Visszajelzés Az alkímia titkai - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Jó reggelt!

    Kicsit el vagyok maradva a csevegőolvasással, így nem tudom jogos-e, hogy tegnap este óta nem kapok hagymát pedig 0 van a pajtában. persze van eldugva 20 db a szupertáp mögött de eddig szépen jött 5 óránként az 5 db. :eek: Még várok 5 órát hátha kapok.

    Szerkesztem a posztot mert most kaptam 5 hagymát. No panic.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.7.20
    Fuhur, bugavalika40, mamszi5107 és 7 más kedveli ezt.
  2. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Összejött a felröpi,kész vagyok a felhővel is , mehetek nyaralni. Csak a kitehetőket kell vásárolnom, abból még szűkös a készlet.Bezzeg a másik farmjaimon csurig a pajta, de nem baj, leszek én még nagy gazda. Vigyázzatok egymásra.:):):)
     
  3. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Jó reggelt Mindenkinek!
    A harmadik színt csinálom, lassan haladgatok. A kezdeti értetlenkedésem után egész jó! Na hajrá!
     
    bugavalika40, mamszi5107, Szabi451 és 2 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    ..., vagy napot! :D
    Erről egy picit megfeledkeztem. Gyékényt ültettem 1x1- ben. De nem baj, van még idő.
     
    Samborg, Laxiaa, bugavalika40 és 8 más kedveli ezt.
  5. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia szomszéd! Van rá még 3 napod:D Talán összejön.
     
    Samborg, bugavalika40, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  6. szupermuter51

    szupermuter51 Aktív író

    Bocsi!!
    Nekem már csak egy dolog nem világos: miért kellene 5 óránként ugyanabból a fajtából csinálni még ötöt, amikor a pajtában már több száz db van , mivel ezeket ültetetem és rakom be, mint event növényt.?! Azonkívül, hogy értik azt, hogy érdemes egyszerre mind a három feladatot csinálni, holott csak egyet lehet, mert amíg az nincs kész amit elkezdünk, nem tudunk a másikba belépni?Lehet, hogy nagyon értetlen vagyok, de szeretném ezeket megérteni. A választ előre is köszönöm!:oops::p:(
     
    aida2330 kedveli ezt.
  7. incimami

    incimami Fórum bárója

    [​IMG]Szép napot kívánok! Nem tudom jártatok e így mint én. Sajnos nem leszek kész az eventtel ..Jól benéztem zöld helyet sérgát ültettem tegnap óta, és komfortba,Ez van figyelmetlen voltam, Majd legközelebb jobban figyelek, Legyen szép napotok. Hoztam egy kis kávét egészségetekre,
     
  8. milanzs

    milanzs Rutinos

    Sziasztok, biztos buta kérdés... de hogyan gyűjtitek össze a magokat, amiket a rendszer ad 5 óránként?
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. nem ugyanaból csinálod csak a malomba tartalékolod a hagymákat míg nem jön az új terület.o_O
    Akkor kiütöd és a megfelelő színűként bekevered, pld. én 25 maggal tudtam elkezdeni a farmost.:)
    Az egyszerre csinálás a röpiket jelenti azaz növényeket fákat érdemes termelni.:music:
     
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Dehogy kell ugyanabból újabb ötöt csinálni! Az öt darabot tartalékolni kell a következő színhez.
    A malmos beszélgetés másról folyik és másképp kell csinálni. Ha azt a témát nem látod át, az nem baj. Ne is foglalkozz azzal!
    Fontos, hogy ne pazarold el a hagymáidat olyan színre, amiből már sok van.

    Senki nem mondott olyat, hogy érdemes a hármat egyszerre csinálni, hiszen nem lehet. Csak sorban, egymás után.
     
    marcsi152, -W-595-, bugavalika40 és 7 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    >>KATT IDE<<
    Nolwe pontosan leírta a módszert.
    Hajrá, sok siker!
     
    -W-595-, vihence, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy a többiek is írták egyszerre csak egy területen tudsz eventnövényt ültetni.
    A másik két területen bármit ültethetsz, a lényeg az, hogy kapjál belőle felröppenőt. Szerintem aki (velem együtt) ilyent írt, hogy érdemes mindhárommal foglalkozni egyszerre erre gondolt.
    Én nem bántam meg, hogy ezt a módszert választottam, hiszen már készen vagyok és mire egymás után szép sorban meglett a 3 terület e-növénye, meglett a kellő számú felröpi is. Így lehet csak mindhárom területet egyszerre munkára fogni :)
    Tehát 1 területen lóherék, 2-n pedig hosszabb érésű növények a felröppenők miatt.
    Remélem tudtam segíteni :) Sok sikert.
     
  13. milanzs

    milanzs Rutinos

    Hát ez nem semmi, köszönöm szépen. 10 éve játszom, de ez a megoldás soha nem jutott volna eszembe. Zseniális ötlet!!
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Már kint vannak a malacok. :D
    [​IMG]
     
    soresne, magdi06, -kidmama- és 9 más kedveli ezt.
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Tudtam én, hogy nem aprózod el.:D:inlove:
     
    marcsi152, Kuzdern, -kidmama- és 3 más kedveli ezt.
  16. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Event befejezve, kenyelmesen semmi rohanas , erdekes es egyszeru volt, pedig amikor olvastam az ismertetot nem annak tunt, de koszonet a sok segitsegnek , a moderatorok egyszeru leirasai sokat segitettek, koszonom :)
    Sok sikert mindenkinek !

    [​IMG]
     
    Sali~*.*, -W-595-, MamaMeseKertje és 9 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én is kész lettem!Elég bonyolultnak tünt nekem is az elején!;)
     
    Sali~*.*, -W-595-, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  18. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Na, így jár, aki nem fórumozik. Kész a 2. terület is, nézem, nincs egy db hagyma sem. Én balga mindig bekevertem az aktuális növényhez. Hogy a malomban lehet tartalékolni, csak most olvastam. Most várhatom az 5 óránkénti hagymácskákat, hogy az utolsóhoz hozzá tudjak fogni.:(
     
    Szabi451, mamszi5107 és bugavalika40 kedveli ezt.
  19. bugavalika40

    bugavalika40 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem sem sok növény kell már az utolsó feladatból de nekem nagyon sokat segített az egyik kolegám. Hiába olvastam itt a sok segítséget nem igazán értettem na meg nem is volt sok időm most ezzel az eventtel foglalkozni mert meggyet szedtem meg dolgozni járok közben. Az event tettszik nagyon azért is kértem segítséget. Köszönök mindent és további jó játékot és szép napot kívánok??????????????
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt nem kell kérdezni, nyugodtan kívánj, amit csak akarsz!!! :D ;)
     
    vihence, .dina1., Szabi451 és még 1 ember kedveli ezt.
  21. kisgazda300887

    kisgazda300887 Utánpótlás-írogató

    sziasztok én nekem nincsen semmien hagymám honn lesz vagy hogyan lesz a segítséget köszönöm
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.