Visszajelzés A Vitorlázás kora csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm hm... kedvcsináló a dekorgyűjtéshez;)
     
    juliannakoczkas és Rékuci1111 kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A beadandókat tekintve elég különleges eventecske. Felépítése sem szokványos. Nagyon nem foglalkoztam vele tüzetesen, így komolyabb véleményem sincs még róla. Az eventes területen Malala óta nem volt egy épkézláb event. Leírás alapján nem nyűgözött le, de ha majd elindul, talán...szórakoztat egy kicsit.
    Egyben biztos vagyok, sok helyen maradnak áram nélkül a kivert biztosítékok miatt.

    Az első nálam már meg is van:

    Az épületenkénti 4 beadást követően ismétlődik az utolsó feladat.

    Mennyivel egyszerűbb és érthetőbb lenne, ha így hangozna: Épületenként az 5. beadás x-szer (bármennyiszer, 2szer, 100szor stb.) teljesíthető.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.19
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)
    Érdemes a pletykaodúban odafigyelni, hogy milyen árukra lesz szükség, és ha nem tudod letermelni, akkor menni kell a piacra, és akkor vásárolgatni, amikor még nem megy föl drasztikusan az ára. Ha többet vásárolsz, akkor a felesleget el tudod adni event idején, és visszajön a befektetett CSP, vagyis egy filléredbe sem kerül a pajtából bedobálós event ;)
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó lesz ez.... lehet egyéni taktikákat alkalmazni.... a termeléssel könnyithetünk a beadandókon;)
    Szerintem én akkor fogok max zsörtölődni ha most elszórom a fa felreppenőt és a jövő héten jön 2 új vadaskert és nem tudom azonnal maxra fejleszteni:wuerg: no de ugye ezt ne láthatjuk előre... szóval jöjjön csak ez az event és menjenek a kecskék;)
     
    juliannakoczkas és Gio kedveli ezt.
  5. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Szép, szép, de a 130 ollómmal, 600 fűrészemmel, aszem neki sem kezdek! :oops:
     
    milanzs, kovacstne és Leho69 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az ilyen felreppenők szerintem sokkal gyakrabban fognk most repkedni;) ne add fel előre ;)
     
  7. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Kétlem, hogy 1,5x-ösére tudnám vele növelni a darabszámukat.
     
    kovacstne kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    A remény hal meg utóljára,nekem olló hiányom van meg leszxD
     
    Gio, -Holdfeny-. és Szíriusz kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A farmárudában is tudsz xl barkácscuccot venni. Csak egy tipp. :)
     
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mindenki számol. Teccik. Nézik a pajtakészletet, a piacot. Teccik. Csak azt nem tudja még senki, hogy hányszor tud majd aratni. Teccik.
     
  11. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! A világon nincs ennyi fűrész! Kibontottam több száz yyl-barkácsot, szerszámos ládát de csak 2220 + fűrész jött. Nálam csak max 2 kör hogy a pajta se maradjon üresen
     
    milanzs és Gio kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Hát megínt 1 dilemma.:music:
    Nem szerettem az eventfelületeseket, :oops:de megvan mindenem a pajtában hogy megcsináljam.o_O
    Az állatokkal lehet piacozni de a barkácscuccokra jó ha el tudom paszolni.
    Szóval jó kérdés eventezek-e vagy sem .o_O
    Kiváltottam a gyoprsabb tápkeverést és van pár ólbonuszom.Erősen motoszkál a gondolat hogy befejezem ezt az eventet ma. ( a 6 sor nem kér e-gazt) és kecske nyúl disznó nagyűzemi termelésbe kezdek.:music::eek::p
    Hogy mindezt majd a piachoz vagy az eventhezz használom fel az majd elválik...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.19
    genka53 és Sanyat kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok!
    Igen, van az az érésidő, amikor egy ólból mindhárom említett barkács felröppen (a tesztek alapján).
    Piros tyúkól nem ontotta. xD Ja, bocs, azzal nulla percezni sem lehet. 8)
     
    juliannakoczkas, genka53, milanzs és 7 más kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Nem értem. Akkor az első épülethez mit adsz be? Oda eventnövény kell. Aztán a vitorlavászont ott kapod. Vagy úgy gondolkodsz, hogy csak a 2. házat építed fel akárhányszor? Vagy hülyeséget beszélek?

    Amúgy nem kell sokat küzdenem, mert nekem csak a sztrágyák, sztáp, fabónusz kell az egyébből. Bár a kacsakaták elég drágák. Valamiért a ződcsepp olcsóbb. Más eventeknél ugyannyi szokott lenni. A többiért igazából nem küzdök, ha valami sikerül legyen, de azért nem adok be semmit a pajtából.
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nos indult a matek. Megy a habzsolás, és a mostanában megszokott ne csinálj semmit csak szedd ki a cuccot nevezetű taktikai tanácsok.
    Másról sincs szó, ahogy ez hosszú hónapok óta megy, mint egy igen szűk rétegről.
    Toma az egyedüli, aki nem egy szűk szemellenzőn keresztül nézi a játékot, és soha nem önmaga taktikájának, vágyaira szabott lehetőségeket matekol ki, hanem általánosakat.
    Tehát. A 4 épület ad 330 érmét. 485 kell a felhőhöz.
    Baromira drága event, és máris besoroltam a nem kedveltek közé.
    De térjünk vissza valami normális okoskodásba, ami sokak vagy lehet, hogy mindenki számára megfontolandóak. A második épülethez nem kell semmi csak pajtakészlet. Azt elvileg lehet sokszor minden gond nélkül ismételni. Kb 150 játékosnak a világon.
    Vagyis mint mindig, nem árt, ha valaki a kijelölt úton próbál haladni, egyszerre a 4 épülettel. A második épület 5. sora mindössze 15 érmét ad. Baromi drága a 25, 30, 40 érméhez képest.
    Mindenki próbáljon meg egyszerre haladni az épületekkel.
    Első kör végén 330 érme, +1 kör utolsó 110, +1 kör utolsó 110, és 550 érme. Ebből még a felhőn kívül marad 65 dőzsi habzsira is.
    És ha valaki sokat akar akasztani, a vége felé is lehet még bedobálni, abba a fránya 2. épületbe.
    Mindenki döntse el a taktikáját, pénztárca, idő, majmolás, és szórakozása, stb. szempontjainak fontossági sorrendjét figyelembe véve.

    Egy kis lábjegyzet: Akinek nincs ideje az eventre, de a 2. épülettel meg tudja oldani a felhőt, ésszerű befektetésnek tűnik. De a 2be ész nélkül dobálni a bolt további fosztogatására, számomra eszetlenségnek tűnik.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.19
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Az eltérést az okozhatja, hogy a tesztfarmon (vélhetően) nincs kiváltva a “Nő, mint a bolondgomba” rúna, ami a trágya alapesetben 5%-os hatékonyságát 10%-ra növeli. Az aktív rúnát Toma táblázata figyelembe tudja venni, azaz egy pipával ki- és be lehet kapcsolni.
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Kinyitottam próbaképpen
    • 17 db Barkácscucc 3 XXXL : 95 db Fűrész .
    • 773 db Barkácscucc XL : 50 , 56 , 43 , 46 , 57 , 32 , 46 , 25 fűrész
    • 46 db Barkácscucc XXL : 104 fűrész
    • 100 db Barkácscucc : 6 fűrész
    • Van még 69.800 szerszámom .

    Azt beleszámoltad , hogy amit bedobsz az eventbe , a felhő visszaadja ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.8.19
    juliannakoczkas, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ;) Igazad van Professzor;)
    Működik a második ház is... de azért termelgetni is fogok;)
    Szerintem játszunk;)
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Miért azt beleszámoltad, hogy 30x teljesíteni a 2. épület 5. sorát kell 39000 Fa és 8700 fűrész?
    Azt úgy sejted, hogy még olyan 70000 HUF -t betolhatsz ennek megszerzésére ládanyitogatásra?
     
    taga1 és bendi1121 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem ezt sima egér macska és medve táppal meg lehet oldani 1 óra alatt .
    Holnap jövök , mennyit sikerült ezekből a szerszámokból szerezni egerézve .
     
    Lillapilla73, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.