Visszajelzés Alice, a lejtők királynője - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soska1joska

    soska1joska Járnitanuló

    Szia!
    Köszönöm a választ. Azt gondoltam, hátha van valami rejtett pályaszakasz is. :-D
     
  2. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Ma fel tudtam oldani a hiányzó automatákat, de ehhez minden területnek meg kellett lennie. Főleg ahol a kis ásók vannak! :)
     
  3. örzsemama54

    örzsemama54 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok neken is csak kér automaia adja a síbérletet zöld a jel de nem tudom aktiválni
     
    tarkacica47 kedveli ezt.
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Jóreggelt. Még mindig nem tudom leszedni azt az 1et, pedig pipa van és minden zöld.
     
    tarkacica47 kedveli ezt.
  5. HaVera

    HaVera Junior szaki

    Itt pedig igen, pontosan ugyanúgy állok a 2 farmon :)
     
  6. patiapeti

    patiapeti Járnitanuló

    Mikorra várható a javítás ? Először nem adta meg a 14 síbérletet, aztán a az első pálya felső automatája továbbra sem aratható. ez nálam reggeli állás szerint 14+ (3*14)=56 síbérlet mínuszt jelent.
     
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szép reggelt Mindenkinek! Pontosan így vagyok én is! Most már a következő is kimaradt. Pedig jó lenne, mivel most elég kevés időm van a készülődés miatt! Gondolom, más is van így:)
     
    jutka190226 és Kisfenyő kedveli ezt.
  8. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Ez Z EVENT ugy rossz ahogy van miért nem törlik mi miért kinlódunk vele dolgoznánk de minek ??? ha egy üzembe e3gy gyártósoron valami elromlik törlik és addig nem veszik elő mig meg nem javítsák----ez így idegölő
     
    soresne kedveli ezt.
  9. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Milyen ember lehet az,aki a napját már kötekedéssel kezdi vagy inkább folytatja az előző napit? Előtted is ugyanazok a lehetőségek voltak,itt nem számított az,hogy ki hányadik szinten van. Bekészített tenyészterep és 2 x 15 perces újabb tenyésztés kellett hozzá,a hiányzó 3 pedig a beadogatás után már újra kész volt.Ennyit erről a témáról!
     
    maszilva, marcsi152, -Holdfeny-. és 3 más kedveli ezt.
  10. cukipusi

    cukipusi Junior szaki

    nekem se mukodik 1 de remelem kapunk kompenzaciot
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az event a szokásos 6 napos, a tenyésztést pedig akár percek alatt le lehet zavarni. Ha az automatákat nem is aratjuk 8 óránként, csak reggel meg este, akkor is leszedhetők 12-szer.
    A felhő és a rávalók a 2. pályán vannak, a megszerzésükhöz egyetlen síbérlet sem kell. Síbérletet csak a 3. pályán kér; némi plusz jutalmakra lehet szert tenni általuk - de semmi fontos nincs itt.
    A teljes 3. pályához 400 db síbérlet kell. Egy automata 14 darabot ad. Ez azt jelenti, hogy a 6 nap alatt összesen 29 db automatát kell begyűjtenünk. Ha mind üzemel, elég 5-ször leszedni őket (5x6x14=420) a 12-ből, vagyis péntek este kész. Ha csak 5 üzemel, akkor 6-szor kell leszedni, így csak szombat reggelre vagyunk kész. Az event 3 automatával is kényelmesen teljesíthető, még 12-szer sem kell leszedni, elég 10-szer. Ha csak 5 működő automatánk van, azokat csak napi egyszer leszedve is megvan a 400 darab...
    Kényelmes, kellemes, Karácsony elé tökéletesen illő, kimondottan játékosbarát event.
    Csak úgy elmélkedtem...
     
    Rivelóz, vihence, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  12. Edike80

    Edike80 Fórum-zöldfülű

    Nálam sajna ugyanez a helyzet :(
     
  13. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Változatlanul nem tudom begyűjteni a síbérletet az első pályán az egyik automatából, így már 56 db síbérletet buktam. Köszi bp.
     
  14. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Szeretném meg kérdezni, hogy a fűrészmalomban miért nem lehet fa anyagot előállítani? Hozzávalók meg vannak.
     
  15. pénztáros

    pénztáros Utánpótlás-írogató

    Sajnos nálam is!
     
  16. mazsibazsi1

    mazsibazsi1 Utánpótlás-írogató

    Nálam is ugyanez a helyzet mazsibazsi ID: 11190590
     
    anna640328 kedveli ezt.
  17. cirmoscica23

    cirmoscica23 Utánpótlás-írogató

    Én se tudok leszedni egy automatát..
     
  18. macasnagyi43

    macasnagyi43 Junior szaki

    Szervusztok! Én sem tudom begyűjteni a síbérletet! Jó lenne, ha végre valaki tenne ez ügyben lépéseket, mert így kicsit idegesítő a "játék"!
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Most léptem be, a rendszer jóváírt 2x14 síbérletet. Szóval jön a javítás.
    Hopp, ezt egy kicsit elhamarkodtam... Felugró ablak jött a jóváírásról, de síbérlet nem. Sebaj, majd megjön az is...
     
    Rivelóz, vihence, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  20. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Nekem most jött meg a hiányzó 28 síbérlet, szerintem mindenki megkapja szép sorban. Köszönöm.
     
    maszilva, jutka190226 és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.