Visszajelzés A vadon állatai 2018. szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)
    Én csak az új ólak miatt csinálom meg az eventet. Még nem döntöttem el hogy tetszik-e.xD
    Tetszik, mert gyorsan kész és bahás cuccok is beadhatók, az nem tetszik hogy a felhőcske gyengécske. Nem is fogom elkapkodni a gazdakörijét.
    Az viszont tényleg szuper hogy berakták a boom-ot , és azalatt simán kivégezhető lesz az egész. A gk. ráérős. ;)
    Sok sikert, és nagy ugrásokat kívánok holnapra mindenkinek!:inlove:

    Szia Böbi! A feketeöv a tatu terményese , a holnapi tenyésztős event (emlősök) nyereménye lesz az ól: Feketeöv szabó
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.9.18
    Puszpang, maszilva, Gio és 7 más kedveli ezt.
  2. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    Szia Marika!
    Nagyon szépen köszönöm, ezek szerint felületesen olvastam az ismertetőt.
    üdv.: Böbi

    Szia BriGitta!
    Neked is köszönöm szépen a tájékoztatást.
    üdv.: Böbi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.9.18
    Puszpang, genka53, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ismertető elolvasva, megértve. Az alapólakat mindenképp kiváltom, a pirosakat majd meglátom.

    Az állandó gazdaköri feladatra most azt mondom, hogy majd egyszer megcsinálom, aztán valószínű elmarad, mint ahogy elmaradt a rózsaólak kiváltása is a feladatokból.:music: Ha elég hosszú távra tervezték a játékot, akkor majd úgy 30-35 év múlva nyugdíjas leszek és utána lesz majd időm a gazdaköri feladatokkal is foglalkozni, addig megelégszem azzal, ha az egyre nagyobb számú eventre tudok időt szakítani.:D
     
    taga1, Lillapilla73, ljanika6 és 20 más kedveli ezt.
  4. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    Delfint lehet beadni az eventbe?
     
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Lehet.
     
    makkanch és dagi18 kedveli ezt.
  6. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója


    Köszönöm :) Az ismertetőt pedig már olvastam :)
     
    genka53 kedveli ezt.
  7. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    Köszi, bár az ismertető emlős kategóriában nem szerepel.
     
    dagi18, Leho69 és genka53 kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia KovácsPissti! :)
    Nem csak az emlős kategóriabesorolásban nem szerepel, hanem a "halak"-nál sem, csak mi azért tudjuk, (mert tanultuk ;)) , hogy az emlősök közé tartozik.
    Ez szerepel róla a bevezetéskor kiadott ismertetőben.

    [​IMG] Delfin
    Bahás állat
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Kategória: emlős
    Pajtaérték: 2.906
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs
    Táp hozzávalója: 2 db szent bazsalikom, 2 db koriander
    Táp keverési ideje: 10:00 perc.

     
    ursa11, Sali~*.*, Rozi472 és 9 más kedveli ezt.
  9. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Ne legyél durci, a kuponok már kimentek a divatból és ne hagyd hogy elvegyék a játékodat. Én a kezdetek óta játszom, és eljutottam odáig hogy nem minden eventet csinálok meg, jutok ameddig jutok. Sajnos mostanában a megérős event kiment a divatból, és tényleg a vásárlás felé terelgetnek bennünket. Szelektálj hogy mi az amit meg tudsz vagy akarsz csinálni. Amióta én is szelektálok már nem hergelem magam az eventek miatt és kezdem újra élvezni a játék örömét.;)
     
    taga1, spagetti24, nagymami2 és 19 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De ha bemész a bahára, és bal oldlon a doboz alatt bemész az ólakhoz, és ráviszed a kúrzort a delfinmedencére a buborékban szerepel, hogy emlős kategória. Akkor lenne gond, ha ott nem szerepelne emlős kategória. Valszeg még a modik nem kaptak egyértelmű jelzést a központból és azért nem került be oda.
     
    Fuhur, Domos52 és Gio kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van, a belinkelt táblázatban nem szerepel a delfin.
    Köszönöm, hogy szóltál, pótolni fogom. :inlove:
    ----
    Amikor egy-egy új elem játékba kerül, az enciklopédia minden pontján "le kell(ene) követnem" a változást. Már listát vezetek arról, hogy mit hány helyre kell beírnom. Szegény delfin az egyik táblicskuból kimaradt. :oops::(
     
    Sali~*.*, makkanch, almáspite48 és 17 más kedveli ezt.
  12. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok,
    Nem tudom hozzáadni a luxus bájitalt a tenyésztéshez, nem is látszik, másnál is van ilyen?
     
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Goran és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Goran

    Goran Fórum hercege

  15. sokatjátszom

    sokatjátszom Fórum-zöldfülű

    Üdv Mindenkinek!
    Akadt egy kis időm a sok játék mellet írni :), gondolkodtam az eventen és csak ajánlom hogy aki belefog az most vegyen axolotl-t (1803pajtaérték) vagy 316db kell, szerintem a béka ára elfog szállni már most 50ezer felett van és ha mindent békából (382pajtaérték) akar valaki megcsinálni akkor abból még 1492db kell a feladatsorhoz. tudom ott van még a gőte(282pajtaérték) és a szalamandra(440pajtaérték). Nálam békából van elég de inkább az axolotl -t fogom bedobálni a békát meg eladogatom amennyi belefér. Tehát jó eventezést!, én csak leírtam ide gondolatom hátha hasznos valakinek.
     
    csio70 kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon bölcs gondolatok, kétségtelenül. Csakhogy tenyészteni is kell és oda nem jó az axi. De ha már tenyésztünk akkor lehetnek 4-5. szintű állatocskák is. De ha csak 1-1 nyílmreg és akvamarin jön, annak a PÉ már együtt 9300 csp. Ami 5 axinak felel meg.
    Szóval sokkal bonyolultabb az a kérdés, hogy mit, mikor, hova, kinek, hogyan éri meg. Még a Te farmodon sem annyira egyszerű ez a kérdés, ahogy vázolod. Rengeteg variáció van, még egy kétéltű esetében is a feladat teljesítésére. És merre megy majd a piac? Az axi fog drágulni vagy nem? A béka drága lesz tuti. De ki mondta, hogy békát kell beadni? A béka folyamatosan drága lesz, mert le kell tenyészteni a 70 kokárdához valót. Lehet, hogy már nem is érdemes axit venni, mert kokárda nélkül bonyolult lesz beadni.
     
    csio70, Gio, MamaMeseKertje és 4 más kedveli ezt.
  17. sokatjátszom

    sokatjátszom Fórum-zöldfülű

    Szia! természetesen igazad van, én csak kiragadtam egy gondolatot, a tenyésztést nem felejtettem el persze akkor indul neki valaki ha van a leírtakban 440 szupertápja, ebből ha jól számolom 121 visszajön. Itt már van több lehetőség van akinek elég a 6.szint ahol a sima ólak vannak varangy, daru, feketeövszabó, és máris megspórolt 99 tenyésztést vagyis 189szupertápot.
    Na de vegyük most a teljes feladatot, én elosztottam 3 fele a tenyésztést mert ugye egyik tenyésztésből másik jelvény is jöhet, a 132 tenyésztésből kb mindegyikhez jön még 6-10 db ez változó a második tenyésztést ehhez kell igazítani, aztán kész vannak a jelvények, itt jön az előző gondolatom, megvannak a tenyész állatok azokat jó áron eladom (ez persze csak egy példa) nyílméregbéka nálam 150ezer ebből veszek axolotl-ot 37ezerért 4 db-ot, nyílméreg béka 2300csp a 4db axolotl 7212csp, tehát a 2300 helyett 7212 értéket dobtam be, persze ez csak egy példa és ahogy te is írtad rengeteg variáció én csak vég kifejlettre gondoltam ha jó előre valaki bevásárolt akkor még 20ezer alatt megtudta venni az axolotl-ot a tenyésztett békák ára is valószínűleg fel fog menni. A piacot már csak az előzőekből sejthetjük merre fog mozdulni. Csak próbálok én is segíteni, mindenkinek jó játékot!
     
    farmerogirl, ursa11, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Minden fajtából 44 tenyésztéssel vártam a kezdést. 17 jelvényt kaptam pluszba (48,51,50) és megajándékozott egy cirkuszi pandával is:inlove:

    [​IMG]

    Most fut a második kör a hiányzó jelvényekhez. Remélem itt is ad néhány jelvényt pluszba, és akkor harmadik kör már nem is kell :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.18
    lüszike69, Imi*, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pár perc múlva kész az event!;)
    A felhőre viszont várnom kell:( mert a beadandót meg kell termelni:wuerg:
     
    Ribiszke, catbp és Gio kedveli ezt.
  20. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziaszotok!
    Megszereztem 1 gyár fejlesztést, de sehol sem találom. Tudna segíteni?
    játékból ki-és belépés már meg volt.
    Köszi szépen
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.