Visszajelzés A vadon állatai 2018. szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a hal semmilyen szempontból sem kétéltű ;) segítség lehet, ha benézel a tenyésztelepre. Ott minden állatnak sárga kör alakú mezőben van egy jele, az is mutatja, hogy milyen tenyésztési kategóriába tartozik.

    Szia :) most már annyi állat és növény van játékban, hogy lehetetlen mindent letermelni. Szerintem negyed ennyi eventnél sem lehetne megoldani. Megoldás lehet például, ha a piacon veszed meg az áru egy részét. A tenyésztéseknél maradva, ha "normál" időszakban felvásárolsz békát 8-12 ezer CSP-s összegekért, majd kétéltű tenyésztéskor eladod 50-100 ezer CSP-ért, akkor lesz elegendő békád tenyészteni, és keresel rajta néhány tízmillió CSP-t. Halat például 3-6 ezer CSP-ért lehet folyamatosan beszerezni, de ha majd egyszer halat kell tenyészteni, akkor simán felmegy 20e fölé az ára. Másik egyszerű példa a piros kosárka. Ha naponta megveszel 10-15 növényt és hetente eladod az 5/7 részét, akkor folyamatosan nő a készleted ezekből a növényekből, és heti szinten több milliót kereshetsz vele. Nagyon sok lehetőség van, csak ki kell ezeket használni ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.18
    Lillapilla73, he1951, Gio és 15 más kedveli ezt.
  2. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. A tenyésztést egyértelmű,hogy csinálom. Nagyon jók a jutalmak,és szeretem is. De a gazdaköri a felhővel nagyon viccesre sikeredett. Lehet,egyszer egy két év múlva megcsinálom,ha nagyon fogok unatkozni. De most kihagyom. :)
     
    maszilva, -kaktuszable-, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    "Ha két életem volna!" és az egyik hal volna..., akkor a másik nem úszna.... e-e-el!

    Na gyerekek! Óvastam. Majdnem mindent. Egyet nem. Melyik Baha szigetre kőtözött a Hortobágy? Szeretnék látni má' égy csikóst fűgatyában! Megkérdezem már tőle, hogy ökörsütés mikor lesz?
    Alig várom má', hogy kiderüljön melyik fejlesztő csókolja meg a varangyot. Akkor majd kiderül, hogy mi lesz belőle!
    Nézd má! Fekete Afrikából fogjuk importálni a darut. Felhőkarcolót építünk Londonba!

    Mindent értek! Ha nem csinálod meg az eventet akkor is lesz egy semmire sem való felhőd. Ha megcsinálod az eventet, a felhőt úgy sem úszod meg. Nyúl!, Van sapkád?, Nincs sapkád? effektus. Itt már akkumulálódnak az élvezetek, kérem. (Ezt még nem tudom mit jelent, de pár event múlva ki fog ez is derülni.)

    Olyat már írtak az 50es évek fizika felmérőjébe, hogy mágneses darumadár! Ez nem vicc! De olyat melyik földrajzórán írtak, hogy leugrottunk a Hortobágyra egyet szafarizni. De, én tudom ki a lúdas! Matyi. Fazekas Mihály tanusíttya, kérem. Döbrögi is, de ő elfogult egy kicsit.
    Na! Ennyi mára elég is az izgalmakból. Aki fogyókúrázik ne eventezzen, maradjon meg a diétánál. Aki erősít, az meg spóroljon az erejével.

    Mingyá' elfelejtem! Nekem teccik az event! Nagyon jól szórakozok. Még egy varangyot beterelek a lyukba, és kész is a kígyók etetése a 18as pályán!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.18
    spagetti24, makkanch, bendi1121 és 29 más kedveli ezt.
  4. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Árulja már el valaki, hogy a matrica kiváltása miért olyan fontos, miért elsődleges? A mostani tenyésztős eventnél SEM kérnek érte keveset. Nagyon kíváncsi vagyok rá:)
     
    mebajah és Leho69 kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    :D
     
    .dina1. és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mert a végén a kutyának sem kellene. Olyan lenne, mint strandon a gyapjú zokni.

    Ha két életem volna, az egyik matricás volna...
     
    Puszpang, makkanch, bendi1121 és 16 más kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van akinek ez is fontos. Hogy a matricákat megszerezze. Van akit csöppet sem érdekel. :) Nekem is van olyan barátom aki a matricákat sosem hagyná veszni. :) Engem speciel nem érdekelnek a matricák. :D
     
    Puszpang, almáspite48, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  8. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én voltam már úgy ezzel, hogyha más nem is sikerül a kükdetésből, akkor legalább ennyi legyen meg... :)

    De persze embere válogatja... :)

    Nagyjából meg lehet tippelni, hogy mennyi szupertáp kell(het) a teljesítéshez...?
    Itt a hatos szintre gondolok minden feladatnál
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.9.18
  9. pisti243

    pisti243 Haladó

    Szia 1 kérdésem lenne, hogy a kétéltűnél csak békát tudok beadni? Ritkán csinálom a tenyésztöst de szeretném az olakat így megprobálkozom vele de kevés a békám ezért fontos.
     
  10. Orfanik

    Orfanik Utánpótlás-írogató

    Szervusztok.

    Én csak tanulni járok ide, csendes olvasó vagyok :) most viszont lenne egy kérdésem, előre is bocsánatot kérek, ha nem jó helyen érdeklődöm :(
    Miért nem lehet a piacon egyetlen egy axolotl-ot sem kapni?? kicsit béka szűkében vagyok ekkor tűnt fel, hogy azt is viszik mint a cukrot.
    Ne legyek teljesen off, napmasina a Házi kedvenceknél sütkérezik :)
     
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Van egy aprócska táblázat, amiben benne van az összes játékban lévő kétéltű. Ezek mind beadhatók az event kétéltű ablakába.

    >>KATT IDE<<
    Az eventismertetőben is megtalálod ezt a linket.
     
    maszilva, Gio, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  12. pisti243

    pisti243 Haladó

    Köszönöm a gyors válaszod. :)
     
    Fuhur és BackOffice kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Azért, mert az axolotl is kétéltű, beadható az eventbe és jó magas a pajtaértéke. Ajánlom neked is az előző írásomba belinkelt táblázatot.
    --------
    Egyébként ez a tenyésztős event csevegője.
    Éppen az utolsó mondatod off itt, mert a napmasina egy másik event nyereménye. Nincs ám semmi baj, hiszen annyi event van egyszerre, hogy nem csoda, ha vki elkeveredik a sok csevegőben.
     
    bendi1121, Lillapilla73, Gio és 16 más kedveli ezt.
  14. Orfanik

    Orfanik Utánpótlás-írogató

    Kedves Beko, nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat, és elnézést kérek a zavarásért :( elveszek én ezekben a csevegőkben :( nem véletlen, hogy csak olvasó módban vagyok jelen :) megyek tanulmányozom alaposan a táblázatodat :)
     
    Gio, Maryanne1, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  15. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    Már régóta várok/gyúrok egy kétéltű tenyésztős eventre, valószínű az a 7000 béka ami a pajtámban brekeg, igen szép summát hoz majd a konyhára. :inlove:
    Ez a felhős gazdakörös dolog viszont nem igazán tetszik, mire leteremelgeti az ember azt a sok állatot és övet azzal az egy óllal..
    A daru bahásitása is meglepett. Ezt leszámítva nem rossz. :)
     
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum


    Szia Ayumi! :)
    Az event leírásban mindent pontosan megtalálsz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-vadon-állatai-2018-szeptember.17085/
    Ajánlom szíves figyelmedbe. ;)
    -------------------------------------------------------------

    Megkaptuk az e havi tenyésztős eventünket. Elég nagy találgatás előzte meg. :)
    Én örülök a mini Boomnak, mert az alatt simán meg lehet oldani az eventet, és nyugodtan csinálhatja mindenki a saját terveit. Ma betárazok egy teljes kört a szexikuckóba, és holnap a Boom kezdés után még egyet, amivel meg is lesz a szükséges jelvény mennyisége, sőt picivel több is.
    Kicsit haloványra sikeredett a felhő amit csavaros módon nem az event teljesítésével kapunk meg, hanem még egy gazdakörit is el kell végeznünk hozzá. Első olvasatra sok a beadandó a gazdaköribe, másodikra se csökkent ;) ezért kigyűjtöttem, hogy miből mennyi kell.
    A NAGY BUNYÓ
    - BEADANDÓ -
    FULL
    igény
    takarékos verzió
    (1-4 ezüst, 5-6 full)
    MEDVE 1010
    BÉKA 100
    CSALÁN 9000
    PÁVA 100
    SAPKAKAKTUSZ 300300
    DARU 220200
    BÉKABOGYÓ 300300
    VARANGY 240200
    VADSZEDER 20002000
    FEKETE ÖV 260200

    Sikeres ugrásokat a tenyésztéshez, és további örömteli játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    spagetti24, maszilva, Leho69 és 16 más kedveli ezt.
  17. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Na de kérem szépen így kezdődik minden event, nem kevés beadandóért, nem lehet átlépni:)
     
    Sali~*.*, Ninett79 és Varázslat6869 kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szerencsére azért van olyan, hogy a boltban lehet megvenni ;)
     
    HéricsBáró, Sali~*.* és almáspite48 kedveli ezt.
  19. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Nagyon tudatlan vagyok, vagy lemaradtam valamiről ?
    Legyetek olyan kedvesek és világosítsatok fel.
    A fekete öv- minek a terménye?
    üdv.: Böbi49
     
    Sali~*.* és Marika312 kedveli ezt.
  20. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Böbi, szép délutánt !
    A holnap induló event Emlősök feladatsor nyereménye lesz.
    Idemásoltam az ismertetőből =
    Termény:
    Feketeöv

    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 605

    Feketeöv szabó

    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db tatutáp, 1 db tatu
     
    Gio, csio70, genka53 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.