Visszajelzés Alice, a lejtők királynője - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ezek a síbérletek bosszantóak...:oops: sőt elfelejthetőek...:wuerg: sikerült másodszor learatni őketxDxDxD még szerencse nem ezek adják a felhőt...:music:
    Van idő...:music: nálam sem működik az egyik automata...:( Így járnak akik sietve végeznekxDxDxD
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  2. evatx

    evatx Utánpótlás-írogató

    Hogy bukhattál rajta 56-ot? Tegnap 2-kor leszeded az 14, este 10-kor az 28, reggel 6-kor az 42. Több nem lehet Én sem tudom leszedni, de ahogy nézem, nélküle sincs gond. Az zavar, hogy nincs feladat hiba nélkül.
     
    vihence, Bubu49, Szomszika és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Sziasztok! Nálam is megjött a síbérlet és elindult az órája is!:D
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  4. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Én is kaptam 28 síbérletet. (Bár mintha 14-gyel több járt volna, de mindegy.) Viszont továbbra sem lehet az automatát learatni.
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    28 bérlet jött , automata nem aratható.o_OMindegy majd megjavul ez is.:)
    Egyetértek azzal hogy 1 automata jelentősége nem túl nagy ,viszont szomorú hogy mindig van hiba.:oops:
    Mondjuk a játékból már ki lehet már lépni, és 1 kicsit gyorsabb is ma mint eddig. :)
    Azért 1 reggeli aratásba ma csak 4* fagyott le , volt ennél sokkal rosszabb is.:(
    A legfontosabb az lenne ha a játék gördülékenyen futna.:)
     
    vihence, marcsi152, Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
  6. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Igen jött az üzi,de nem lett több de az óra már elidult nálam is! Lehet ha kilépek több lesz!
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh próbálkozom én is... hátha előbb összegyűlik a sí bérlet;)
     
  8. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ha nálam vannak még kék területek,mert valószínü,hogy nem jól mentem végig a kék vonalon,akkor azokat,hogy tudom még teljesíteni,mert hozzá valom van.de nem tudom leadni,mert nem zöldül be.Köszönöm a segítséget!
     
  9. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!

    Szerintem lépésről lépésre menjél végig, csak akkor lesz zöld, ha minden hozzá valód megvan.
     
  10. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Köszi a választ ,akkor biztos az volt a baj,hogy nen léplsről lépésre mentem.
     
  11. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Kemény 28 síbérlettel lettem gazdagabb, ennyit adott kárpótlásul pedig legalább 42 db-t buktam.
     
    Kisfenyő és szepesej kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.Nincs jelentősége a 14 külömbségnek.o_O
    Az eventbe csak 400 kell és az event végére a sokszorosa lesz;):)
     
    -kaktuszable-, Bubu49, ladislaw11 és 4 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha eszembe jut... bemegyek leszedem... s beadom ahova lehet...:music:
    De csak addig gyűjtöm ameddig a feladat kéri;)
    Jóváírták a hiányzó bérleteket;)
     
    tandem6, DevilMókus és soresne kedveli ezt.
  14. soresne

    soresne Fórumgróf

    Így igaz,jóváírták.Az automata továbbra sem működik :sleepy:
    Ki-belépéssel megjavult és most már üzemképes.
     
    DevilMókus és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vissza számol nálam is...:music:
     
    soresne kedveli ezt.
  16. a1a4

    a1a4 Haladó

    Sziasztok! Segítséget kérek!!! Az első pályát végig megcsináltam, kivéve a legutolsó négyzetet. Azt nem engedi megcsinálni annak ellenére sem, hogy megvan minden hozzávalóm. Nem enged belépni sem a második, sem a harmadi szintre, holott az első szinten az ásót kiváltottam. Mit csinálok rosszul???? Farmnevem: a1a4 ID: 16640923
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.22
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Szükségünk lesz egy Farmnévre és egy ID számra, hogy utánanézhessünk.
    Pótold, kérlek egy utólagos szerkesztéssel.
     
  18. Petike824

    Petike824 Járnitanuló

    Sziasztok,meg szeretném kérdezni,hogy aki nem lett kész tegnap a tenyésztéssel lesz e még bumm, vagy 1 tápos lehetőség.:music:
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel tenyésztős event van, szinte biztosan lesz hétvégén boom (nem volt még olyan, hogy ez elmaradt volna). Egytápos a pletykák szerint most nem várható.
     
  20. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Igen, olvasunk, de ettől még továbbra sem működik a dolog! Konkrétan én egyik farmomon se tudom leszedni egyiket sem! Mit frissítsek rajta? Meg úgy hányszor? Ezért nem is tenyésztettem egynél többször, mert csak feleslegesen pazarolnám a szupertápot, ha nem tudom leszedni az automatákat.
    Én értem, hogy könnyebb és egyszerűbb mindig a játékost hibáztatni, de azért álljunk már meg egy kicsit. Amióta berakták az új területet azóta, még továbbra is előfordul, hogy kilépni sem lehet a játékból a hagyományos módon, hanem az ablakot kell bezárnom, hogy kilépjek a játékból. Ha területet váltok, akkor szintén akad, és fagy a játék. Az eventet meg nem tudom csinálni, mert nem lehet leszedni az első szinten az eddig két kiváltott/megszerzett automatát, ugyanis nincs ott a gomb hozzá. Hiába rendelkezem hozzá a szükséges elemekkel, nem engedi beadni őket. Teszteltem a játékot másik gépen, másik böngészőben, nálam továbbra sem lehet beadni az automatákhoz a szükséges eszközöket.
    Ja és csak úgy még grátiszba 5 perc után a játékban felugrik egy hosszú kóddal ellátott ablak, majd kidob a játékból. Vagy pedig 5 perc után eltűnik a kép, és kidob a játékból. Ólakat szerettem volna kirakni a területekre, de vagy fél órámba került ez a művelet munkásokkal, mert folyamatosan kidobál a játék.
    Mondjuk most már vissza sem enged.

    Tehát igen, olvasunk, csak éppen sokra nem megyünk vele.
    Akinek működik, annak sok sikert, én sajnos várni kényszerülök, és csak reménykedhetek, hogy be tudom fejezni az eventet.
     
    DevilMókus és Bubu49 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.