Visszajelzés A Vitorlázás kora csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ennél az eventnél igen... de a következőnél más lesz a helyzet;)
     
    ildiko44 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép jó napot minden gazdának;)
    Látom olvasom a szorgalmas eventezők dolgoznak:)
    Sikeres eventett mindenkinekxD
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    A tesztek alapján az eventnövény nem adja 1-1-ben a felröpiket.
    Ha így lenne, arról írtunk volna róla a FAQ-ban, hiszen az egyedi eset lenne.
     
    genka53, kovacstne, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  4. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Ti milyen ólakat tesztek ki?
    Gondolom napi minimum 2 aratással számolva,minimális extrákkal.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem;)

    A 30000 táp csak azoknál játszik akik tudnak az ólakkal 0 percezni:wuerg: - néhány tucat ember:music:
    Erre nekem nincs gondom:p
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nagyon sok lehetőség van ebben az eventben. Mindenik lehetőséggel nagyon kevesen bírnak. Azok között sincs mindenkinek korlátlan erőforrása. Ennek ellenére ezektől hangos a fórum.
    Akkor mi is a hangulatromboló? Mi is veri ki a biztosítékot?
    Ha központilag nem is akarták, de az event mellé téve ezt a csevegőt, igen széles rétegnek sikerült fityiszt mutatni.
    Mivel mostanság olyan sok a fagyi, nem kérdés, hogy hamarosan visszanyal.
     
    juliannakoczkas, inanna11, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igen, tudom, hogy max 1 jöhet, és eddig csak egy event volt, ahol 1 db ólból több ugyanolyan felröpi is jöhetett.
    Azt viszont elképzelhetőnek tartottam, hogy minden olyan rúna, dekor és felhő segítségével, ami a felröpikre hat, esetleg 99 db 1x1-en jön mondjuk 40 db fa felröpi :music: Ehhez nem kell semminek duplán jönni, sőt még az 50%-ot sem éri el, mégis jobb megoldás, mint a 25+5+5 terület (ami max 35 felröpi, ha 1:1-ben jönne). Viszont, ha minden verzióban csak 10 db jön egy területről, akkor ez a 25+5+5 a jó választás trágyázás szempontjából (és kézi aratásnál is).
     
    maszilva, genka53, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Próbálj meg a nemesített növényeknél, a panniknál, és a barkácsos dekoroknál (mitikus), röpiket növelő felhők és dekorok háza táján kutakodni. Az sem mellékesek, hogy ezek milyen területekre hatnak. A legenda is befolyásol mindent. Tehát képtelenség oyat kérni a fentiek tükrében, hogy akkor az eventnövény, hogyan is adja.
    Ha valaki mos ilyet kérne tőlem azt elküldeném a búsba. Retúr nélkül. Annyira nem egyformák a farmok a fentiek fényében, hogy ihaj. Képtelenség, mindenki által használható számokat, statisztikákat hozni.
     
    Kuzdern és libuskafarm kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Rendben, értem. A 2. épület megépítése így viszont sokak számára elérhetetlen lesz...

    Félreértesz :) Több ezer Fa van a raktáramban, és a pótlásuk sem okoz gondot. Nem magam miatt aggódom ;)
     
    almáspite48, genka53, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én sem magam miatt, és még csak nem is miattad. Hanem az első mondatod miatt egy picit, és méginkább az miatt, hogy csak 30x kell megismételni a 2. ház 5. sorát és már készen is van a felhő. Ez úgy sacc per kb 90%os bukta lenne a játékosok körében. És nagy tétben mernék rá fogadni.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak 30.000 ? Milyen szerencse , hogy 1 óra teljes terület egerészéshez 56.000 táp kell . xDMég marad is táp :inlove:

    Na jó , viccet félretéve , lehet kukoricát termelni. Lehet kukoricát és egértápot venni a piacon . :p
    Rajta vagyok az ügyön , és van már 21.000 egértáp . Estére , esetleg eventkezdésre meglesz a kívánt mennyiség . :inlove:
     
    maszilva, juliannakoczkas, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Khm...
    Először is... szépen sorban haladva simán megcsinálható;)
    Szóval a választási lehetőség azoknak szól akiknek lehetőségük van rá... - szerintem ez is ingyenes választási lehetőség;)
    több láda rejt xl-xxl barkács cuccot... napi szinten kapok... - ja azért mert játszottam a múltban is;)
    Nálam így is sok van, hogy az előző évben belesöpörtem a Topba.. sőt az összes barkácsot érő gazdakörit kivégeztem;) s nem szoktam venni... még akciósan sem... valamikor mikor fa alapanyag kellett 2 alkalommal éltem a barkácsos muksó ajánlatával...
    szóval aki termel annál van barkács;)
    S a felhőről sok állat fog vissza potyogni;)

    0 percezni kevesen tudnak... azok is csak véges mennyiségben... hiszen a táp korlátoz;)
    De pont olyan polgárpukkasztó leírni mint a cipelem a több tucat pannit... azért hogy az event végén több felreppenőt váltsanak vissza;)
    Bár ők nyertek sok barkácsot is,)
    Ha lehetősége és kedve is van hozzá had csinálja;)
    Miért verné ki a biztosítékot? :eek:o_O
    Miért kell mindenkinek egyformán játszani??? gondolkozni???? taktikázni???? :music:
    Játszunk.. és ne keressünk a kákán is csomót:p persze ha akarok találok rajt én is;):p
     
  13. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Minden szép és jó TECCIK nekem is, Ez az EVENT ! De neeeem szeretem nem tecccik az odaragasztósakat!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.19
    Kuzdern, Gio és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD odaragasztós:p gondolj bele ha salátát kellene termelni 1 milliótxDxDxDxD
    Na az oda ragasztana:music:
     
    Kuzdern, Bátyus, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája


    Ez sehova nem ragaszt mert ez egy mellékterületen levő event
    A farmon azt az állatot nevelsz , aratsz amit akarsz .
    A mellékterületen meg pár katt és kész az eventnövény .

    Szupijó és csodajó event minden extrával megfűszerezve :D
     
    ildiko44, Ditti58, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Csakhogy messze nem erről szól a csevegő. Csak az extrák fürkészése dominál. Pedig az rengeteg ok miatt lehet zsákutca.
    Sok sikert!
     
    juliannakoczkas és HéricsBáró kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika;) Ezt én értem:p
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én is . :p
    Már csak azt nem értem , honnan indult a beszélgetés ? Mert a szerszámokat megbeszéltük , de mi lesz a kecskével ? xD
     
    juliannakoczkas, genka53, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Na ja.... de miért is?:eek:o_O
    Mert akik itt jártatjuk a szánkat... ohh bocsánat írunk rendszeresen... régi öreg bútordarabjai vagyunk a fórumnak;)
    Ki ki a saját megszokott stílusában tolja az írásait;)
    Miért kellene az minden eventcsevegőt az alapoktól kezdeni? :eek:o_O aki haladni akar az bizony kap segítséget már az első hozzászólásokban... persze csak link formájában... de ott lehet böngészni;)
    Itt meg ki ki leírja mit gondol az aktuális eventről...
    Most az extrák dominálnak a régi játékosoknál.. s bizony ők adják a hangot a hangulatot....:music:
    Miért baj ha leírják hogy mit hoztak össze a saját farmjukon? :(
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha eladod a káposztát, akkor a kecske megmarad. Mindkettő soha.
     
    tremama0422, dagi18, libuskafarm és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.