Visszajelzés A zöld labirintus rejtélye - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó napot, kívánok mindenkinek! Az ismertetőt elolvastam, átnézem a kért termények miatt. Mindenem van amit a feladatban kérnek, számításokat még nem végeztem. A növényt azt letermelem, minden területen fogom vetni. A felröpi majd reppen vagy nem, de ha a növény félig kész, akkor lehet, 1-2 területen, a röpi gyűjtésbe kezdeni. A felkészülés is sokat számít, vagyis az, hogy mivel várjuk a kezdést. Sok sikert kívánok mindenkinek!! Ui: A tervezés stádiumában a reklámblokkolóm aktív!!;):D
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.17
    CitizenZero, emocy91, bindi5454 és 18 más kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Biztosan hallgatok rád, ameddig eljutok, köszi a számolgatást. :)

    Most már csak az a kérdés, hogy az "élő" eventablak is meg lesz-e számozva, mert már volt olyan, hogy nem. Talán a hínáros tavaly nyáron? Nem emlékszem. :(
     
    bindi5454, genka53, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  3. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Nos ezt én is szeretném tudni, mert a hínárosba én is belegabalyodtam.

    Köszönjük Kukorinak a számolást!
     
    bindi5454, genka53, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem nem lesz számozva. Nahh a hínáros a mumusom, ott úgy belegabalyodtam a hínárba hogy hálóval fogtak ki. :D:D Azt se tudtam sokszor hogy hol vagyok.:D Ez azért nem tűnik annyira bonyolultnak, úgyhogy sok sikert, menni fog.
     
    ZitaGAZDA03, bindi5454, Cyra65 és 20 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy kicsit árnyalnám a képet:
    1. A kitehetők és a felhő mezőinek felszabadításához csak felröpi kell, és a felröpi nem is kell máshoz. Így érdemes lehet addig elmenni, és magát a kitehetőt a felröpi függvényében megszerezni. Annál, aki először letermeli az eventgazt, és utána próbál felröpit szerezni, mindenképpen ez a helyzet; aki "küzd" a felröpikért, ott pedig még inkább.
    2. Aki a teljes teljesítést tűzte ki célul, annak megéri a ládákat kiváltani először.
    3. Akit nem érdekelnek a ládák, és kihagyja az alsó szint jobb alsó és jobb felső szekcióját, annak csak 20 fejlámpa kell, ne keverje be előre a 30-at.

    És mindenkinek a figyelmébe ajánlom (ez minden eventre vonatkozó általánosság), hogy reális célt tűzzön ki maga elé, amit a saját ideje és a farmja erőforrásai figyelembe vételével meg is tud valósítani. Oda kell figyelni a felröpi és az eventgaz egyensúlyára; ha a felröpi van mínuszban, hosszút kell ültetni érte; nagy hiba, ha a végére pár felröpi hiány van, de az eventnövény meg több ezer... Vagy jelenleg, ha két kitehetőhöz is elküzdöttük magunkat, de felröpi híján egyiket sem tudjuk kiváltani...
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.17
    bindi5454, Cyra65, z2856 és 34 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok:)
    Kukorinak a számolását nagyon köszönöm. :)
    4 területet áldozok be erre az eventre. Mert pénteken jön a vonat, amiket igen csak indítani szeretnék és ugye ott van az érés ideje is, hogy mit hozott. Gondolom Mega TP nap is lesz, amit igen ki szeretnék majd használni.
     
    bindi5454, Cyra65, csopke1 és 14 más kedveli ezt.
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ez egy izgis event lesz, most atmegyek vakondba es a fold alatt is turkalok majd , nekem a tenger alatti is jol ment , a celom a felho, de en ugyis minden helyre bekukucskalok es elvegzem a munkalatokat .
    Akik szomolgatnak, koszonom ;) Azokat is figyelembe szoktam venni, mert mindig jol jon a segitseg .
    Sok felropit es jo eventezest mindenkinek ;)
     
    emocy91, bindi5454, Cyra65 és 15 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Egyetértek. Aki végig meg szeretné csinálni annak először a ládákat érdemes.
    Nem mondom, jó lenne egy Bougainvillea-bokor XXL-t kipecázni, de ahogy ismerem ezeket a ládákat majd Somból lesz egy erdőnyi. :D A csillagos ládában is csak 1 csillag volt eddig. :)
     
  9. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Pedig jobb lenne, amit már tucatszor leírtam, hogy időnként az event nyeremény lehetne egy 1,05-ös szorzószám, amely a kütyük pontszámát, pengőértékét növeli. Van egy 850 TP-t adó felhősorom. Mit kezdjek vele, mikor már lassan 100 milliót kell összeszedni a szintlépéshez?!
     
    bindi5454, Maszatka47, Gio és 4 más kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Biztos nem lesz beszámozvaxD A hínárosban is ezért tévedtek el sokan...és volt, aki tett fel számozott, színezett útvonalat, ami segített, bár én nem használtam, elég volt a kockás papír és 1 kis rajz. Most is ezt fogom csinálni, vagy nem...úgyis végig akarok menni.
    Amit fontosnak tartok:
    Első aratáskor minél több röpi.
    Gyors felszaporítás.
    A fejlámpákat le kell keverni a lehető leghamarabb, legalább annyit, amennyi a terv szerint kell a ládák megközelítéséig-első éjszaka 8-12 db-ot máris be kell tenni és utána is folyamatosan csinálni.
    Érdemes felrajzolni a 2 labirintust, reális célt kitűzni és ha nem a teljes útvesztőt akarjuk végigjárni, akkor CSAK a saját útvonalat kijelölni, ahová nem akar menni valaki, tekintse úgy, mintha az a rész nem is lenne, hagyja üresen. Így csináltam az első takarítós eventet...Ha hamarabb végez és még bóklászna, utólag ki lehet egészíteni a megszerezni kívánt ajándékok függvényében.
    Pár pörit betárazni holnap estére vagy péntek reggelre, még egy sima pöris +1 termés bónusz is sokat dobhat a haladáson az elején. Nekem most pont kiváltható a farmárudából 6 pp és ugye korlátlan sima...80-100 pengőből legalább 1-2 sima pöris bónusz biztos kijön...
    Szívem szerint nekiállnék valamelyik kis farmon is, csak, hogy a sírósok lássák, meg lehet csinálni, legalább a felhősorig, csak akarni kell, de sajnos nem lesz időm 2 farmon eventezni...
    Szeretem az ilyen eventeket, nem nagy kihívás, de mégis valami.:music:
     
    bindi5454, Cyra65, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  11. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Oké, csak azt hiszem ragaszkodsz a 18-ashoz, bár én azt nem írtam elsőre sem. :)
    Mivel nálad olvastam, hogy mi az, amire nem fontos beadni, így csak kibővítettem a te elképzelésed alapján, ami még elmaradhat. Ha jól néztem, akkor legalábbis én így láttam.
     
    bindi5454 és Maszatka47 kedveli ezt.
  12. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Nagyon remélem, hogy nem ültethető semmi eventgaz, sem most, sem mindörökké . :-D Oda tettem ki a fákat, a szigetes fákat. És ha nekem még egyszer visszarakni kell , aztán újra kipakolni a területre, majd szépen rájuk tenni az XXL fejlesztéseket is, xD akkor kivándorlok Észak-Koreába, mert sejtésem szerint ott nincs Farmerama.... -.-
     
    bindi5454, Cyra65, újfarm53 és 16 más kedveli ezt.
  13. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Köszi mindenkinek a számolást,:inlove:...na és az útvonalakat!;) Mérlegelve, hogy vasárnapra készen kell lennem, valószínű, hogy a rövidített útvonalat csinálom, mert hétfőn repülök pihizni!:music:Ezért kivételesen bontok mindent, még a tölgyesben a mamuterdőmet is!8) Aztán még lehet én is meglepődők, mert első olvasatra rengeteg a gaz mennyisége,:cry: ....de volt már több is:wuerg:, mégis megcsináltuk!;):D:music:Nagyon szeretnék minden ládikát meglesni, a felhő pedig törvényszerű,..... majd meglátjuk!:D

    Ja és 1 5let: én a másik böngészőn megnyitom az ismertetőben a számozott táblát, mert biztos, hogy nem lesz beszámozva!:mad:
    Elegendő röpit és jóóóóó játékot mindenkinek:inlove::inlove::inlove:
     
    majoranna65, bindi5454, Cyra65 és 16 más kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Helyetekben inkább nem várnám az eventablakos felületek(felszín és az alsó szint) számozását. :)

    Négyzetrácsos papíron egyszerűen két db 6*5 osztású nagy alaprajzot vonalaznék a fix falakkal persze. (beleférjen a sorszám, a jutalom rövidítve-> és látható lenne, a saját tervezhető kanyargós útvonal a haladáshoz)

    Ezt lehetne használni a teljesítéshez.

    Persze színezhető, beszédes ábrák is lehetnek, de a lényege az egyéni hasznosság lenne.

    Javaslat, nem kötelező így előkészülni az eseményre. :)
    Nálam mindig a rajz segít ... abból könnyebb a beazonosítás, az eventablakos összevetés.
     
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Jó ötlet a 2 böngésző is, én általában megnyitom a leírást és hasonlítok, de kimondottan nem szeretem( szépen írva) :) a kattogtatást. Persze, amikor sok időm van, akkor elmegy, de amikor csak kutyafutta van, hát...... Gondolom a készítőknek(bp) bődületesen nehéz! lenne mindent úgy csinálni, ahogy a leírásban szerepel, a könnyebbség, átláthatóság kedvéért...... Na meg persze a dizájn rovására menne a számozás :D A külső pedig mint látjuk mindig elsőbbséget élvez, akár a logika rovására is.
     
  16. schill2

    schill2 Haladó

    Igazán összenöveszthetnék az xxl-es fákat az alappal. Több mint fél óra géppel kipakolni. Nekem is xxl fák vannak ott,a papagájjal kényelmesen 2x lehet aratni.
     
    imi010, Cyra65, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  17. schill2

    schill2 Haladó

    Ha Mega tp nap is lesz,el se kezdem,csak hétfőn.
     
    bindi5454, brekkencs., Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Zalán, köszönjük a kiegészítést. :) 3 ládát fogok kinyitni. Most nézem a táblázatodat, ezek szerint a 24-s láda lesz a fás láda? Mert azt ki szeretném nyitni. :)
     
  19. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    A ki-, és visszapakolásra létezik egy egyszerű megoldás! Légy prémiumgazda és akkor egy kattintással megoldható az elmentett farmterületek visszarendezése, illetve visszaállítása.
     
    bindi5454, Cyra65, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nincs időm mind a 6 oldal elolvasására, le lehetne konkrétan írni az ismertetőbe, hogy mi az a "bizonyos dolog": farmarany, szupertáp, csillag, netán mamutfa? Egyáltalán érdemes megnyitni a farmot érte?:music:

    Köszi!:) Természetesen Zalánnak is.:inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.