Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

Kategória: 'Spam sarok', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

A fórumra írt hirdetés nagyon esetleges.
    Ha van adakozó gazda, partner, akkor a megegyezésnek van esélye.

Ha azonban nincs partner, akkor számodra nincs sikerélmény.

Fontos azonban, hogy ne azonnal várj választ.
    Meg kell beszélni farmos postán leegyeztetni, ki mit ad, mikor ér rá, mikorra várhatod a kért tárgyat.
    Ki küldi elsőnek, az is lényeges információ, ami levelezésben egyeztetendő.

Türelmesnek kell lenni, bizakodónak.

Ha itt egy-két napon belül nincs ajánlat számodra, akkor érdemes az ilyen cserét a gépen, farmos felületre feltenni az 5 darabos lehetőség között. (Jól megválasztani, mit tudsz csereként adni!)

Amennyiben ott sincs eredményesség, akkor ott új ajánlattal próbálkozhatsz. Várva a szerencsés cserét. (a fórumon is lehet a hirdetést módosítani- a régit törölni, majd új hozzászólást írni a változtatás alapján.)

Nem biztos, hogy mindenki ráér minden pillanatban az ajánlatokat nézegetni.
    Ezért kell a türelem, a mértékletesség, megértés, empátia.

2. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Nem tudom hogyan kell az oldaladra írni.Itt teszem meg.Kellene hangya..Smaragd varánusz..Fák:Ambrella,Rambután gyümölcs,Csöves mogyoró,Majomnarancs,
    Tudok adni:tengeri póni,zsiráf,homár,fülmelegítőgyár,tikitom műhely..régebbi ólak és régebbi fák!Ha tudsz segíteni küldj baglyot mert nem tudom másként hogyan kell csinálni.Bocs hogy ennyit írtam.

3. csabi9911

csabi9911 Junior szaki

Hali, hat sok mindent keresek :D
    Csovesmogyoro, Ambarella, csigafeszek, gotelak, szalamandra, daru, gazella, gyongytyuk, mantaraja, gereblyegyar, feketeovszabo, napenergiatelep, szefkeszitomuhely, gyertyaontyomuhely, fonalfarm, irotoll keszito.
    Irj mire lenne szukseged :D de ha van felesleged kerlek ;)

4. ]Manoo[

]Manoo[ Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Igaz a 98-as szintén vagyok de az elmúlt 3 évben nem játszottam ,így bármit elfogadnék ami ebben az időszakban kapható ,elérhető ,nyerhető volt és esetlegesen felesleges!

Köszönöm előre is aki tud segíteni !

]Manoo[ néven fut a farmom.

paraszt57 kedveli ezt.
  5. timi-1980

timi-1980 Fórum veteránja

Ingyen elvihető: zsiráf

6. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Itt ne írjál levelet, ez a topik nem erre való!
    A várostérképen keresd meg a Posta épületét.
    A zöld szóra kattintva: Város olvashatsz a játék épületeiről.

7. Beus83

Beus83 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Sajnos 2 év kihagyás után látom hogy elég sok minden hiányzik nekem. esetleg ha valakinek van felesleges tárgya azt szívesen fogadnám esetleg 1 2 újabb fa vagy ol is jól jönne sajnos viszonozni nem nagyon tudom. :(

8. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Szia!
    Én csak ajánlatot tettem hogy mit kérek és mi tudok adni!Nem szabad?

9. vincecs

vincecs Utánpótlás-írogató

Kérlek benneteket aki megteheti küldjön nekem tojás röpit még 1 keverés hiányzik a teljes felhőig köszönöm!!

10. Othep

Szia.

Te konkrétan egy bizonyos gazdának tettél ajánlatot.
    Ez csak kettőtökre tartozik, nem egy bárki által olvasható fórum nyilvánosságára.
    Ez a topik pedig Ajándékok kérésére, felajánlására való.
    Adok-kapok csereajánlatok megfogalmazására ez a topik használatos:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.16300/
    De az ajánlatok itt sem lehetnek személyre szólóak!

Javaslom Neked minden használni kívánt topik legelső hozzászólását elolvasni, mert abban le van írva, hogyan kell használni, mik a szabályok!
    Köszönöm.

rozo52 kedveli ezt.
  11. Csókos

Csókos Fórum bárója

Sziasztok!
    Szeretnék kérni felreppenőt a viking saga eventhez! Még egy játékra van szükségem...
    Köszönöm!

Kuzdern kedveli ezt.
  12. Lindyke75

Lindyke75 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Szükségem lenne kesudió és gesztenye fára. Akinek van feleslege, küldjön üzit, megbeszéljük.
    Mivel viszonylag újként kezdtem, nem sok mindent tudok felajánlani cserébe, de talán én is tudok segíteni.
    Segítségeteket előre is köszönöm!

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. biborka63

biborka63 Fórumfelvigyázó

Sziasztok !! Imádkozó sáskát keresek !! Írd meg mit kérsz érte !!

14. h.mate

h.mate Utánpótlás-írogató

Sziasztok !! Az unokám farmjára szeretnék egy imádkozó sáskát !! Írd meg mit szeretnél cserébe !! Köszönöm

Kuzdern kedveli ezt.
  15. Othep

Sziasztok!

Egyelőre ne keressetek Imádkozó sáskát!
    Jelenleg nem cserélhető.
    Ezt ti magatok is tudjátok ellenőrizni, mivel létezik egy Aranyszabály:
    - ami az ajándékozós felületen nem jelenik meg, az nem ajándékozható;
    - ami a csere-felületen nem található, azt nem lehet cserélni!

Másrészt, ha nem ajándékba kérítek a Sáskát, egy Kérek - Adok érte stílusú hirdetés megfogalmazásához megfelelőbb topik lesz majd ez egy legközelebbi cserenapon: https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.16300/

16. Ayrin67

Ayrin67 Törekvő

Sziasztok!Alsóbb szintü gazdáknak szivesen segítek,ha hiányzik vagy kell valami nyugodtan irjatok!!!!Nagyon sok mindenem van!!:inlove::) Vannak ólak,kitevők,fák stb.
    Gazdikák,húzzunk egy vonalat,szívesen segítek tényleg,de van,hogy az újjam helyett a karomat kéritek!!!Na!!8)xD:inlove:

Utoljára szerkesztett: 15.5.20
  17. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Sziasztok!Esetleg tudna valaki küldeni egy PARTI JÁTÉK kitehetőt?Köszönöm.

18. Kokusz83

Kokusz83 Utánpótlás-írogató

Sziasztok:)
    Menyétet keresek-bagolyba a mit kérsz?-et:)

19. Ketrin82

Ketrin82 Utánpótlás-írogató

Keresek: 2 katicabogár,7 vidra, 3 csincsilla,4 gőte,3 jávorszarvas, 3 mormota,4 szarvasbogár,6 varangy,3 kenguru,3 mókus, 5 borz.
    5 galagonya, 5 barátcserje,3 hosszúfürtű aranyeső, 5 kaukázusi hólyagfa, 1 sárga trombitafa, 5 sejemakác,5 tamariszkusz,4 afrikai ezüstfenyő,7 magellán bükkfa,7 tiszafa, 3 gesztenye,8 öszibarack, rambután, csövesmogyorófa , ambarella,

Adok: Gólya,Róka, pocok, vakond, sas,
    Magnoliafa, nyírfa, polipfa,cukorjuhar xxl, Fenyő xxl,
    Lekvárok

20. LErikaElvira

LErikaElvira Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Keresek: Bio-fűnyírót, 2x2-es kitehető, ha van valakinek és megválna tőle akkor szívesen fogadom. Írd meg mit szeretnél érte. Köszi.