Visszajelzés Alvilági Saga - eventeken átívelő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Én már kész is vagyok :D
    Első nap a 3 játékból összejött 7 láda (2,33-as átlag), ami adott 2 kristályt (0,286-os átlag).
    Most a 12 játékból 35 láda jött össze (2,916-os átlag), ami adott 10 kristályt (0,286-os átlag).
    [​IMG]

    Az Alvilági Saga felhősor 2-höz így összejött a 12 kristály, már csak a felhőt kell kiváltani :)

    Úgy számolom, hogy a 3 hét során 89-95 játékra lesz lehetőségem:
    • alap: 21
    • repülős: 42
    • süti: 20-24
    • társas: 6-8
    Ebből összejöhet ~250 láda, ami a mini statisztikám szerint adna több, mint 70 kristályt, amire viszont nincs szükségem.
    A dekor nagyon gyengére sikeredett, maximum 1x2-es felhőre lehet jó, de ilyen dekorokkal jól állok (a repülősből is kiszedegettem), így ezt nem fogom kiváltani.

    Az 1-es felhő csak TP-t ad, de elfér a többi között, így 12 kristályt még begyűjtök majd ehhez, de kisebb adagokban fogom bontogatni a ládákat, hogy még véletlenül se legyen eggyel több. A maradék ládát ráérek majd november 4-én is kinyitni :)
     
  2. kicsikécske70

    kicsikécske70 Járnitanuló

    Koszonom kedves valaszod, lehet neked egyertelmu volt az eventismerteto fogalmazasa, nekem nem!

    Igen, koszonom, mar irtak masok is. Egy okkal tobb, hogy figyelmesebben olvassam az ismertetot, bar ha a magyarazo szovegben peldakent megemlitesre kerult volna a zseton is, mondjuk pirossal kiemelve es nem csak a titokol meg a stb.stb., akkor lehet megakad a szemem rajta es vegig gondolom a dolgot, talan nem siklok at felette. En mar nem csurrantok a gatyamba oromomben, ha 2 titokolat kapok 1 helyett.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.10.20
    juliannakoczkas, Amira09 és Ribiszke kedveli ezt.
  3. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Kedves nolina1965! Nagyon megörültem a hozzászólásodnak. Én is az 1x2 felhőre valókkal vagyok bajban. Eddig a terület bővítésért küzdöttem, de az nagyon sok mindent kér, következő aratás után ráállok a Múmiamedvék gyártására. Köszi a tippet!
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nálam ki van váltva 3 Boszorkányfőzet , szóval fődőgélnek , és ha kész , lecsapok rá .:inlove:

    Kristályból nem állok jól , de mesze még az event vége . :inlove:
     
  5. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:)
    Nagyon szeretem a sütiket ,tortákat:p!
    Lesz gyümölcstorta is szerdán, esetleg "déligyümölcs" is kell hozzá ?
    Egy icike - picike mesét kaphatunk arról.hogy mennyi területet érint a következő event:inlove:?
    További szép napot mindenkinek!
     
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Én mindjárt a végére érek a repülésnek de még egy kristályt se kaptam a ládákból.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. Szirenn

    Szirenn Fórum-zöldfülű



    Sziasztok!


    Ha dupláztam ugyan, de valószínűleg nem jókor, mert kevesebb a repülős zsetonom, mint amennyi kellene, és az éjféli versennyel kész vagyok, akkor az egész event felejtős?

    Köszönöm előre is.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.10.20
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia bocsika67!
    Ajánlom szíves figyelmedbe az Eventnaptár előzetest, amelyből rengeteg infót ki lehet következtetni, akár a helyszínekre is: https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-2020-október.20019/
     
  9. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Szirenn!
    Mivel nem dupláztál, de az Éjféli verseny eventet végigvitted, akkor innen 3 db repülő zsetont szereztél meg, amit gondolom be is adtál a feladatba.
    upload_2020-10-19_15-50-31.png
    Vagyis a megszerezhető 5-ből a 3, sárgával bekarikázott mezőket tudtad megszerezni. A következő mező is órás lett volna, vagyis ebből is 23 óránként kaphattál volna Boszorkányfőzetet a Mágiaszövés nevű, Ingrides minijátékhoz, az 5. zseton pedig 8 db szupertápot adott volna.
    Ez annyit jelent csupán, hogy a továbbiakban azzal egy lelőhellyel kevesebb Boszorkányfőzeted lesz.
    De, mint a nyilak helyzetéből látható, a minijátékok során kapható Sötét kristályok ládájából kinyerhető Sötét kristályból amennyiben összejön a 12 db, akkor kiváltható az Alvilági Saga Felhősor 1. is, de akár a végéig is gyűjtögetheted azokat, pl. a másik felhősor kiváltásával kezdve.
    A lényeg, hogy nem kell még siratni semmit, mert az Alvilági Saga még két másik event alatt is érintett a játékban, és ezek még ezután következnek.
     
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Milyen ládákból nem kaptál még kristályt?
    Ingriddel hány játékot sikerült eddig játszanod?
     
  12. Szirenn

    Szirenn Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm a precíz és részletes választ!:)
     
  13. Ni0na

    Ni0na Járnitanuló

    Sziasztok!

    28 ládát nyitottam és 2 db kristályt kaptam....Kicsit karcsúnak érzem. :(
     
    juliannakoczkas, Samborg és Ananke kedveli ezt.
  14. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Ez a baltadobálás nagyon nem megy nekem, 1-2 ládákat sikerül megszerezni, és azokban is nagyon gyéren van kristály.
     
    juliannakoczkas, Samborg és Ananke kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én már vissza is repültem. :D
    Most, ha nem lépek fel, megint elfelejtettem volna használni a főzetet.
     
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én még nem vagyok a felhőn, de amúgy kész vagyok,várom a következő feladatokat!xDAmúgy kristályom 4 db van eddig!
     
  17. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    A sötét kristályok ládájából jön nem?
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most 3 szövésből 6 láda jött. Sir almas. :D ;) Viszont 3 kristály volt benne. Jött a mos oly. :)
    Holnap úgy kell játszanom, mint, ha fejlesztő lennék. :D Jelenleg még nem tudtam kitapasztalni a taktikát. o_O
     
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igen, abból jön, csak nem mindegy hogy mennyit nyitottál eddig. Ha csak néhány darabot, akkor "belefér", hogy még nincs kristályod, viszont ha már 10-15 ládát is megnéztél, akkor aggasztó, hogy még egy sem jött.
    Ingrid legalább jól varázsol? :)
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Attól függ gondolom, hogy az arany vagy az ezüst. :D Most már rájöttem, miért olyan keresett cserekor ez a leány. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.