Visszajelzés Alice esésországban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Csatlakozom a nem volt megoldhatatlan sima aratással táborhoz. Szintén 5-kor kezdtem, mert naná, hogy aznap áramszünet volt az egész házban. A két nagykockás megpakolt kör után 4 óránként arattam - amikor tudtam. A bahán állatok, hogy legyen trágya. Pörgettem, egy 6 órás + termés jött össze. Hétvégén ott alvós meghívásom volt, vittem a tabletet (amin a photon rémesen imbolyog és a jelszót se jegyzi meg, de a puffin sajnos fizetős lett). Toma tökéletes útmutatóját (köszi, köszi) és a két pályát kimásoltam és elküldtem magamnak mailben, így a telefonomon tudtam puskázni. Úgyis az csipogott aratáskor. Nem nagyon néztek csapágyasnak aratás közben a barátok:) Hétfő estére minden kész volt. Azóta is szedem a bérletet ha arra járok, több mint 200 van pluszban. Volt, hogy nem lettem kész, volt, hogy éppenhogy, de ez nem az az event volt.
     
  2. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Vadóc, zsani_apja, inanna11 és 24 más kedveli ezt.
  3. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Szia!
    Nem lett fizetős a puffin, azt használom és nem fizetek érte semmit. Réghez képest annyi a különbség, hogy most bejelentkezéskor belök egy 30 mp-es reklámot, azt meg kibírom, addigra a játék is betölt.

    Reggel még learatom a mosógépeket és fullos lesz az eventem, a felhőt már tegnap beüzemeltem.
     
    Pulyka, inanna11, Atali és 13 más kedveli ezt.
  4. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Köszönöm a segítséget, sikerült letöltenem a telora a puffint és úgy tűnik nem fizetős, van két fajta is az egyikre oda van írva, hogy 1600 Ft, a másikra semmi. Volt reklám, de a vége után simán tudtam aratni. Köszönöm

     
    Pulyka, -happy58-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  5. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok, szép jó reggelt!
    Jó az Puffin, imádom, más oldalakat is azzal böngészek, nem ár érte elviselni néhány reklámot, bár időnkét kellemetlen, amikor felüvölt a metrón vagy a villamoson. xD
    Végigsíeltem Alice-szel a pályákon tegnap délután a végére értünk, közben angol nyelv vizsgáztam szombat, hétfő, kedden - eredmény 3 hét múlva -, de így is sikerült az event, remélem a vizsga is. :p A mosógépekről még beszedem síbérletek, az is valami, amit beváltás után kapunk. Végre egy kis csönd van a környéken, forgalmas főút mellett lakom és a tegnapi őrült szélben egész nap a tűzoltók szirénázását hallgattam, kidőlt egy-két fa villamos sínre, buszmegállóra stb. Talán kicsit csillapodott a szél mára, vigyázzatok magatokra. :inlove:
     
    Pulyka, inanna11, -happy58- és 14 más kedveli ezt.
  6. Gumimarcsi

    Gumimarcsi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A 2. zónából nem lehet továbbmenni ha nincs 170 síbotod? Mert alig ad valamit. 3 napja nem lehet 170 síbotot gyűjteni, pedig csak állatok és fák vannak.
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A 2. zónából akkor tudsz továbbmenni, ha a jobb alsó sarkot (29. mező) kiváltottad. Ennek pedig az a feltétele, hogy az ollót tartalmazó mezőt (3.) is kiváltsd. Mindkettőhöz eventnövény kell.
    170 síbot a 7. mezőn kell, de ha csak itt tartasz, akkor még nagyon messze vagy a kijárattól. És a 16. mezőn is fog kelleni 250 síbot... Egyiket sem lehet kikerülni.
    Az állatok általában nem alkalmasak a felröpi gyűjtésére. A fák meg soha. A fák érésidejét alig tudod csökkenteni, a 20 órás fákat naponta egyszer arathatod. Ezalatt valamilyen közepes vagy hosszú érésű növényt 2-3-szor is arathatsz. Az állatokkal pedig az a baj, hogy négy helyet foglalnak, de csak egy röpit adhatnak.
    Ha röpit akarsz gyűjteni, mindig növénnyel tedd, bár vannak olyan helyzetek, amikor az állatok is jók lehetnek: amikor egy 8 órás vagy rövidebb ól (pl. egér, kacsa) egy az egyben adja a röpit (vagy majdnem), és tudod aratni 3-5 óránként. De ehhez többnyire Pannik kellenek. Én speciel akkor is jobb szeretem a növényt; inkább aratok napi kétszer 20 óra feletti növényt 1x1-es földekről.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.2.20
    Atali, -happy58-, Fenyvesi1010 és 9 más kedveli ezt.
  8. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Elég jó és könnyű event volt.
    Hála annak hogy mobilon is kiválóan lehetett játszani!
    Jöhet a következő!
     
  9. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok! :)

    Nem keltem fel éjjel, annyit arattam az automatákat, amennyit tudtam, viszonylag pontosan, beállítottam a telefon időzítőjét.
    Még egy aratás lesz, az 30 síbérlet, kiváltom a barkács XXL-t, és bent maradt 35 szupertrágya, 1 TP betakarítási bónusz és 466.200 TP, ezekért pedig nem is kár...Ahhoz képest, hogy majdnem az utolsó pillanatban kezdtem el a bérletek begyűjtését, ahhoz képest ez tökjó, elégedett vagyok :)
    Köszönöm a sok biztatást :inlove:
     
    vihence, Atali, ulmo12 és 10 más kedveli ezt.
  10. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Sziasztok! Most már mindegy ugyan, ma vége lesz ennek az eventnek, de nagyon kíváncsi vagyok, honnan a csudából tudtátok, hogy melyik mező hányas? Lehet, hogy csak én nem láttam a számokat?
    Üdvözlettel: Supernagyi
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia!
    A csevegő elején fent vannak a képek,és be van számozva minden mező;)
     
    DevilMókus, Fenyvesi1010 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

    Köszönöm szépen. Valószínű, hogy elkerülte sajnos a figyelmemet.
     
    Fenyvesi1010 és Puszpang kedveli ezt.
  13. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove: / homloktörölgetős szmájli!!!!
    éppen csak begyűjtöttem az utolsó síbérletet és pont elég is lett,a növények már két napja készen voltak
    csak a síbérletekre kellett várnom,de így szép kerek lett a befejezés:p
    aki kész annak gratula,aki még bűvöli sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
    remélem nem fáj nagyon a popótok a sok eséstől, én tuti érezni fogom még pár napig:D:D:D
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  14. Gumimarcsi

    Gumimarcsi Utánpótlás-írogató

    Szia. Köszönöm a segítséged, de én ugy olvastam hogy a síbotot az ólak és a fák adják. Most már mindegy, majd legközelebb.
     
    Kuzdern, DevilMókus és -BombadilToma- kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!
    Ismét zárul egy event csevegő kapuja.
    Köszönjük, hogy együtt játszottunk, az észrevételeiteket, és az egymásnak nyújtott segítő tanácsaitokat!
    Találkozunk a következő eventek csevegőiben!
     
    BackOffice, Fuhur, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.