Visszajelzés A vadon állatai IX. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem lesz megoldható ez a lépés! :)

    sötétlő szjbogár.png
     
    Ribiszke, dalmata10, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    osztrak12 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Akkor bedobok 870 db (130.500) pókot , és 400 db (128.800) lepkét , a többit meg valahogy összekaparom :p
     
    osztrak12 és ildiko44 kedveli ezt.
  4. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Mikortól lehet az új állatoknak tápot keverni?
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  5. csimbokarc

    csimbokarc Járnitanuló

    Sziasztok! Nagyon tetszik az event, viszont azon kicsit meglepődtem, hogy a gyöngytyúk is a bahára jön, bár így is jó. Gazdaköri feladat viszont nem érkezik hozzá, pedig jó lenne.
     
    .barbi1. és Sanyat kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Vadon állatai? Vajon ... azok?

    400sztáp és semmi más. Az event 0 alatt mélységesen, a bumm talán jó lesz. De biztosan nem a holnapi.
    3 új franckarika, de minek?
    És ezeket a nagyon korlátolt dekorokat is nullára korlátozhatnák, mert kezd tele lenni a raktár velük. Annyira korlátoltak, hogy korlátozott számban sem tudom korlátlanul kirakni.
     
    Kata_rzis, heureca3, dalmata10 és 5 más kedveli ezt.
  7. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Hali!
    Hát igazából csak jelképesen csinálom.. hiába kapunk 1-1 új ólat mindenből.. úgysem fogom kitenni, sajnálom a helyet. túl lassan menne a termelés.. Pedig nagyon csinosak az új ólak. :D
    Amúgy logikusabb lett volna fordítva.. mmint hogy a varánusz legyen bahás, a tyúk meg farmos.. elvégre gondolom a valóságban is sokak kertjében van inkább a szárnyasból :D
     
    heureca3, Ribiszke, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mindkettő bahás ól.
    És - bár a szikár biológiai tények nem sokat számítanak ebben a játékban - a gyöngytyúk Afrikában őshonos. Kétségtelen viszont, hogy a házi változata évszázadok óta jelen van Európában is, így akár a farmon is lehet(ne) helye.
     
    maszilva, Zolecs, almáspite48 és 16 más kedveli ezt.
  9. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Már előző eventnél a sarokból húztál elő ezres számokban ládákat,most itt megint jössz a ládákkal ezres számokban.
    Áruld már el,hogy mely privatizált gyárból lehetett vagy lehet ezres számokban ládákat szerezni légyszíves.:wuerg:
    Pók lepte ennyi-annyi ládát még meg is eszem:p, sőt Raklap gyárat is. Ládagyárat azonban, amibe ezres létszámban Élőállat?:music::music:(Élőállat, étlen-szomjan-oxigén és trágyázás nélkül meddig bírja vagy a dög is megfelelő már a tenyésztési létszámhoz?)
    No,ezt csak Te tudod és beavatást kérek szépen.;)xDxDxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 12.3.19
  10. twmmy58

    twmmy58 Járnitanuló

    Ugyan nem én vagyok a probléma felvetője, de a Jónásbára való hivatkozás kicsit felvonta a szemöldökömet. Én már többször olvasgattam arrafelé, de megmondva az igazat, semmit nem profitáltam belőle. Először is, elég zártkörűen félszavakból értik egymást az ott kommentelők, sokáig tart kihámozni az igazi információt. Hát, erre nekem, és gondolom sokan másoknak sincs ideje. Amúgy valóban legalább két nappal az event kezdete előtt lehetne már a leírás, akkor lehetne készülni. És mondjuk az eventek között is lehetne hosszabb szünet, abszolúte nincs idő a pajtafeltöltésre. Nem minden farmerámázó tudja befejezni az eventeket 2-3 nap alatt, van akiknek kell a teljes idő. Még 200 feletti szinten is, mert ugye nem a kezdetektől játszik és nincs elhalmozva különféle pannikkal, egyebekkel. Bár, az az egy pannim megvan, amit tavaly sikerült event során megszerezni.
     
    .kisvirág., fregolinyi, Dana64 és 7 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Annyit elárulok, hogy Jónásnál ~1-2 hónapra előre járnak, tehát van idő gondolkozni. Az, hogy félszavakból értik egymást, arról nem Mi tehetünk, semmi ördögi nincs benne, csupán követni kell a topicot, eltenni az infót amit olvasol, 1-2 hónappal később amikor meg bekerül a játékba, akkor lefog esni, hogy jaaaa, erről volt szó?... ebből lehet tanulni és menni fog a rejtvény.
    A leírások közzétételi időpontját a központban szabályozzák, minden elérhető nyelvi fórumon egyszerre kerülnek kihirdetésre az időpontok.
    Az eventek időtartamáról, kezdési és befejezési időpontjairól szintén a központ munkatársai döntenek.
     
    almáspite48, Dana64, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Amint megjelenik a malomban. Ki kell várnunk.
     
    rozo52, HéricsBáró, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  13. twmmy58

    twmmy58 Járnitanuló

    Nem azt mondtam, hogy Ti, mint moderátorok tehetnétek a Jónásbarlang bármijéről. Csak megállapítottam, hogy nehéz kibogozni az információt. Az meg, hogy olvasgassuk sokat, hát, erre mondtam, hogy nem feltétlen a farmerama az életünk sokunknak. Mellette dolgozunk, gyereket nevelünk, főzünk, mosunk, takarítunk, kutymorgót sétáltatunk, és bevallom, én inkább regényt olvasok, mint kommenteken agyaljak. Az meg, hogy két hónap múlva emlékezzek egy számomra akkor lényegtelen valamire, szinte esélytelen :) Az aha érzések régóta kerülnek. Azt is tudom, hogy központilag vezérelnek, nem rajtatok múlik. De jelezni lehet. Nem én vagyok az egyetlen, akinek ez a fajta gyorsulása a farmnak nem tetszik. Pörgessék a rablós farmot, itt meg haladjunk békésebben :)
     
    Lizikertje, fregolinyi, a1a4 és 8 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdemes Jónásnál olvasni....
    Én azt a technikát követem... ami szóba kerül abból betárazok.... s egyszer majd csak szükség lesz rá;)
     
    heureca3, osztrak12, Rékuci1111 és 8 más kedveli ezt.
  15. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Event átolvasva, értelmezve. Szeretem az ilyen eventeket, mert se felröpi, se növény nem kell. Mindhárom féle jelvényből kell 70 db. 1 tenyésztés ugye 2 szupitáp, így egy kategóriához 140 szupitáp kell a jelvények miatt ( most a véletlen jelvényekkel nem számolok) Tehát 3x 140 táp= 420 db, de ebből 130 visszajön. Így a jelvények miatt 290 táp kell. Az más kérdés, kinek mennyi tenyésztett, illetve alapállata van, mert ugye akkor esetleg többet kell tenyészteni, ha nem elég az eventbe. 70-70-70 jelvényhez kell 3x70x4 alapállat, mindhárom féléből tehát 280 db, persze Boomkor vissza is kaphatunk, és a jelvényeket véletlen is kaphatjuk másik tenyésztésekor. Tehát érdemes menet közben figyelni, mennyi másik féle jön, azzal még tovább csökkenthető a tápigény és állatigény.
     
  16. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Én most hsz-d első felével teljesen azonosulok és mintha én írtam volna.:wuerg:
    Jónáshoz ritkán,de Jónásnéhoz sűrűn benézek.Vissza olvasok mindig,de szinte semmit nem értek belőle,mert ott mintha 1 fészekben lennének magas szintű jó párak és úgy ismernék egymást,hogy fél szavakból is értik. Netán, még a másik gondolatában is tudnak olvasni?:music:Annyit kiveszek,hogy hápog és örülök,hogy kacsa. Feljegyzem,majd következő mondatba azonosulok azzal,hogy nem is Kacsa, hanem a Róka hápog valamit. :eek:
    Feljegyzem Rókát,de 2 hsz és rájövök,hogy a Kakas veszett össze a girnyóval és csinált is belőle rögvest 2 gilisztát.:D

    Jaaaa,hogy addigra viszont már event felénél járunk?:mad:Hááát, így jártunk!;)xDxD
    Nekem a piaci árakat figyelve, a PIAC sokkal többet eláruló, ahogy árak emelkednek!!!
     
    JUCUS, fregolinyi, almáspite48 és 5 más kedveli ezt.
  17. BernulaTami

    BernulaTami Aktív író

    Szia!
    Néha én is benézek a jósdába, aztán végül egészen konkrétan és célirányosan megkérdezem a csapattól, "mit tenyésztünk?" - és rendszerint egészen konkrétan meg is jön a válasz, az event előtt 2-3 nappal. Most például ezerrel "termelem" a lepkéket, meg kiraktam a pókot, mert elájultam az árától. Mondjuk, az eventtől nem vagyok elájulva, még meggondolom, hogy gazdagszom-e, vagy eventezek.
     
    heureca3, Ribiszke, dalmata10 és 2 más kedveli ezt.
  18. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    De azért gondolkozol őszintén,hogy gazdagszol vagy eventezel,mert 1 fészek már a szükséges mennyiség tripláját felvásárolta.:p
    Honnan az íly pontos infó hetekkel előbb?:mad:
    Jaaa, és az éj leple alatt "Repülő 100-as csészealjak"?:mad::cry:
     
    BernulaTami és ildiko44 kedveli ezt.
  19. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Na ezt nem is gondoltam volna!!!!!
     
    osztrak12 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia :D
    Rengeteg felhő és kitehető ad ilyen-olyan ládát, néhány biztos neked is van;), és eventekből is gyakran lehet nyerni. Nézz szét a kék váza alatt, az elhasználódó fülön. Én 2-3 naponta kinyitogatom őket, de van, aki hónapokig gyűjtögeti.Így lesz több100. Nézz szét a pajtában. Lehet, hogy meglepődsz.

    Csinálod az eventet? Én biztos belevágok. Holnap bemennek a tenyészkuckóba az állatok, 3x44 tenyésztés, kategóriánként. Utána apránként a maradék. Szupim van elég, 700 feletti jött össze az eventekből, innen-onnan az elmúlt hónapban. Ez is egy pozitív tendencia, legalább 4-5 hónapja nem kellett sztápot vennem. Összejön egyik tenyésztőstől a másikig:D Még az ébresztések egy részére is jut. Állatom nincs rengeteg, de elég lesz. A jutalmak jók... piros ólak, 2 új ól, 1 új terményes, 3 gyárfejlesztés, 130 szupertáp...szavunk sem lehet. Mindez, ha előre beteszem az első nagy adagot, negyed óra alatt... bolond lennék nem csinálni...le is zavarom holnap az egészet a rövid boom alatt. :music: Hajrá, vegyük ki az új ólakat, ki tudja, mikor lesz lehetőség legközelebb megszerezni őket ilyen jutányosan.:D
     
    vmuki04, Olgika1948, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.