak, aki észrevételeivel és tanácsaival segítette a többiek játékát.

    Ezennel zárul az eventcsevegő kapuja.

    Találkozunk a legközelebbi event csevegőjében, addig is vigyázzunk egymásra és magunkra!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.