Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mirpi

    Mirpi Járnitanuló

    Nekem a végére sem táltosodott meg. 4 játék 4 láda 0 kristály. A még elérhető 3 játéklehetőségből túlzott optimizmus várni a hiányzó 6 kristályt. De legalább a két felhő megvan!
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Lassan véget ér ez az átfogó event.
    Olvasgatom az írásokat és a nagy "szórást".

    Ahogy látom, akik mindhárom eventben megszerezték a zsetonok nagy részét és naponta "dobálóztak" is, a két felhőt meg tudták szerezni. :)
    Akik kevesebb időt tudtak vele foglalkozni, azok TERMÉSZETESEN nem tudnak annyit teljesíteni, mint a fent említett játékosok.:)
    A rendszert szidni azért, mert töredéke munkáért nem ad meg mindent, az nem illendő. :(

    Én is olyan vagyok, ha elkezdek egy eventet, szeretem végigcsinálni. Akár úgy is, hogy a felhő megszerzése után még sokat kapálok a plusz ajándékokért (lásd tárgykeresős, kirakós stb).
    De ennél az eventnél azt kell mondanom, hogy a dekor az ég világon semmit nem ér. Ha valaki megszerezte mindkét felhőt, akkor engedje el azt a (szó szerint) semmirekellő dekort. Eggyel több kütyü lesz a menüben. Ez tudat tényleg annyit ér, hogy idegesítse magát a játékos?
    Örülök a poénos, vidám írásoknak, akik a játék öröméért csinálják. Maradjunk is ennél.
    Aki csak szitkozódni tud a hiányzó dekor miatt, azt kérem, tegye ezt otthon, a saját magányában. A fórumon tartózkodjatok ettől a viselkedéstől.
    Mivel sok-sok topikba írnak erről a játékosok, de ez az átfogó event csevegője, ide írom ezt.
    Kérem, hogy akinek nem inge (ebben a topikban sem), ne vegye magára!

    De talán ti is látjátok, hogy eljött az a pont, amikor szorosabbra kell fogni a gyeplőt, mert a lovak szaladnának.... -.-
     
    maszilva, Arwen69, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Felreertes ne essek, en sem szeretem a szerencsen alapulo eventeket, mert mindig lesz benne valamennyi szoras. Nyilvan most is volt, viszont arra szerintem probalnak odafigyelni, hogy folyamatos jatekkal azert a legalapvetobb dolgokat ki lehessen szedni. Mint most peldaul, amit irtam hogy szerintem aki vegigcsinalta az eventeket, az szerencse ide vagy oda, a ket felhot legalabb ki tudta szedni. Biztos lehet nagyon extrem eset, de talan az kevesbe jellemzo.

    Ezert is irtam, hogy nalam peldaul maradt is ki nap, amikor elfelejtettem leszedni a fozeteket, es az eventeket sem rohamtempoban csinaltam, tehat nem hiszem hogy sokkal tobb fozetem volt, mint a nagy atlagnak. Szerencsem nem hiszem hogy szinten akkor lett volna, nekem is volt olyan hogy 20 ladabol nem kaptam kristalyt, aztan volt hogy 7-bol kaptam 3-t is. A mini-jatekban 1x volt telitalalatom, 1x sikerult masodikra kidobni, ennyi, nagyon sok utolso, vagy teljesen sikertelen kiserlet volt. Kicentizve, de azert meg lett minden.

    Az mar egy mas kerdes, ha valaki mondjuk egy eventet teljesen kihagyott, es onnan peldaul mar nem tudott fozeteket gyujteni, vagy mondjuk egy hetig folyamatosan elfelejtette leszedni a fozeteket. Arra azt gondolom hogy ott tenyleg nagyon kellett a szerencse, vagy nagy esellyel nem jott ossze a szukseges kristaly.

    Ahogy mondtam, nem a kedvenceim ezek a tipusu eventek nekem sem, ez meg plane, mert duplan is jelen van a szerencse faktor, egyszer ugye a mini-jateknal, egyszer meg a ladaknal. Ahogy mondtad, biztos van, aki ugyanugy csinalt mindent mint en, es mar van 50-60-al tobb ladaja. En abban azert tovabbra is bizom, hogy egy normalis jatekmenettel ki lehet szedni mindent. Persze a korom ragas az nem tesz jot senkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.20
    maszilva, Kuzdern, vihence és 10 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A 2 felhő gyorsan összejött, azóta gyűjtögetem a ládákat, egyelőre még nem éri meg kinyitni.
    Volt, hogy napközben nem tudtam aratni, így holnap 14-ig már nem érnek be a boszorkányfőzetek, de így is összegyűlt még 180 láda:
    [​IMG]

    Ebből akár 50 kristály is kieshetne, vagyis akár háromszor is ki tudnám váltani a két felhőt (elég rendesen hagytak benne tartalékokat).
    Én csak egy farmon játszom. Amikor több időm volt, kipróbáltam több farmon is vinni 1-2 eventet, de semmi szórakoztatót nem találtam benne, így maradtam egynél. Azon viszont úgy játszom, hogy örömömet leljem a játékban. Reális célokat tűzök ki, de ha közbejön valami, akkor változtatok. Ez egy játék (és egész jó kis játék), nincs benne semmi olyan, ami miatt bánkódni vagy mérgelődni kellene. :)
     
    maszilva, Kuzdern, vihence és 9 más kedveli ezt.
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hát.... ha én lelkiismeretesen végigjátszottam volna az eventet, pláne több farmon, és mégsem lenne meg a két felhő meg a kitehető, akkor az ilyen "több is veszett Mohácsnál" jellegű lenyugtatások rendkívül bosszantanának.:music:
     
    szemike50 és gazdalaura kedveli ezt.
  6. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Nekem 52 kristályom van és nem is lesz több mert nem tudom holnap aratni, Kicsúsztam az idővel kerek 20 perccel, Normál módon játszottam ,csak kezdéskor szupicsöppeztem.
     
    magika és jófarmerlány kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) tudsz olyanról, aki lelkiismeretesen (jelentsen is ez bármit) végigjátszotta az eventeket, naponta begyűjtötte a boszorkányfőzeteket és nincs meg a két felhője? :wuerg: Mert szerintem nincs ilyen... Mohács meg pláne nincs ;)

    Komolyan nem értelek benneteket. Betesznek egy ilyen bónusz "eventet", aminél annyi dolgunk van, hogy naponta 2-3 percet foglalkozzunk vele, és felhőket ad meg ládákat, amiben egész hasznos dolgok is vannak. A szerencse faktor annyiban játszik csak szerepet, hogy van aki előbb szerzi meg a felhőket mint a másik.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.20
    maszilva, Kuzdern, vihence és 3 más kedveli ezt.
  8. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórummogul

    Grüriztem mint egy állat szorgalmas voltam de a BP nem engedte hogy a második kristályos felhősorom meglegyen adott de el is vett adott 20 ládát de nem adott bele egy szem kristályt se és ezt többször is megismételte most nem ajándékra lett volna szükségem ha nem ÉKKŐRE holnap már nem érik be a játék mert nekem este érik be
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  9. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Szia. Én sem bánkódom, de ha egy farmon játszanék, piszok rosszul esne, hogy ennyire esélytelen legyek, itt a 226 os szinten. Igaz a szintnek semmi köze a véletlenhez. Azért játszom tovább, nem adom fel. Most 12 ládából 0 kristály. Még 2 főzet jön össze holnapig, de már nem számít.
     
    Kuzdern és szemike50 kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mennyi ládád volt nagyjából, és ezekből mennyi kristályt kaptál?
     
    Kuzdern és bocsinet kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Tetszik az írásod! Két fele veszem, így próbálok reagálni! ;)
    Én a helyedbe biztos kibontanám, hogy megjön- e az 50 kristály! :D ;)
    Én is csak nálam eventezek. Engem már nem motivál, hogy mondjuk több tíz vagy száz farmon toljam az eventet. Nem is csináltam ennyivel mondjuk soha. :D Szép mondat az, hogy ezen az egyen legalább örömet jelent a játék! Ezzzel teljesen egyetértek veled. :)
     
  12. friszbi

    friszbi Utánpótlás-írogató

    Sajnos 1 sötétkristály hiányzik a felhőhöz,van valami tipp hogyan tudok hozzájutni?Több farmon is dolgozom 25 plusz a legtöbb ami feleslegesen lett.( Mindíg egy időbe szaporítottam a ládákat mindegyik farmon ezért nem értem,hogy ennyire lemaradt a kristály ezen a farmon)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.20
    Ribiszke kedveli ezt.
  13. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Szia. Nem tudom megmondani a db számot, de szinkronban játszom a másik farmon is ami szintén 226 os szintű. Ott már minden összejött, és van 114 nyitni való ládám. Itt sem kaptam kevesebbet, csak kristályból. A két felhő végül összejött, de maximalista vagyok, és Ingridet is szerettem volna begyűjteni. Tehát az event kezdete óta a két felhő, 25 kristály az eredmény.
     
    Kuzdern, szemike50, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  14. focilabda00

    focilabda00 Utánpótlás-írogató

     
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Na, ez már elég durva különbség :wuerg:
    A maximalizmust értem, de hogy jön ide Ingrid? Miért szeretnéd a dekort is megszerezni?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  16. focilabda00

    focilabda00 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én is két nap nem tudtam kiváltani a főzeteket. Ezután elnéztem és a második felhősor helyett a kitehetőt váltottam ki, így most 1 kristály hiányzik a felhősorhoz amit már nem tudok kiváltani így sajnos. Pont így dolgoztam a másik farmomon is, ott símán meglett minden és van még beváltatlan ládám is. Azért ez érdekes kicsit nem gondoljátok?
     
  17. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Azért mert ott van, és azért, mert a kis farmomon is megszereztem mindent, és ott is van közel 100 bontatlan ládám. Nyugdíjas vagyok, belefér az időmbe, és szívesen csinálom.:):)
     
    Kuzdern, szemike50, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  18. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    A második felhőt én se szereztem meg. Ha a dekort nem váltom ki meglett volna. 2 db-on csúsztam el. eleinte szépen adta azt hittem sikerül. A ládák sok értékes dolgot adtak Sajna nem jegyeztem fel hogy miket. miden nap aratam néha csúsztam egy két órát. Az előző ilyen eventnél pluszba voltak az égkövek jocskán.
     
    szemike50, Ribiszke és jófarmerlány kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Ha már egyet megszereztél, az már eggyel több, mint amire szükséged van.
    Ingrid helyett szerezhettél volna farmmunkás kupont vagy kuponokat. Szerintem az hasznosabb, függetlenül attól, hogy kinek mi fér bele az idejébe.

    Szia :) a kristályod megvolt hozzá... gondolom legközelebb előbb a felhőt fogod majd kiváltani, és csak utána a dekort.
    Ez egy olyan jó kis nyugis játék :) Nincs miért kapkodni, a sietség viszont gyakran hibázással is jár
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.20
    Kuzdern, vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Mindkét felhő beüzemelve, Ingrid is meg van!xDNem mondom hogy könnyű volt,először nem akartak jönni a kristályok.De annyit szidtam őket,hogy már megunták.Jelenleg 9db még,majd jó lesz valamire.xD
     
    Kuzdern, -ágianyu33-, bocsinet és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.