Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Sajnos nálam az 1:1 aránynál sem működik. Nem lehet mennyiséget beállítani. Szürke az egész. :mad:

    Sziasztok! Van itt valaki, akinél működik a magok cseréje? Elpazaroltam egy csomó növényt, hogy 1:1-be tudjak cserélni, de nem engedi a mennyiségeket beállítani. Szürke az egész. :(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.8.21
  2. pisti64

    pisti64 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Itt sokan nem értik, hogy ez egy játék. Az az egyik jó dolog ebben a játékban, hogy vannak társak, nem egyedül vagyunk. (Egyedül játszani ott a sudoku vagy sok egyéb)
    Ezt az eventet úgy találták ki, hogy akinek feleslege van, eladhatja, aki valamilyen okból kevesebbet termel, vásárolhat. Mi ebben a bonyolult? Érdekelne, hogy más országbeli játékosok is így gondolkodnak, hogy termeljen mindenki magának, akinek meg nem össze, magára vessen.
    Nemrég volt a cserenap. Felkészültem rá, kiírtam a meglévő felhőimről hiányzó tárgyakat. Keresgettem, kinek van ilyen feleslegben. Amiket találtam, legtöbben magas pontszámú kitehetőkért adták cserébe. Ezt sem találtam sportszerűnek.
     
    maszilva, jutka190226, Holdsarló és 2 más kedveli ezt.
  3. judorf

    judorf Haladó

    Sziasztok! A tegnap kitett piccolóból Jack ajándéka lett. Boldogság van! Nekem 2 nappal ezelőtt működött a magok cseréje.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    MAG cserélhető csak, amit a magerszény ad; az elültetett magból learatott NÖVÉNY nem.
     
  5. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Ááááááááá! Köszi! Akkor ez elúszott.... xD Így jár az, aki nem olvassa el rendesen az event ismertetőt. 8)
     
  6. szepesej

    szepesej Törekvő

    32 piacon egyessével teszik fel a növényt, a csuklom tönkrement, ha van növényetek legalább 50 vagy százassával tegyétek fel légyszives.Köszönöm.
     
    soresne, jutka190226 és Anyaló kedveli ezt.
  7. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Egyesével gyorsabban lehet magasabbra tornázni az árát. Persze értem, hogy a lusták occsón szeretnék megúszni, munka nélkül az eventet.....
     
    Tigrislady és szepesej kedveli ezt.
  8. Anyaló

    Anyaló Járnitanuló

    Jelöltelek, küldtem. :) ha eventnél máskor is kell valami felröpi, akkor csak írj. :)
     
  9. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Azért bőven a 228 szint végén nem ízlik ha lustának titulálnak! Vetőmag elosztása nem lustaság kérdése!
     
    Fuhur, maszilva, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  10. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok! Kéréssel fordulok hozzátok. :) A krom56 farmra tudna küldeni valaki pecsétgyűrűt? Nagyon megköszönném! Már csak 5 db kellene és viszonozni is tudja a szomszédom!
    Szép napot mindenkinek! :inlove:
     
    jutka190226, Hanikó71 és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Reppent! ;)
     
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!A sok munka után feladom!!! A jobb oldalon a 60-as szintet nem értem el,van amiből 5-600 felesleg van,mindjárt megy a piacra.Venni nem tudtam semmit,így jártam!
     
  13. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Szia. Én úgy tudom, hogy az elültetett maradék (jó esetben minden jóval megszórt) mag az ami a piacon értékesíthető a piacon.
     
  14. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Sziasztok! Javasolnám a játék készítőinek, hogy legközelebb akkor legyen ez a event, ha a technika is fel fog hozzá fejlődni. Már eleve duplán nehezebb mint a sima ültetős-beadós eventek. Felröppenők teszik lehetővé a játékot, utána a szerencsén múlik, hogy milyen magot kapok. Itt kéne ellensúlyoznia a piacnak, ami a korábbi játékokban már 3-4 napon használható volt. Most, ha fel is kerül egy kínálat és több tétele van, ha olyan sorra kattintok, amit már más lefoglalt, a forgó margarétától nem tudok gyorsan másikat bejelölni, csak kilépni lehet, utána meg már üres a piac. Teljesen mindegy, hogy kliensben v. a Unityben vagyok bent.
     
    Döbi65, Ecóka1, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Nem szeretnék offolni, de egy kérdés. Ha valaki nem a szomszédom, és még nem váltottam vele levelet, akkor hogyan tudok neki ajándékot küldeni?
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  16. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Nagyon szépen köszönöm! :inlove:
     
    jutka190226 és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. szili48

    szili48 Törekvő

    nem vagy vele egyedül, 200 szúrós gomba hiányzik az utolsóhoz, a többiből sok-sok felesleg van, de a piac csak napraforgózik, gratulálok a tervezőknek ismét
     
    jutka190226, LadyM77 és PalMa kedveli ezt.
  18. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Katasztrófális a piac, csak a naprfaforgó pörög, lehetetlenség vásárolni.
     
    soresne, jutka190226, Anyaló és 3 más kedveli ezt.
  19. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok ismét! Annyira rendesek vagytok!!! :D Hálásan köszönjük a sok felröpit amit krom56 gazdának küldtetek!! :)
    Név szerint: szotyigazda2002 :inlove: Hanikó71 :inlove: mezeivirágok :inlove: jakabandi79 :inlove: Dikegyparaszt :inlove: Sanyat :inlove: Szama :inlove: Swarek :inlove: -Erbrow- :inlove: jófarmerlány :inlove:

    Az lenne a kérésem, hogy akinek közületek kellene felröppenő, írja meg, mert akinek nincs rá szüksége, annak nem viszonoznánk, mert nincs annyi küldési lehetőség már. A többieknek ha kell egy másik alkalommal, szívesen küldünk amit kér.

    Sok sikert mindenkinek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.21
    swarek, jutka190226, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  20. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Arra is van megoldás, hogy több vetőmagot kapj.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.