Visszajelzés A vadon állatai 2018. szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    A Bahamán keresd!:)
     
    asdfghjkl7373 kedveli ezt.
  2. 56skorpio56

    56skorpio56 Utánpótlás-írogató

    Persze hogy ott keresem, hiszen az alap ól már ott van.
     
  3. 56skorpio56

    56skorpio56 Utánpótlás-írogató

    Nem kaptam meg a darulak fejlesztést! Miért?????????????????????
    A varangy rendben megjött, ez nem - többszöri frissítés után sem!!!!!!!!!!!!!!
    Megérkezett! Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon örülök, hogy rendben megkaptad a Darulakot.
    Ettől függetlenül problémádat nem szükséges percenként jelezned az eventcsevegőben.
    Az ehhez hasonló kérdéseket valamely segítségkérő topikban kell feltenni, farmnév és ID-szám megadásával.
    A válaszra pedig türelmesen várni. És mint látod, a többszöri frissítés sem árt...:)
     
    Gio, mebajah, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  5. borbiroeva

    borbiroeva Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,tudna segíteni valki,hogy a békán kivül melyil állat ad zöld jelvényt,mert a békám elfogyott!
    Üdv:Éva
     
    Leho69 kedveli ezt.
  6. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Szia Ha jól tudom csak a béka :(
     
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Csak a béka tenyésztése és a tenyésztett békák tovább tenyésztése.
    Adhat még az emlős és a madár is, de az nagyon ritka. 10-20 tenyésztésnél esetleg 1.
     
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. DaveKissHUN

    DaveKissHUN Utánpótlás-írogató

    Üdv farmerek! :D

    Ez most egy nagyon furcsa kérdés lesz: hogy megszerezhessem a varangyot, még 15 jelvényre lenne szükségem... ami mértékben kb 60 db békát jelent, viszont már hiába raknék ki békatavat, lehetetlen válllakozás ennyi példányt letermelni az event még fennmaradt ideje alatt... ez volt az epilógus, most jön a lényeg: szerintetek honnan szerezzek 60 békát, ha csak 25(!) darab szerény 2 millió csengőpengő s nem tudok kb 4,5-5 milliót összekaparni? Pedig felraktam egy csomó állatot, ami az eventhez kapcsolódik és egy vevő sem jön... viszont az ólat nagyon szeretném megszerezni...

    Ötleteket vár: egy kissé reményvesztett farmer :(
     
    csio70 és Imi* kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    tegyél be annyi békát amennyi van.... a learatott békákat tereld vissza a kupiba;) Így egy picit spórolhatsz az alap békákkal...
     
  10. DaveKissHUN

    DaveKissHUN Utánpótlás-írogató

    Ez nekem kínai... kupi?! :D

    Van keményen 10 békám... 2 tenyészet... félek, édeskevés lesz... most azért lett ennyi, mert vettem 7 békát szerény 650 ezer csp-ért...
     
  11. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!

    Nem tudom, hogy hogyan állsz szupertáppal, de a másik kétféle tenyésztés is adhat kétéltű jelvényt alkalomszerűen.
    Idézet az eventismertetőből:

    Jelvények
    Jelvényeket állatok tenyésztésekor kapunk. Adott jelvényt, adott típusú állat tenyésztésekor.

    Nem ajándékozható és nem vásárolható önmagában (csak kosár elemeként.)
    • Madarak tenyésztésekor garantáltan kapunk egy madarak jelvényt. [​IMG]
    • Kétéltűek tenyésztésekor garantáltan kapunk egy kétéltűek jelvényt. [​IMG]
    • Emlősök tenyésztésekor garantáltan kapunk egy emlősök jelvényt. [​IMG]
    • Madarak, kétéltűek és emlősök tenyésztésekor kivételes esetekben kaphatunk ajándékba a másik kategóriából is jelvényeket. (Tehát egy tenyésztés alkalmával akár kettőt is kaphatunk: egy a kötelezően járó jelvényt, és egy másikat ajándékba.)
    :)
     
    Gio és DaveKissHUN kedveli ezt.
  12. ginger.

    ginger. Fórumprofi

    Szerettem volna segíteni, de nem az én piacomon vagy.
     
    Gio és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. DaveKissHUN

    DaveKissHUN Utánpótlás-írogató

    Ez nekem kínai... kupi?! :D

    Van keményen 10 békám... 2 tenyészet... félek, édeskevés lesz... most azért lett ennyi, mert vettem 7 békát szerény 650 ezer csp-ért...
    Nem gond, már megvettek ezt-azt szóval úgy néz ki révbe érek :D
     
    Gio, csio70, Sikka1 és 4 más kedveli ezt.
  14. -Mamicska-

    -Mamicska- Járnitanuló

    Ezeknél az állatoknál az a baj , hogy keveset lehet tenyészteni . Csak 2 -őt. A békát és a kaméleont.
     
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igazad van, keveset lehet tenyészteni, de nem 2-őt csak egyet ;) A kétéltűek közül csak a békát, a hüllők közül csak a kaméleont. Viszont a halak közül is csak egyet lehet (a halat), egyedül a rovaroknál történt előrelépés, ott már tényleg 2-őt lehet tenyészteni (a méhecske mellé berepült a pillangó).
    Biztos lesz majd bővülése ezeknek a kategóriáknak, de addig is érdemes egész évben készülni az "etyke" állatokkal (is), mert újabb jelvényes tenyésztésnél szükség lehet rájuk 8)
     
    Gio, dagi18, HéricsBáró és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Vadon állatai 2018. szeptember event véget ért.
    Köszönjük a részvételeteket, a tapasztalataitok megosztását a csevegőben.
    További sikeres és örömteli játékot kívánunk Nektek!
     
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.