Visszajelzés A vadon állatai XIII. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 2.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Vadon állatai XIII. event" élő, online!

    Figyeljetek az eventórára, ellenőrizzétek az esemény ikonját!

    Ne feledjétek, péntek délután lesz Baby boom, aki megvárja, az most ne indítsa el a betakarítást a tenyészterepen!


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    nolina1965, vcsaba18, bbzzszs és 7 más kedveli ezt.
  2. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Ok, köszi! Így már világos. Törlöm.
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Halogatni és várni nem nagyon szeretek így felgyűrtem az ingem ujját és:

    [​IMG]

    Végeztem. Az ízeltlábúak jelvény pont annyi lett amennyit az event kért, az emlősők jelvényéből maradt 3 darab. Méheket és pockot tenyésztettem. A pocok szépen ugrált, elégedett voltam vele, bár túl nagyokat nem sikerült neki, megállt a 4. szintnél alapból. Ahol pajtából kellett teljesíteni ott fókát és szitakötőt adtam be. ( A farmpengőt elfelejtettem nézni, de nagyon jól kaptam azt is.)
    Sok sikert és szép ugrásokat kívánok mindenkinek :)
    PS: Hoztam egy képet az ólakról is:

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.20
    HéricsBáró, Kata_rzis, soresne és 14 más kedveli ezt.
  4. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Te kis hamis...
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok:inlove:tenyésztés kész :D Quokkalak nagyon tetszik:cry:jó tenyésztést kivánok mindenkinek:inlove:
     
    Mykuszy, Ribiszke, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  6. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Az első 132 tenyésztésnél nem vettem észre, hogy nincs Baby Boom, de a többit már szándékosan csináltam végig. Igazából nem sokkal kevesebbet ad, mert ki van váltva az Öreg Tölgyön a rúna, hogy 20% eséllyel 4 alap állatot vagy egyéb tenyésztettet kapok. Valamivel kevesebb, mint boom alkalmából, de nem baj... a Quokka aranyos, örülök neki. Az egyéb titok fa és ól is remélem végre meghozza a hiányokat. Még maradt is szupitápom, úgyhogy, ha jön a boom, akkor is lesz mit szaporítani. További jó játékot mindenkinek!
     
  7. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy 132 ízeltlábú tenyésztés nem adott egyetlen egy emlős jelvényt sem! Az előzetesben leírtakkal (kaphatunk) szemben : nem kaptam. Viszont adott 50 felett Farmpengőt.
     
  8. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:
    Türelmetlen vagyok, na meg régen be voltak az állatkáim zárva,.... így event kész!:D Jól jött némi farmpengő, de elég karcsúan dobálta!:p Nagyon szép a Quokka!!!:D
     
    Feca29, -ágianyu33-, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Farmnév és ID szám megadásával a segítségkérő topikban másodpercre és darabra pontosan meg tudjuk mondani, hogy mikor és mennyi emlős jelvényt kaptál az ízeltlábúak tenyésztésekor.

    A játékban nincs hiba és az előzetesben leírtak szerint, kapunk véletlenszerűen másik jelvényt is. Te is, ahogy más is.
     
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igen, nem sokkal nagyobb az esély másik tenyészállatra vagy alapokra, csupán ötszörös, vagyis baby boomnál 100%-os az esély. 100 fölötti tenyésztésnél már szabad szemmel is jól látható a különbség ;)
     
    Ditti58, eko19, anci091551 és 6 más kedveli ezt.
  11. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Elnézést kérek! Immár másodszor vezet félre, hogy a tenyésztés végén a jobb oldalon végig görgetem az eredményt és ott nem mutatta az emlősök jelvényt. Pár hónappal ezelőtt a dupla jelvényekkel is lyukra futottam. Amikor az ízeltlábúak jelvényét adtam be, akkor az emlősöknél láttam 5 db-t. Ha nem okozok többlet munkát szeretném a kapott Farmpengőm mennyiségét megtudni. Farm név : franyo121 ID : 36281016
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Viszonylag könnyen ellenőrizheted. :) Az eventablakban jól láthatod.
    A kép nálam készült, nem nálad:
    upload_2020-9-3_16-3-25.png

    Elhiszem, hogy a keveset nehéz észrevenni, ha az ember végiggörgeti a learatott tenyésztéseket. (Én ilyenkor inkább az ugrásokat nézem/nézném, mint a jelvényeket. xD)

    Sajnos a farmpengőről csak egyféle napló van az ellenőrző panelen: csak az tudom megmondani, mire mennyit költöttél, azt nem, hogy honnan mennyit szereztél.
    Ha végiggörgeted a tenyészterepen az Eredmények fület, meg tudod számolni.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.20
    vcsaba18, -ágianyu33-, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  13. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Nagyon kicsit kellett vele dolgoznom, már este bezártam őket, aranyos az új ól, a ráktavacska is többet ad szerencsére:p
    A boomra nem nagyon érdemes várnom, nem igen ad már régen magas szintű állatot, az alapállatok meg vannak bőven,
    mennek is a piacra hátha kell valakinek8);)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Feca29, Sárika555, Mykuszy és 8 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én sem tudtam megállni, hogy ne kezdjek bele.Ma láttam meg azt is,hogy farpengős tenyészet is indult.
    Igy hát én is befejeztem az eventet,kiraktam az új állatot és teleraktam 1 manifakturát diótörőgyárral.
     
    Feca29, soresne, Mykuszy és 5 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt hiszem sokan néznének, ha leírnám mennyi madaras jelvényt adott. :D
     
  16. timotei79

    timotei79 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Csak egy kérdés?! Veletek is előfordult már, hogy a tenyésztés "aratásakor" a gólya csak repked???
    Internet van, a játék működik, mindent tudok csinálni, csak repked a gólyám, és nem mutatja az eredményt!
    Segítségeteket köszönöm!
    Ui: a ki be lépést a játékból már megcsináltam!!!
     
    Leho69, soresne és magdi06 kedveli ezt.
  17. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Eventet hamar megcsináltam. Igen, igen tudom bumm csak holnap lesz, de ezzel már holnap nem akarok foglalkozni, ott lesz a másik event. Na meg így se-úgy se ugrik mostanában. Amiből meg többet adna az van elég a pajtában. Szóval event kész :) Szép az új ól, bár alig találtam meg, lehetne egyszerűbb neve. Rózsaszín rákocska is nagyon cuki :)
     
    Feca29, soresne, magdi06 és 5 más kedveli ezt.
  18. -keti-51

    -keti-51 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a listát,nagyon megkönnyítette a feladat elvégzését.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Persze, hogy előfordult. Nem mindig jön jókor a gólya.
    A gólya becserkészésére létezik jobb módszer is.
     
    Sanyat kedveli ezt.
  20. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves -keti-51!!!Örülök ha segíthettem!:)Családon belül is van farm,kérdezték miért nem nagyobb szintű fókával vagy delfinnel stb.számoltam!Nekem a fóka is meg a kövér labda is kell a gazdakörbe,ezért készítettem a listát olyan állatokkal amik nem nagyon kellenek!!Mindenkinek jó tenyésztést,aki befejezte annak gratulálok,én személy szerint bomm kezdetekor indulok!!!
     
    -keti-51, BölcsCsibe, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.