Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Igen, többen is jelentkeztek.:( Bár én azt írtam, hogy a felhők és a kitehető.
    A lelkiismeretes játék az olyan, hogy kiváltotta valaki az összes kondért, begyűjtötte a játéklehetőségeket és lejátszotta a játékokat. :)

    o_O:music::wuerg:
    Az írja az ismertető: "Íme, az elvégzett munka gyümölcsei"
    https://board-hu.farmerama.com/threads/alvilági-saga-eventeken-átívelő-event.20086/#post-1131929
    és rögtön az első helyen Ingrid, a bűbájos.
    Milyen már, hogy el van végezve a munka, aztán még sincs a gyümölcs? :eek::cry::(>:(:)
     
    Kuzdern és bocsinet kedveli ezt.
  2. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Szerintem 100 szónak is egy a vége részemről: sose szerencsén alapuló játékot!
     
    sárkány-ka, Ribiszke, nolina1965 és 4 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Van, hogy a jót és a rosszat már nem lehet megkülönböztetni. ;)
    Én tegnap eldöntöttem, hogy nem fogom kiváltani a ládát. Már csak azért sem. :D
    [​IMG]
     
    Mica67 és Ribiszke kedveli ezt.
  4. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Ribiszke igazad van, csak ez a bibi, én elvégeztem a munkát, a gyümölcse meg elérhetetlen számomra.
     
    Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Ha a jelentkezők között van olyan, aki tényleg végigjátszott mindent, és nem gyűlt neki össze 25 db gyémánt, annak javaslom, hogy írjon a panasz topikba az ID száma megadásával. A moderátorok ellenőrzés után biztos jelenteni fogják a központnak. Csodálkoznék, ha lenne ilyen játékos, de ha mégis, annak hangot kell adni.


    Jó, ez így viccnek elmegy :) Attól, hogy valami ott van egy eventes kínálatban, legyen az egy evenetes ablak, bolt, vagy kirakat, attól még miért kéne "megvenni"? Főleg, hogy cserébe vannak használható vagy hasznosabb dolgok?
    Hogy lehet bánkódni akár egyetlen másodpercig, hogy egy semmire nem használható dekort nem tudunk kiváltani? Egyedül azokat tudom megérteni, akiknek a játékba került összes dekor megvan, és ezeket számon is tartják.
    Esetleg lehet olyan, hogy egy dekor annyira megtetszik valakinek, hogy azt akarja nézegetni, vagy felhasználni egy farmos képhez... Ők viszont majd megszerzik cserénél, ha annyira szükségük van rá, és esetleg nem jött össze innen.
     
    Kuzdern, vihence, erzsike511 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    a ládát kivettem, TP bónusz volt benne, persze valami terménybónuszt szerettem volna.:) Én a parti pöriket nem vettem ki, mert nem akartam azzal az előző eventtel tovább vacakolni. :music:
    Nem kell mindig mindenkit érteni.:) Nem egyformán játszunk. Én kiváltottam a dekort, ki is tettem, kis aranyos és több TP-t ad, mint aminek a helyére tettem. Egy csomót szöszöltem vele, mire sikerült elforgatni, hogy odaférjen.:)
    Nem értem, miért ragaszkodsz hozzá, hogy csak a két felhő a jutalom, mikor ott van az ismertetőben, hogy íme... Ingrid. Három kapcsolódó event volt, mindegyikhez egy-egy fő jutalom, az egyik a kitehető. 35 sötét kristály, nem 25. Nem?
     
  7. magika

    magika Fórum mestere

    Jövök beszámolni, hogy a két játékom 3 sk ládát adott, azok meg egy sötét kristályt sem adtak, a nevével ellentétben. Így már biztos nem lesz meg a 2 felhő mert még két db kristály hiányzik.
     
  8. -K.Bence-

    -K.Bence- Utánpótlás-írogató

    Ez nem a sietségen múlott. Nekem nincs 100 bontatlan ládám talonban. Egy kő hiányzik a második felhőhöz.
     
  9. magika

    magika Fórum mestere

    Ahogy a többiek hozzászólásait olvasom azt gondolják hogy akik kevés kristályt kaptak azok nem szorgalmas gazdák. Az első eventben egy fazekat nem tudtam kiváltani, de amikor csak tudtam arattam a fazekakat. Elég sokáig értek be. Az is nagy rizikó hogy a varázslat hogy sikerül és hány ládát sikerül szerezni. Nekem volt hogy csak egyet adott. De az már tényleg galádság, hogy még kinyitáskor sem biztos a kristály. Én csak a felhőt szerettem volna. Most azt kellett gondolnom, hogy valakiknek többet adott vagy többször tudták a fazekakat aratni, csak nekem elkerülte a figyelmemet hogyan.

    Ja és nem váltottam ki a dekort! Eddig nem is vettem észre hogy ki lehetne. A felhőre hajtottam.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.20
    Ribiszke kedveli ezt.
  10. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Sziasztok!
    Sajnálom, hogy ennyi rossz érzést kell olvasnom egy közösségben, ahová azért járnak elméletileg az emberek, hogy jól érezzék magukat. Sok dologért lehet elégedetlenkedni. Általában, ha meleg van az a baj, ha be köszönt az ősz akkor az a baj, ha itt a tél, na az aztán már egyenesen botrányos....És így tovább. Itt a dekor a probléma,hogy nem sikerült, máskor meg ha meg tudnánk szerezni, és meg is van, azt mondják, hogy ennyire semmitérő dolgokért dolgozni kár.
    Láttam már előre, hogy ez a hónap ilyen nagyon húzós lesz. Vizsga időszakom végét pengettem, de össze szorítottam a fogam, és azt mondtam, hogy igenis rá szánom azt az időt, mert nekem ez és ez kell és ezt és azt amazon keresztül érem el. Nem sikerült mindent ki váltanom, mert az eventeket épp addig csináltam, amíg a szükséges boszifőzeteket meg kaptam. Amúgy nem vagyok egy nagy eventező, nem szokott anno meg hatni, ha nem csinálom, mert örömöm lelem a gazdakörikben, és ami a legfontosabb, hogy nem szeretem újra és újra pakolgatni a dolgokat a farmon. De ha nagyon szeretnék valamit, azért az szokott sikerülni.
    Én köszönöm a lehetőséget,hogy minden nap jöhetek játszani, és köszönöm a játék sokszínűségéért vívott harcot, ami szerint mindenki azzal tud(na) foglalkozni a farmján, amiben örömét leli, amit szeret, és nem hagyja, hogy egy event ki hirdetése kedvét szegje bármiben is.
     
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Azért próbálkozom megérteni, de sokszor nem sikerül :) A szándékot még talán megértem, na de a csalódást, meg a mérgelődést, azt soha nem fogom...
    Itt 1 db 1x2-es dekort lehet kiváltani, ami ad 5500 TP/BTP
    A túlvilági játékestben végtelen mennyiségű 1x2-es dekor váltható ki, és a legolcsóbb is ad 7070 TP/BTP-t.
    A boltban van egy halom dolog, amit a többség nem tud kiváltani. Azon is keseregnünk kellene, hogy lehetetlen mindent megszerezni? Pedig ott tényleg vannak hasznos dolgok.

    Ennél a bónusz eventnél nincsenek fő jutalmak. A "kirakatban" van 2 felhő meg egy olyan dekor, amit maximum akkor vált ki valaki, ha maradt felesleges kristály. Talán az a legjobb, ha legközelebb ilyet be se raknak, és akkor nem lesznek keserves csalódások...
     
    Matold, -ágianyu33-, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  12. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Jó kis event volt, mindkét felhő és a dekor is kiváltva:inlove::inlove::inlove:, 41 láda vár a holnap esti bontásra. (Egy nap nem gyűjtöttem be a főzeteket, mert elfeledtem, de a többi nap mindig játszottam, mivel kíváncsi vagyok, rögtön bontogattam is, volt amikor nálam sem jött kristály, de végül csak összegyűlt ami kellet, plussz sok-sok más ajándékot is rejtettek a ládák)
     
    jófarmerlány, bocsinet, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. *Lujzika*

    *Lujzika* Utánpótlás-írogató

    utolsó event volt, amire ennyi időt áldoztam...egy kristály hiányzik, de akkor sem veszek kosarat, bár megtehetném >:( és továbbra sem értem, miért nem lehet farmarannyal megvenni a hiányzókat
     
    fabatka kedveli ezt.
  14. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Igazán nem panasznak szánom, de 227-es szinten nekem sem lesz meg a második felhő. Viszont én nem görcsöltem az állandó kondér aratáson, volt olyan nap, hogy kimaradt,de az is előfordult, hogy a kinyitott ládákból egy kristályt sem kaptam. Ha ez azt jelenti, hogy nem vagyok szorgalmas gazda, hát legyen, nem vagyok az...
    Update: a vége előtt 2 órával arattam 5 üstöt, a kapott 16 ládából 0 kristályt kaptam, mert nem vagyok eléggé szorgalmas...
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.20
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Ezt szúrtam ki idézéshez, bár még másik 20-at is lehetett volna.
    Aki "öreg" játékos, és megszokta, hogy egy eventet - ha belekezdek - végig KELL csinálni és MINDENT megszerezni belőle (amit lehet), annak csalódás tud lenni, ha egy ilyen dekor (vagy bármi egyéb, elsősorban úgy gondolom, a megmaradó, nem elhasználódó cucc) nem jön össze.
    Gondoljatok az olyanokra, akik cserenapon képesek a fél farmot odaadni egy "szívek királypálmá"-jáért vagy hasonló régi kütyüért, ami az égvilágon semmit nem ér a nimbuszon kívül, de KELL, mert minden megjelent cuccból LEGYEN 1 db-om!
    Vagy akinek elsőként és minden áron a matrica kell, bár az még ennyit sem ér, mert se nimbusza, se normális helye nincs a farmon. De KELL, mert szeretem, mert megszoktam, mert "mi az, hogy nekem nincs" stb...
    Ezek miatt a lelkületek miatt nem kéne ilyen őrült szórást rakni semmilyen eventbe!
    Sajátom: nem érdekelt Ingrid (az egyébként ádáz pofájú libalány), meglett a 2 felhő - 1. nap nem is figyeltem, h. ez az event is létezik, a többi napon azt hiszem mindig arattam a kondérokat. Szinte mindig éjjel 11 körül. Szóval nem lett "bónusz" napom a 24. órák miatt (bár nem tudom, egyébként lehetett volna-e, de talán igen). Csak ezen a farmon vittem, mert egyszerűen nincs időm a többibe belépni, bármennyire is szeretnék. Bár az egyik duplázás kimaradt, valahogyan mégis megvan minden, most legalábbis 7 kondért arattam.
    Általában 5-ösével nyitottam, mert az elején a sok egyszerre nagyon keveset hozott. A 2 felhő után volt 3 kövem. Ma 21 láda sikerült, ezeket "minden mindegy" alapon egyszerre nyitottam, 8 követ adott. Így mégis kiváltottam Ingridet - csak azért, mert egyébként elveszik a kő (amennyiért beváltják, az kb. nagy 0), a pajtában elfér - esetleg egyszer még jó lesz valamire, ha más nem, felhőre -, és maradt 1 kövem. Több kondéraratás nem lesz. Nem maradt nyitható ládám, nem is érdekelt.
    Azt hiszem, a múltkor is feldobtam - bár akkor sem az 5lettopikban -, h. ilyenkor érdemes lenne felkínálni, h. ha valakinek csak 1-2 köve hiányzik és nagyon akarja, kevés számú FA-ért - esetleg egyéb cuccért - válthassa meg.
     
    Sárika555, Anulu73, bocsinet és 7 más kedveli ezt.
  16. HorváthFáta

    HorváthFáta Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!!! Segítséget szeretnék kérni! Az alvilági saga felhősorát nem tudom megszerezni, pedig becsülettel végig dolgoztam az eventet. 1 darsb sötét kristályom hiányzik. Lehet esetleg valahol, valahogy szert tenni rá? Köszönöm ha segítetek!!! További jó munkát!

    Hát van!!!Nekem sem jött össze, pedig rendesen dolgoztam, Csalódott vagyok!!! További jó munkát!!

    Sziasztok!!!!
    Segítséget szeretnék kérni!Az alvilági saga felhősort nem érem el, mert 1db sötét kristály hiányzik. Pedig becsülettel végig dolgoztam az eventet. Már több helyre írtam, de már azt sem találom hova, mennem kell dolgozni. Közönöm!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.11.20
    *Lujzika* kedveli ezt.
  17. onlineanya

    onlineanya Fórum-zöldfülű

    Gratulálok van 10 kristályom és semmit nem ad érte csak a középső 1 van kiváltva jó játék hmmm>:(:mad::cry:
     
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Mennyi ládát bontottál ki?
    Mennyi kristályt szereztél belőle?
     
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Mennyi ládát bontottál ki?
    Mennyi kristályt szereztél belőle?
     
  20. Papírgyároslány

    Papírgyároslány Járnitanuló


    sziasztok :)
    nekem sem jött össze, hát ez van :(

    [​IMG]

    ID: 2757843
     
    bindi5454 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.