Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

Kategória: 'Spam sarok', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gyildi1974

    Gyildi1974 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Valkinek esetleg felesleges szemfoggyár......köszönöm
     
  2. rittgasseragnes

    rittgasseragnes Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Nyuszifuvallat dekort keresem régóta.
     
  3. jucus8282

    jucus8282 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nem rég kezdtem újra a játékot és elég sok mindenem hiányzik még. Esetleg ha valaki tudna nekem küldeni fát, óllat szívesen fogadnám. Ha esetleg én is tudok valamit küldeni szívesen küldők. Köszönöm nektek előre is.
     
  4. tokebea

    tokebea Utánpótlás-írogató

    szia engem érdekelne farm név tokebea köszönöm előre is
     
  5. tokebea

    tokebea Utánpótlás-írogató

    szia régebbi kitehető érdekelne farm nevem tokebea köszönöm
     
  6. tokebea

    tokebea Utánpótlás-írogató

    sziasztok horror részlegre kitehető tárgyakat keresek,ha lehet cserélni iiletve felhőre kitehető dolgokat, baármi jöhet
     
  7. Vigyorbugyor

    Vigyorbugyor Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nem tudom cserélhető-e.. hupplahupp kitehetőt keresek. Aki esetleg cserélné, írja meg bagolyban az ellenértékét :) köszi
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Rackó ajándékai nem cserélhetőek. Figyeld a Farmáruda kínálatát, ott fogod tudni majd a hiányzó dekort beszerezni, jelenleg a 2022. első félévi dekorok elérhetőek a kínálatban, így még picit várnod kell, mert ez 2023. májusban volt Rackó ajándéka.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Vigyorbugyor, Luminary és Sylja kedveli ezt.
  9. katica063

    katica063 Haladó

    Sziasztok!
    Sajnos nem sikerült kiváltanom a Csend hangja nevű dekort. Akinek esetleg lenne,írja meg mit kér érte, mert így a felhőt sem tudom aktiválni! Előre is köszönöm!
    Üdv: Katica