Visszajelzés Az alkímia titkai - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika a "de" kötőszót nem értem... miért vitatkozol pont velem? Én szeretném végig vinni az eventet elejétől a zárásáig.. A de szócskával cáfolsz engem (?).. pedig egyetértünk a teliholdas éj láda III. még jó is lehet valamire... :D
     
    -W-595-, barbi021951, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  2. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Ha jól számoltam, akkor kell 2680 sárga, 3440 zöld, 3440 lila lóhere és 1850 lidércfény. 3 ősi kulcs, amiből egyet kapunk a kezdéskor.
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem vitatkozom , tény megállapítottam . :inlove::inlove::inlove:
     
    milanzs, heureca3, Koppi és 5 más kedveli ezt.
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Pont így vagyok ezzel én is, hehe
     
    bendi1121, marcsi152, zamenik és 7 más kedveli ezt.
  5. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Köszönöm!!! :D
    Mindig szerettem a rövid áttekintést, mert abból megértem a folyamatot, a részletekkel pedig csak ki kell egészítenem. (Bár szégyenszemre pont ezt a részt nem olvastam el figyelmesen az ismertetőben, addigra már elvesztem a részletekben. Legközelebb jobban figyelek.) :oops:
    Indulhat a banzáj!!! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.20
    bendi1121, marcsi152, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  6. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Nagyon ciki!? Az biztos, hogy semmit nem értek. Már vagy négyszer elolvastam és egyre nagyobb a káosz.
     
    Borosgazda, bendi1121, milanzs és 6 más kedveli ezt.
  7. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Mókus! Nem ismerek rád! Mi az, hogy nem csinálod? Végre egy új szisztéma, izgalmas, összetett. Ez ám a kihívás! Szerintem nagyon szórakoztató lesz. Gyerünk, állj neki!
     
    nagymami2, Kuzdern, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  8. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Toma merre van?????
     
    Borosgazda, hóóvirág, nagymami2 és 5 más kedveli ezt.
  9. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Lehet, hogy akkor már többször nem kéne elolvasni? :music:xD
     
    bendi1121, icumicus, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  10. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Én is csak ülök, és figyelekxD Előkészülök, azután majd eldöntöm, csinálom-e;)xD
     
    ildiko44, Evita-55, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Elkapott a gazdakör nem enged ;):D+tp láz szóval ez most pihi;)
    De valóban az event érdekes , jó játékot.:D
    Úgy tudom nyaral, persze lehet telón beköszön.:music:
    Nem kell sok az eventhez , valahol el kell kezdeni 4-5 kör majd a következő terület;)
    Röpizésnél Baha zöldségek, teliholdason démoni, a farmon meg nemesítések.:)
    Nem nehéz csak sorba kell haladni.:music:
    Jó játékot.:)
     
    eviii_mee, ildiko44, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  12. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Jó kis event lesz ez:)hosszú érésű növények elültetve a Baha ültetvényen és a fő farmon (pockok végre kitelepítve:D)
     
    Szaby200342, ildiko44, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Formálódik valami stratégia:
    Biztosan a teliholdas területen kezdek, mert a másik 2 területen meg kell tapasztalnom, hogyan jönnek a felröpik. Utána a Főfarmra megyek, végül a Bahára. Azért hagyom szabadon utolsóként a főfarmot, mert ha szükséges, ott tudok nullpercezni. (Bár hosszú ideje nem volt rá szükség.)
    Induláskor kapok egy ősi kulcsot, és a 10 db hagymát. (Ezt a mondatot javítottam Wellwisher pontosítása alapján.) :inlove: Bekeverek 10 lila lóheréhez valót egyszerre, elkezdem szaporítani. 5 óra múlva kapok 5 hagymát, bekeverek egyenként 5 lila lóheréhez valót. Ezt folytatom, amíg a szükséges mennyiséget elérem.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.20
    eviii_mee, PalMa, bubafejgingo és 17 más kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Nem tunik veszes eventnek, van benne kis csavar, de ennyi. A letermelendo mennyisegek nem horror, a felropi kerdeses, de majd meglatjuk.

    Zold lehere (farmos): 3440 db
    Sarga lohere (baha): 2680 db
    Lila lohere (teliholdas): 3440 db
    Felropi: 1850 db

    A trukk, hogy felszaporitashoz kell a viraghagyma, de abbol mindig kapunk plusz 5 db-t (vagy 10-t), tehat ez azt jelenti, hogy a kezdomag mennyisegunk 5 db, azt lehet felszaporitani. Szaporitas utan 5-6 kor eventgaz eleg, kozben felropik jonnek a tobbi teruletrol, s meg mindig marad hely mas szabadtermelesre is a tobbi teruleten. Mire lermeljuk az eventgazt egy teruleten, megkapjuk a kovetkezo adag viraghagymat a kovetkezo felszaporitashoz.

    Velemenyem szerint bonuszt nem erdemes kolteni, porgetest sem, mert boven beleferunk az idobe, es minimalis teruletet foglal az event. Persze ha valaki nagyon siet:p en nem koltok party-t van annak jobb helye isxD
     
    inanna11, -W-595-, -Csöpike- és 32 más kedveli ezt.
  15. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Akkor csak az elejét:
    A kulccsal választasz területet, hogy hol szeretnél először termelni az eventnövény
    zöld - főfarm
    sárga - baha ültetvény
    lila - telihold
    Amint beadtad a kulcsot megkapod a megfelelő színű tinktúrát. A virághagymából és a tinktúrából a malomba ledarálod a kezdő eventmagokat és utána felszaporítod és letermeled a kellő mennyiséget, közben a másik két területen pedig felröpit gyűjtesz. Csak akkor léphetsz tovább, ha befejezted a terület és megkaptad a következő kulcsot.
    Ha ez sem segít, vedd elő később az ismertetőt, igazán jól van megírva, van, hogy segít egy kis pihentetés.
    Itt, meg itt írták és még itt, hogy mennyi eventnövény kell.
    Én magam részéről a teliholddal kezdek.
    Tetszik, a ládát adó dekorok kellenek, a szezonpont is, a felhő szolid, visszafogott és még a újdonság öröme is megvan. Ráadásul még a teliholdason is lehet kapirgálni, mert ezek az egy napokkal úgy vagyok, hogy mire észreveszem , már félnap el is telt
     
    -W-595-, .dina1., PalMa és 26 más kedveli ezt.
  16. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    egyenlőre semmit nem értek a leírásból :) elkezdem, mert érdekes kihívás, de előbb meg kellene értenem :)
     
    bendi1121, juliannakoczkas és Samborg kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Csupán a lényeget, mint sorrendiséget kell jól megérteni, ahogy Wellwisher S.Moderátor, az eventismertető összeállítója írta a #29 hsz-ben, a többi adja magát. Természetesen az event ismertető olvasása és megértése alól ez nem ad felmentést:
    A játék rövid ismertetése:

    1. Nyisd ki az Ősi kulccsal valamelyik területet.
    2. A malomban keverd ki a megfelelő eventnövényt.
    3. Szaporítsd fel és termeld le a megfelelő növény mennyiségét és add be a feladatba.
    4. Ezzel párhuzamosan a többi eventben résztvevő területen gyűjtsd a felröppenőt!
    5. A feladatsor végén megszerzett kulccsal nyisd ki a következő területet.
    6. Ahol lehetővé válik, ott add be a területek határain lévő feladatokba az összegyűjtött felröppenőket.
    7. Teljesítsd a három terület feladatait, majd a középen lévő feladatot is végezd el a felhősorért.
     
    enci2009, inanna11, parrahviki12 és 13 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Lesz itt katyvasz azt hiszem. :D
    A zöld 2. mezővel fogok kezdeni. A farmot szeretném hamar befejezni, hogy visszapakolhassak. :) A 2. mezőről kapok tinktúrát, amit az 5 db kapott virághagymával bekeverek a malomban. Ezt fogom majd tovább szaporítani: a zöld lóheréből kell 3440 db.
    Közben 5 óránként figyelem, hogy a rendszer mikor ad 5 db virághagymát.
    A lépések: 2-4-9-14-12.
    A 12. mezőn kapunk egy ősi kulcsot, amit beadok a sárga (baha) 11-s mezőbe, ahol kapok sárga tinktúrát. Amikor a rendszer megadta az 5 db virághagymát, bekeverem a malomban a sárga lóheréért, amiből 2680 db kell.
    A lépések: 11-6-3-1-5.
    Közben árgus szemekkel figyelem az 5 óránkénti virághagymát. :)
    Az 5. mezőn kapok egy ősi kulcsot, amit beadok a lila (telihold) 17-es mezőbe, ahol kapok lila tinktúrát.Amikor a rendszer megadta az 5 db virághagymát, bekeverem a malomban a lila lóheréért, amiből 3440 db kell.
    A lépések: 17-19-18-16-13
    Közben figyelem a felrepiket és beadom a 7-8-15-s mezőkbe.
    Amikor mindent bejártam, akkor kiváltom felreppenőért a 10-s mezőről a felhősort.
    Sok sikert.
     
  19. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Ez lesz az én menetrendem:
    1. Az ősi kulccsal nyitom a lila kört (Teliholdas), letermelem a 3440 lila lóherét, és beadom a feladatokba: 17, 19, 18, 16, 13. A 13-as teljesítésével kapok egy ősi kulcsot.
    2. Ezzel a kulccsal megnyitom a zöld (Főfarm) feladatsort, letemelem a szükséges 3440 zöld lóherét. 2, 4, 9, 14, 12 feladat teljesítve, kapom a következő kulcsot.
    3. Ezzel nyitom a sárga (Baha ültetvényes) feladatsort, letermelem a 2680 sárga lóherét. 11, 6, 3, 1, 5 feladat teljesítve, a kapott kulcs már nem kell sehova.
    4. Megnyílik a 10. feladat, amihez beadom a szükséges felröpit, megkapom a felhőt.
    5. A felröpiket beadom a 7, 8, 15 feladatba a dekorokért. Ezeket menet közben is ki tudjuk váltani, ha szabaddá válik és van elég felröpi.
    Nem is olyan vészes.
     
    aida2330, inanna11, hóóvirág és 31 más kedveli ezt.
  20. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Köszi, így már értem :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.