Visszajelzés Az út az aranyhoz event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 2.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez lesz a végleges lezárási ideje a felhőnek;)
    Sokat javult az eredetihez képest!
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok . Ma még 2 kör kriptaőr aratás és kész.o_O :)21 h felé végzek:music:
    Volt némi fennakadás és ha lassan is de meglesz:)
    Röpim már 200-al több van;)xD
    Így hogy javult a felhőo_O igazán nem sajnálom azt a némi partyt és szupit amit végül is ráköltettem:music: ,a teliholdas gazdakörök is részben fedeziko_O ott szerencsére nagy lendületet vettem;)xD
    Jöhet az újabb event;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.22
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Minden felhő egy kicsit hozzá tesz a játékunkhoz;)
    Jöhet a következő event;)
     
    jutka190226, nolina1965, mingo826 és 3 más kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia! A felröpit nem másfél nap alatt kell összegyűjteni, hanem az event ideje alatt. Remélem tudtam segíteni.

    Bármennyire is kedvellek: kérlek hagyd a maszlagot, mert már lassan olvasni sincs kedvem. Köszönöm! :)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnálom:(
    Fentebb javasolták a holló és denevér tenyésztést is! AZ HA JÓK AZ INFÓIM AKKOR 1:1 adja a felreppenőt... Drága de akár ez is lehet megoldás. Mivel már csak 20 óra van hátra:wuerg: Nehéz ügy de nem lehetetlen!
     
    jutka190226 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Kedves moderátor, most olvasom, hogy változott a felhő lezárási ideje is, én tegnap aktiváltam most néztem meg nálam bizony még a 330 órás lezárás van, vagyis pontosan még 309 óra 52 perc. jó lenne ha hozzá igazítanák azoknak is akik már aktiválták.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Nem erre gondoltam. Szerintem Te is nagyon jól tudod. Ha van kapacitás, és megérős event, nyilván mindenki beveti még a nehéz fegyverzetet is. Én az örökös, orbitális nagy, olykor pironkodósan egyszerű, pénzes, ugyanakkor kapacitáló, egyszerűen naív,(szándékosan avagy nem), írásaidra gondoltam. Igen, játszani jó! De kérlek, ezt mantrázd magadnak, mert egyszerűen olvasni sem bírom már. Pedig imádok játszani! Tegnap este fejeztem be az event-et, mert 5-6 nap van rá, tehát nem pocsékolok semmit. Csak hogy ne legyek off.
     
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Hát...sokan ismertek, tudjátok, hogy nem szoktam nyafogni. De ez az event finoman szólva is kiverte most nálam a biztosítékot. Baromira unom már. A 12 év játék alatt szereztem annyi tapasztalatot, hogy tudjam hogyan lehet gyorsítani a termelést. Elmondanám, hogy még mindig ültetek. Igaz az utolsó kör kriptaőrt...nadehát akkor is.
    A felröppenőkkel nem volt gondom, jöttek szépen. Az event növények valahogy jobban adták, mint a 12 órás terror-tojás. Azt egyszer ültettem, aztán lett belőle 67 felröppenő. A fákat kint hagytam, mint a vértölgy, szellemfűz, éhestölgy hagytam a széleken, és jól is adták a felröppenőket, lehet, hogy azért nem volt gondom, vele pedig ettől féltem a legjobban, hogy nem lesz meg. Arányaiban nézve az eventes növények sokkal jobban adták felröppenőket, mint a 12 órás terror-tojás

    Az event növények viszont engem totál kinyúvasztottak. A három event növényből ha jól számolom több mint 23ezer kellett összesen. Most érik az utolsó adag kriptaőr, de már nem vagyok hajlandó szupertrágyázni. 21:38-ra beérik, aztán teszek ki kriptamécseseket, meg valami hosszú növényt, és eldobom a kulcsot. Egy ideig most nem akarok teliholdas farmot látni. -.-
     
    Zsike49, jutka190226, CoraQueen és 12 más kedveli ezt.
  9. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Nincs mit sajnálnod, kedvellek, csak nem értelek. Röptetsz egy baglyot? JUCUS111 Természetesen bárkinek küldök bármit, ha igény van rá :) Event letudva, hogy tanult kollégám szavaival éljek(az event sikeres teljesítését jelezve):eventecske lerendezve. Enélkül nem tudom befejezni :D
     
    jutka190226, -Holdfeny-., Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Annyira jól megfogalmaztad ezt az event folyamatot hogy szóról szóra egyetértek veled.o_O
    Még most kezdtem bele a kriptaőr felszaporításába.:wuerg:
    Nem is értem hogy húzódott el idáig.
    A felröppenőkkel nincs bajom hála az égnek.
    Szupitrágyám nincs már csak drukkolni tudok magamnak a befejezéshez:p
     
    Zsike49, jutka190226, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Reggel küldök egy Vigyori rémtököt, majd az felvidít. :D ;)
     
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    Event letudva...tenyésztésből kellet még 6 röpi...nem tudok holnap hajnalban aratni, biztosra kellet menni xD
    Sok sikert...:)
     
    jutka190226, nolina1965, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  13. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Nahát nagyon cuki vagy, köszi :D Majd kiteszem valahová, hogy jó kedvre derítsen, ha már gúvad a szemem a sok ültetéstől :D
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Felhőre is jó, így biztos veled marad. ;)
     
  15. boszi52

    boszi52 Rutinos

    mikor javitják ki a felhő ajándék megváltozását ? nem találom sehol ,és addig nem akarom aktiválni
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Pontos időpontot nem tudunk írni. De várhatóan ezen a héten szerdán 14:00 óra után már látható lesz a rövidített 168 órás érési idő az égig érő paszulyon a felhősor buborékjában.
    Addig érdemes leszedni 1 dekort "Az út az aranyhoz" felhősorról, véletlenül se essen áldozatul a kattintásnak ez a felhősor.
     
    ladislaw11, Zsike49, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Ne vedd magadra de pont ez a baj.o_O
    Mindenhova ahol nem is indokolja az event repülnek a szupik, kk*-k .200% bónuszok partyk -stbo_O
    Aztán jön 2-3 komolyabb event jellemzően márciusba:music:
    Amik adnak is ritkább értékesebb jutikat iso_O csak sokaknak nem lesz tartaléka hozzá:sleepy:
    Minden event úgy van felépítve hogy normál módon teljesíthető legyen :music:,extrák akkor kellenek ha valami miatt a normál termelés időbe vagy helyhiány miatt nem megoldható:)
    Vagy extra jutikért kell bedobni...:music:
    Ez a játék olyasmi mint a normál farmer élet- évente 1*-2* aratsz addig csak készülsz ráo_O;):music:
    Legalábbis szerintem ilyesmit tanit nekem:)xD
     
  18. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Teljesen igazad van.Most ha lett volna is valami extrám, akkor sem vetettem volna be mert mindig sikerül kényelmesen megcsinálnom az eventeket.A szupertrágyából sem használtam túl sokat.Én is azt hittem hogy ez egy ráérős lesz de mire feleszméltem már holnap végexD
    A komolyabb eventre meg jöhet az akció begyűjtés;)
     
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Valahol úgy olvastam, hogy a hétfői (vagy hét eleji?) frissítésben már a felhő új tulajdonságai lesznek. Sztem akkor lehet ilyet várni, amikor amúgy is frissül a "háttér", pl. egy új event kapcsán. Nem hiszem, hogy megérné ezért külön scriptet futtatni - ill. valsz. így gondolták a fejlesztők. Én minden esetre először felraktam a dekorokat (ha másért nem, azért, hogy lássam, minden megvan-e), aztán gyorsan leszedtem az egyiket, mondván, hogy ha néhány napot vesztek is vele, még úgy is fogok időt nyerni, mert 162 ó a különbség, és biztosan hamarabb meglesz a rövidítés.
    Ha lehet még egy kipislogó kritikám: ha már eredetileg nem 336 ó (168x2), ami a teljes napok szorzata lett volna, hanem, ugye 330, tehát benne van némi lauf, hogy ne percre kelljen aratni, akkor ezt az újat is tehették volna 162-166 között valamilyen hosszra, hasonló megfontolásból.
     
    Kuzdern, jutka190226, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  20. Ketrin82

    Ketrin82 Utánpótlás-írogató

    Én ma fejeztem be az eventet nálam is a régi szerepel
     
    jutka190226, DevilMókus és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.