Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Én sose kerestem, mégis ott van mindenhol xDxD
     
  2. vica1961

    vica1961 Járnitanuló

    132 db boszorkányfőzetes ládám volt, 1 db kristály se volt benne, semmi. :( Ráadásul a repülős zsetont is elszúrtam, mert nem dupláztam, és kész vagyok a játékkal. Így jár aki nem figyel :( :( :(
     
    ho-hoboy és juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A boszorkányfőzet nem láda! Azzal indítjuk az Ingrides minijátékokat.

    És az ott nyereményként kapott Sötét kristályok ládája bontásából kaphatunk sötét kristályokat!

    Sötét kristályok ládáját a váza ikon elhasználódó fülön találod.
     
  4. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Kb. 25 ládát bontottam. Valahogy a varázsolás tudományában se jeleskedem. Most bontottam 21 ládát, 3 db kristály volt benne. Így nehéz lesz összeszedni. ):
     
  5. vica1961

    vica1961 Járnitanuló

    Csak 3 db kristályom van, azokat kinyitogattam. Akkor félre értettem itt az írásokat, bocsánat.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Nem tudom mennyit szeretnél összeszedni, de szerintem 30-nál is több kristályod lesz a végén, ha minden ládát ki fogsz nyitni. Szerintem 24-nél nem érdemes többet gyűjteni. Ha nincs elég 1x2-es kitehetőd, akkor küldök cserénél 1-2 darabot :)
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hali!
    Szerintem többed magammal arra törekszünk, ha elkezdünk egy eventet, hogy végig vigyük. ;)
    Én pl. arra vágyom már régóta, hogy legyen egy item, ami bűbájos, az sem baj ha Ingridnek hívják. S lám, megérkezett. :D ;)
     
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szerintem nem érdemes nagyon összevárni őket. Én nyitom, amennyihez hozzájutok. Két fazék érik egyszerre, egy külön, lejátszom és nyitom. :p:) Volt, hogy 4 ládában 0 kristály, volt 1 ládában 1 kristály és egyszer 6 ládában 5 kristály. :inlove::) Gyűlnek lassacskán, most 13 van. :) Harmadikra és negyedikre már többször eltaláltam, elsőre és ötödikre egyszer, másodikra még egyszer sem.
     
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Végig lehet vinni úgy is egy eventet, hogy a "boltból" csak a számunkra hasznos dolgokat vesszük ki ;)
    A 10 db sötét kristály helyett ha kapok egy farmmunkás kupont meg néhány szupertápot/tárgyát és KK-t, akkor azokkal tudok is kezdeni valamit. Egy újabb Ingrid csak arra lenne jó, hogy egyszer felkerüljön egy felhőre. Lehet akármilyen bűbájos, eszembe se jutna nézegetni :wuerg:xD de el tudom fogadni, hogy valaki gyűjti ezeket :) ha a többi Ingridből hiányzik valamelyik, szívesen küldök Neked :)
     
  10. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! Valahogy elkeveredtem ebben az Alvilági Saga eventben. Honnét jönnek a minijáték lehetőségek? csak annyit látok, hogy látszólag nem csinálok semmit, és van 3 játéklehetőségem, máskor meg egy sem. Nem szoktam ennyire elveszni, de most megtörtént.
    Előre is köszi:Lujza
     
  11. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Rövid tájékoztatás és link.

    Az event összefoglalója:
    • A középső mezőbe kell adni egy ludat. Majd fel kell oldani a mezőt. Ekkor kapunk 1 db Boszorkányfőzetet és 3 másik buborék beadhatóvá válik.
    • A Boszorkányfőzettel lehet elindítani a baltadobálós minijátékot.
    • A mini játék alkalmával Sötét kristályok ládáját kapunk. A darabszáma a dobálás sikerességétől függ. (Részletek alább)
    • A Sötét kristályok ládája az event idején adhat Sötét kristályt is. 35 db kell összesen ahhoz, hogy mindkét felhőt és a dekort ki tudjuk váltani a mezőkből.
    • A felsorolt 3 event során olyan kellékeket szerezhetünk, amik további mezők feloldásához használhatók.

    Minden olyan mező, ahol egy órácska szerepel a képen,
    23 óránként újra aratható.
    Ezekből tudunk a mini játékhoz szükséges Boszorkányfőzeteket kiszedni.
    Egyszer kell beadni a hozzávalót (pl. 1 db lúd), utána csak az időre kell odafigyelni.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/alvilági-saga-eventeken-átívelő-event.20086/

     
  12. kicsikécske70

    kicsikécske70 Járnitanuló

    Szia, elolvastam meg parszor az eventismertetot, mert csak nem hagy nyugodni a dolog es tovabbra is azt gondolom, hogy az ismerteto mindent csinal, csak nem fogalmaz egyertelmuen! A zseton ugyanis nem ajandek, hanem az event sikeres teljesitesehez szukseges KELLEK! Ha neked a ketto dolog (ajandek, kellek) egy kategoria, akkor nincs tobb kerdesem! Tovabbra is azt gondolom, hogy a zseton duplazasi lehetosegere fel kellett volna hivni a figyelmet!
     
    Döbi65 és vica1961 kedveli ezt.
  13. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Engedd el.
     
    vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha egyáltalán nem készülne ismertető, akkor se lehetne egy szavunk sem. Ehhez képest nagyon sok munkával elkészülnek ezek a nagyon részletes ismertetők, amit persze sokan el sem olvasnak vagy csak nagyon felületesen. A zseton duplázásnak a kihagyása nem gátol senkit semmiben. Kicsit kevesebbet tud játszani Ingriddel. Ennyi.
     
    Othep, maszilva, vica1961 és 8 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Régebben nem készült eventismertető .
    • 1.) Játszottunk , aztán valahogy lett event , és jé , lehet játszani vele
    • 2.) Később játszottunk tovább , aztán jé lett egy event , és ezt a moderátor észrevette , és elkezdett vele játszani , és event közben írta az eventismertetőt .
    • 3.) Még később játszottunk , aztán jé , lett egy eventismertető , amit a moderátor írt , és utána eventeztünk .
    • 4.) Még és még később játszottunk , és lett egy havi event naptár , amiben leírják nekünk , milyen eventek lehetnek .
    Nem lehet mindent szájbarágósan leírni , mert akkor elveszne a lényeg , hogy ezt meg ezt váltsad ki , ezt akkor csináld , ezt meg akkor . Ez a játék nem egy svéd bútorgyár katalógusa ahol fel van minden tüntetve , mit mivel szerelj össze , hanem egy szerteágazó taktikai játék , ahol több lehetőség van játszani . Ki így , ki úgy játszik .
     
    Othep, maszilva, vihence és 9 más kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kicsikécske70!
    Csak hogy tisztázzuk a fogalmakat:
    A repülős zseton az Éjféli verseny eseményen event-nyeremény, ami az Alvilági Saga átívelő eventben event-kellék.
    A duplázást illetően az alábbiakat kell tudomásul venni.
    Olvasni és értelmezni tudni kell.
    De úgy tűnik neked sajnálatos módon nem sikerült, pedig az event kiírás is tartalmazta ezt a lehetőséget, különben miért lett volna az XXL-es üzemanyag az eventben?!
    Idézet az eventkiírásból:
    "Legalsó nyíl:
    Megduplázódik az ajándék
    [​IMG]
    Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 Derengő üzemanyag XXL

    Speciális tulajdonsága:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).
    Tehát pl. kétszeres mennyiségű titokólat, szupertápot, 2 dekort, dupla mennyiségű tp-t stb. lehet szerezni a luxus üzemanyag használatával."
    Erre a dologra, mármint a duplázásra, egyébként mindkét fent említett event csevegőjének már az első oldalán felhívták a figyelmet a játékosok is.
    Ezennel ezt a témát lezárom.
    Minden e vonatkozású hozzászólás indoklás nélkül törlésre kerül.
     
    vihence, ArthurKyra, senga77 és 4 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    6 ládából kettő kristály. Nem sikerült a kiváltás. :sleepy:
    [​IMG]
     
    juliannakoczkas, Samborg, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  18. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Összejött 12 kristály,úgyhogy bátorkodtam kiváltani az első felhőt! Majd kiderül,hogy bátorság volt vagy hülyeség:p
     
  19. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Most is nyitottam 17 ládát, egy kristály sincs benne! Eléggé elment a kedvem tőle. Ha az első felhő meg is lesz, nem hajtok tovább:sleepy:
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, Ecóka2 és 3 más kedveli ezt.
  20. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Evita-55!
    Ne keseregj, van még idő és lehetőség további boszorkányfőzet megszerzésére, amelyekkel még újabb minijátékok játszhatók le, és melyekből ismét hozzá lehet jutni Sötétlő kristály ládákhoz , a Sötét kristályokért.
    Ha úgyis csinálod a Sütemény a sötétségből eventet, akkor így is úgyis különösebb erőfeszítés nélkül hozzájuthatsz ezekhez, csak le kell aratni a Boszorkányfőzeteket, és Ingriddel eljátszani. Semmi plusz befektetésbe nem kerül.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.