Visszajelzés A Vitorlázás kora csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A csevegő arról szól, hogy megosztjuk egymással a taktikáinkat. Ahogy számtalanszor elmondtátok már, mindenki a maga portáját ismeri. Tudja, miben jó, miből van neki elegendő, vagy sok. Legyen ez idő, pénz, csp, pajtakészlet, bónuszkészlet, ládakészlet stb.

    A 2. házzal is tud haladni az, aki ezt megengedheti magának. Azért, mert ő azt és úgy csinálja, nem jobb, DE NEM IS ROSSZABB másoknál. A saját döntése, a saját felelőssége.

    Én neki fogok állni ültetni és végigcsinálom mind a 4 házikót és a végén majd eldöntöm, hogy hol és mivel fogok/tudok ismételni. A lehetőségeimhez képest fogok mérlegelni, hogy mit veszek ki a boltból. Lehet leszólni, de nekem tetszik a bolt mostani kínálata. Akár azon az áron is, hogy becserélek némi pajtakészletet mondjuk tenyészállatot adó ládákra.
    Ilyen lehetőségre eddig nem volt példa, hogy állat+barkácscucc (áttételesen) "fizetőeszköz" lehet egy eventboltban.

    ------------------
    Akinek más topikkal baja van, menjen oda és mondja el ott, amit szeretne. Ez a téma ebben a csevegőben off.
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Tudod hogy az eventfelületes nem az én világom:wuerg:.De a felhő tetszik:inlove:,meg hogy megszabadulok a pajtakészletől.xD
    Szóval biztos belekapok ,o_Onagy duzogva;):pxDaztán hogy csak a felhőig ,vagy tovább is azt majd a piac eldönti o_Omeg hogy az állatok mennyire dobálják majd a pajtacuccokat...:po_O
     
    Katka54 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jönni fog az olló az ólakból.. csak győzzük táppal;)
    Na ez vicc:music: Itt azért épeszű emberek játszanak...:p kár ilyenekkel rombolni a hangulatot...-.-
     
    olga6270, -kaktuszable-, Leho69 és 3 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Igen,irta az ismertető is.Minden esetre,az agytekervényünk igénybe lesz véve.Nem ez a legkedvesebb eventem!!!
     
    -Holdfeny-. és DevilMókus kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nekem sem a kedvencem... de ez most szép,) meg ugye felhő...
    s egyébként is látok benne fantáziát... csinálgatni fogom mindet... de az ismétlés majd a 2. számúra marad;) azt hiszem.... persze még változhat menet közben;)
    Azért a felhő az jó lesz a többi közé;)
     
  6. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ami a pajtában van olló, fa meg fűrész abbol be lehet adni az eventbe ha jól tudom. De ha tévedek akkor mondjátok .
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Be lehet adni .:inlove:
     
    ildiko44, DevilMókus és Gio kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére nem tévedsz;)
     
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Szerencse. Köszi. Szia
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia és köszönöm! Már másodszor olvastam át az ismertetőt, de beállt az agyhalál nálam, nem sikerült megértenem, mi mennyi és miért:Do_O. Persze kétségem nem volt, megcsinálom. Ha másért nem, a szép látványért. Nagyon tetszik a terület. És valóban ez a legszimpatikusabb verzió. 4 épület van, mindet látni akarom. Szóval én így fogom csinálni. A szívószálakat úgyis ültetem még pár napig, ültetem ezt is. 3410 gazt kell letermelni hozzá...Simán teljesíthető, még ha 1x-2x ki is marad 1 aratás a napi 5-ből. Továbbra is csak aratni ugrok be leginkább a farmra, de így is menni fog.
    Köszi még 1x.
     
    imi010, juliannakoczkas, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Melyik az a gazdaköri küldetés , amit végtelenszer meg lehet csinálni és Barkácscuccot kapunk ?
     
    genka53 kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) abban bíztam, hogy egy ólból több deszka is felröppenhet :oops: Egy átlagos farmon, ha valaki csak ólazik, és ólanként csak egy deszka jön, akkor még 2000 deszkát sem lehet összeszedni 1 hét alatt.
    A maradékot (ha kevés Fa van a pajtában) csak akkor lehet eventnövénnyel "letermelni", ha 2 db 1x2-es terület több fát ad, mint a 2x2-es terület, vagy 2 db 1x1 többet ad, mint az 1x2. Szerintem itt most érdemes lesz 1x1-ezni, de ez kiderül majd az első néhány aratás után :music:

    Herbárium
     
    maszilva, HéricsBáró, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    A felhő az kell mindenképp :)
     
    Gio és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A válasz: nem.
    Jó, hogy konkrétan rákérdeztél, mert így tisztázni lehet ezt is.
    Tehát: Egy ólból jöhet mindhárom "eventes" szerszám, de egy ólból csak 1-1 darab jön ezekből, azaz 1 fa, 1 fűrész és 1 olló. Ennél több nem, de kevesebb igen (lásd tyúkól)
     
    almáspite48, genka53, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pláne azért mert naponta 3 láda pottyan róla;)
     
  16. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Éppen ezért :)
     
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sajnos :(

    Tudnátok egy tesztet végezni eventnövényre 1x1, 1x2, 2x2-es területeket használva? Ha a 21+5+5-ös megoldás csak 24 deszkát eredményez, akkor nagy gondok lesznek egyes farmokon a fával :oops:
     
    genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A hétvégén a fásra lesz szükség;) Itt is látszik ... jól fel van építve a játék;)
     
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Vakvágányon vagy. Több okból is.
    Fúrón kívül soha semmi nem jön duplán egy elemből. Annak oka valszeg a raktárház többrétegű eleme. Bár 8as raktárnál kisebben még nem láttam 2 fúrót.
    A jelenlegi játékban valszeg a fűrész, a fa, ... önálló felröppenőként működik. Ami persze érthető, mert hasonló módon került be ilyen típusú először a bahára, amikor festéket adtak a bahás cuccok úgy, hogy a bahán nem is létezett barkács felröppenő. A barkácscucc a bahára ez után került bevezetésre.
    Fa szerzésére pediglen ott vannak a nemesített növények, és az üvegházban érdemes keresgélni. Ha érdemes.

    Ezek puszta számok. Mégpedig azoknak akiknek átlagon felüli barkács lapul a váza alatt, és nem veszik észre, hogy az is mindössze a töredéke a szükségesnek a 2. házzal való fosztogatási taktikában. Szerintem nem hangulatromboló, csak szomorú.

    Szerintem a 30000 tápot kicsit nehezen oldod meg a deszkához.
    De ha mégis, szerinted hányan tudjátok megoldani?
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.19
    kovacstne, -Holdfeny-. és DevilMókus kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Miért kellenek a fák?o_OKezdem elviszíteni a fonalat:wuerg::oops:Nem ólakból jönnek a barkácscuccok az event alatt?o_O:music:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.