Visszajelzés A tenger szíve (2.) - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.6.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 4.7.24.
  1. 1

    202 szavazat
    53.7%
  2. 2

    28 szavazat
    7.4%
  3. 3

    18 szavazat
    4.8%
  4. 4

    9 szavazat
    2.4%
  5. 5

    17 szavazat
    4.5%
  6. 6

    9 szavazat
    2.4%
  7. 7

    9 szavazat
    2.4%
  8. 8

    20 szavazat
    5.3%
  9. 9

    16 szavazat
    4.3%
  10. 10

    48 szavazat
    12.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Szomszi!
    A felhő már megvan. Megyek tovább, hátha sikerül eme negatív rekordot megdöntenem. :D
     
    ildiko44, inanna11, vihence és 3 más kedveli ezt.
  2. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Én is végeztem és most jobb eredményeim lettek, mint tavaly. A kacsamentes szintek nem segítettek az átlagomon, de így sem panaszkodom. Eleve úgy indultam, hogy talán az 50 ezres átlagot tudom hozni, ha minden összejön.
    Már nem emlékszem, hogy tavaly sikerült-e elérnem a 100.000 pontot, ami egy Rákkincs (+) dekort adott, lehet, hogy volt ilyen eredményem, csak nem akkor, amikor a rendszer kérte.
    Most az XL-es mamutfa nyeremény 60.000 pontnál sokkal, de sokkal barátságosabb;) Az XXL mamutról nem is beszélve! Tavaly egy piccolóért 3 milliót kellett teljesíteni.
    [​IMG]

    Gratulálok mindenkinek, aki már befejezte és sok szerencsét, türelmet mindenkinek, akik még küzdenek a céljuk eléréséért:inlove:
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Gratulálok, most legyen cél a mamut.:) Egyáltalán nem rossz az eredményed, látod, hogy van akinek ennél sokkal rosszabb.
    Szia aida, gratulálok. Mentségemre legyen mondva, hogy most rákattintottam a képedre, hogy megnézzem a rekordot, de nem nagyította ki. :D:D Megint vakon maradok, de biztos sok lett, mert talán 130... valamit látok:D
     
    ildiko44, aida2330, vihence és 3 más kedveli ezt.
  4. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia kukori!
    Köszönöm szépen a gratulációt:inlove: Sajnos csak ctrl +, vagy görgő segítségével nagyítható a kép. ez nem az előugrós:oops:
    Nem sikerült megdöntenem a saját rekordomat, maradt az a 132.930 pont. Teljesen jó, a célhoz vezető út része:)
     
    ildiko44, inanna11, vihence és 3 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóóóó, köszi, a ctrl +-al sikerült. Leellenőriztem, tényleg 132.930 pont. :D Szerintem ennél nagyobb pontot nehéz lehet összehozni, olyan ritka lehet, mint a kacsák. :D Be van az úgy állítva, hogy nehogy 18 játékkal meg lehessen csinálni. :)Nagyon ügyes voltál.
     
    ildiko44, vihence, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. boszi52

    boszi52 Rutinos

    a horgonyzsetont kiváltani nagyon nehéz én olyan rossz leosztású játékbe vagyok, hogy egyszerűen 120-200 között tudok játszani,régen nem volt ilyen problémám de most nagyon csalódott vagyok 19 játékot lehuzgáltam és csak 37890 pontot értem el és az bosszant,hogy ez nem az én hibám,hanem a játék beállitása sz...r ez olyan mint a felröppenő másnak rengeteg jön másnak meg kevés ,pedig szerettem ezt a féle játékot de legközelebb meg se probálom mert nem fecsérlem az időmet egy nem teljesíthető játékhoz mert igy programozták be nem nyerhet midenki
     
    ildiko44, melcsi67, Ayrin67 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Tuti, hogy van jóval nagyobb is, mert már találkoztam vele. Ritkának ritka, de létezik:)140 ezer körüli értékre emlékszem, de majd ha megtalálom hozom:).

    Sokat nem is kellett keresnem, Gratulálok neki!! kr-lola
    https://kepkuldes.com/images/8f98427e7cef395daad0ce45e37a7358.png

    Jöhetnek még rekordok, sikerek mindenkitől!:inlove:
     
    ildiko44, zsani_apja, vihence és 6 más kedveli ezt.
  8. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szua aida,
    idehozom az enyémet. Nem tudom hogy sikerült, de ennyi lett az egyik köröm.
    https://kepkuldes.com/images/b197a1521f82bab9c107371166a7af69.png
     
    kigyo51, kutyaszálló, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  9. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia Marika!
    Gratulálok!!:inlove: 144.160 !


    Közben egy kis avatar - banner csere történt:) A repülő krumplit felváltotta az igazi névadó - hivatalosan Pákozdőre Amanda - sajnos sok-sok éve elvesztettük már:(.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.6.24
    vihence, Dolphin, kukori80 és 4 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi, hogy hoztad. Mindenki előtt le a kalappal.
    Szia Marika. Csak ámulok.:)
    Nagyon édi. :) Olyan könyörgően néz a szemével, mintha sok kacsát várna a játékba. :D
     
    Marika312, vihence, Othep és 2 más kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha csak vonalat kötsz össze és nem csinálsz nagy zárt alakzatot, nem lesz sok pontod egy fordulóban. Zárt alakzatod úgy lesz, hogy a kezdő mezővel összekötöd az utolsónak szánt mezőt. S fontos, hogy ez az alakzat minél nagyobb legyen és minél több alakzat legyen a "körön" belül. Ha visszaolvasol itt a csevegőben pár oldalt, hoztunk többen képet, Játékostársunk videót is készített egy minijátékról, nézd meg ezeket is. A kiskacsák jokerek, azt minden alakzathoz be lehet kapcsolni, hogy még nagyobb köröd legyen. Sok sikert Neked is a folytatáshoz!
     
    kigyo51, kutyaszálló, Swartsch és 7 más kedveli ezt.
  12. zotyi74

    zotyi74 Járnitanuló

    Miért nem lehet már megint játszani? összekötöm le is megy utána semmi
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha problémád van a Játékkal, akkor kérlek, gyere egy Segítségkérő topikba, Farmnév és Farm ID megadásával, s a probléma részletes leírásával. Az event csevegő nem alkalmas sem hiba jelzésre, sem segítségkérésre.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. boszi52

    boszi52 Rutinos

    köszönöm a segitséget ,azóta minden oké
     
    kutyaszálló, aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  15. gyuszti0000

    gyuszti0000 Fórummogul

    [​IMG]
    Új személyes rekord :D
     
  16. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Ezt hogyan ennyit? Nekem most hogy néha összejön max 18000pont volt a max pedig lesem a táblát illetve próbálom a nagy teret kialakítani de ennyit kihozni csak a teljes táblával lehet, de azt véletlenül sem adja.

    Dolphin Köszönöm, mostmár értem a lényeget eddig csak összehúzni kellett a kígyót, ez a körbezárt dolog eléggé húzós, 3 pálya után üvölt az agyam :(
     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Neked kell úgy alakítani az első lépésekben a leszedéseket, hogy lehetőség szerint a szélén, vagy minél nagyobb részén a pályának egy nagy alakzatot tudj létrehozni. Nekem általában a 4-5 lépésnél jön ki az első nagyobb alakzat, s ha mázlim van, akkor utána a bal oldalon lévő tartalék elemek becserélésével sikerül még egy-két zárt alakzatot létrehozni.
    Az a lényeg, hogy minél több elem legyen az alakzaton belül, mert annál nagyobb lesz a szorzód.
    Az ilyen típusú eventben mindig zárt alakzatot kellett létrehozni - a sima összekötögetés egy vonalba, sosem adott nagy pontszámot.
    Javaslom megnézni, akár többször is, a Játékostársunk által készített videót egy pályáról - köszönet neki innen is az elkészítésért, megosztásért:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-tenger-szíve-2-csevegő.25070/page-14#post-1391504
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    Marika312, vihence, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    102880 pont volt most a legtöbb, amit sikerült elérnem, de volt egy 4000 pont körüli játékom is :cry:, 43 játék kellett az xxl es mamutfához :inlove::inlove::inlove:
     
    kigyo51, Marika312, kutyaszálló és 6 más kedveli ezt.
  19. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az én rekordom 101970 volt, ennek is nagyon örültem. Volt még egy párszázzal kevesebb, a többi meg jóval... 51 játékból van meg, de többször is belealudtam (mikroalvás) és akkor nem volt kör, csak minimum pontszám. Volt, hogy felébredvén azt láttam, hogy egy tele táblára 132-t ad... mert nem lett meg az összekötés :( Én többre készültem, kb. 35e-s átlaggal számoltam. Ezért maradt még lekevert 12 játékra való. Kéri valaki? Grat a rekordereknek - meg minden kitartó játékosnak. Én meg megyek pajtát tölteni.
     
    Marika312, kutyaszálló, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.