Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Bal oldal 30 játék, jobb oldal 56-ig kész :) Innentől a bahás röpik fognak csak vissza. Már egyenlőre nem tenyésztek miatta, majd az egy táposnál, ha addig élni fog ez, hogy abból is jöhet. Ültettem hosszút estére, holnap majd egész nap tartanak a bónuszaim, úgyhogy meglesz ez. Ha nem holnap, holnapután :)
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kipróbáltam a minijátékot:music: de ma termelni nem akarok így tovább gyűjtögetem a felreppenőt;)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nálam mára itt a vége, elfáradtam, holnap majd befejezem:

    https://kepkuldes.com/images/1b0cae8ca640a835548f894bb6fd11ba.png

    Nem tenyésztettem a a farmon csak az eventnövények értek és széna, a bahán ólak voltak és maja maszkkal gyorsítva zöldség (habanero paprika). Éjszakára sisakbabot ültettem :) Szépen kaptam a felröpiket.
    Jó éjszakát kívánok minden eventezőnek :)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  4. mildi12

    mildi12 Fórum-zöldfülű

    valaki légyszi árulja el hogy bontom ki a zsákokat? hogy lesz magom????
    Köszi
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventes felületen kattincs a Lássuk gombra.
    [​IMG]
     
    -W-595-, Kuzdern, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. mildi12

    mildi12 Fórum-zöldfülű

    köszi megtaláltam
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Event kész, de nagyon elfáradt az agyacskám. :D Sok bónuszt pörgettem, de nagyon kellett figyelni, hogy az eventes 8 órát minél jobban ki tudjam használni. Volt 2 bakim is, mert közben cserélgettem a bónuszokat és elfelejtettem visszarakni. :cry:
    Örülök, hogy kész, most már csak a skorpiókra koncentrálok, nehogy megcsipkedjenek. :)
    Sok sikert.
     
    -W-595-, jucus100, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Gyöngy!
    Most értem ide.
    Jól tudom, hogy területenként csak 5 raktárház rakható ki fajtánként, hisz kezdettől fogva játszom, így az ilyen kritériumok ismerete evidens.
    Mivel a skorpió tenyésztés a másik csevegő témája, ezért itt csak érintőlegesen írtam a vadaskertjeim kihelyezéséről, de ott részletesen leírtam, hogy 5 megy a tölgyesre, 2 meg a szédültre. Azon a két, 2*2 területnyi eventnövény ültetési hely kiesésen biztos nem fog múlni az alkimista eventem!
    Az olvasók közül, akinek 5 db-nál több Vadaskertje van, azokat meg tartom olyan értelmesnek, hogy úgyszintén tudja, miszerint a 6. és 7. nem rakható ki a letelepített 5 db raktárház mellé, mivel a rendszer úgysem engedné azt. Akinek meg nincs 5 db se, az nem foglalkozik ilyen kérdéssel.
    Az eventtel haladok a magam tempójában, én is zöldségezek a szigeten, mert annál lehet lenyomni az érésidőt a legjobban.
    A hozzá tartozó minijáték az egyik kedvencem. Általában 20-25 másodperc alatt kirakható.

     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.21
    maszilva, Kuzdern, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
  9. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    760 skorpióm van,a boomra meglesz a mennyiség.
     
    Kuzdern, Domos52, Amira09 és 5 más kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Ma végre sikerült a keréken egy 200%-os bónuszt pörgetnem. Jött még a 2 terménybónusz a játékból ezért a felhők aktiválása mellett döntöttem. 96 óra az érésidő ha kell még egyszer belefér. Még csak 21 játékon vagyok túl, de nem kapkodok 0-percezek, mert felreppenő hiányom van a szigeten sajnos várnom kell, de nagyon bízom benne, hogy ki tudom használni ezt a ritka bónuszt. Megpróbálom a sisakbab érése után rövidebb virágokkal gyorsitani a felreppenőket hátha belefér még pár eventgaz.
     
  11. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Igaz igaz :oops: Valahogy a farmon lekapcsol az időérzékem és eszembe se jut, hogy még csak egy napja megy az event... :oops::oops:
    Ez abból is látszik, hogy még a megfelelő topikot sem találom... Elnézést kérek az adminoktól előre is :D
    Áthoztam ide a hozzászólásomat. Elnézést kérek, még egyszer.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Észre sem vettem, hogy az előbb rossz helyen írtam8)
    Időérzék... - amikor a gyors játékosok első nap pár óra után írják, hogy végeztek... :music: megnézem, hogy jajj mennyi időm van még..
    Aztán megveregetem a vállam mert pont jó tempóban haladok magamhoz képest;)
     
  13. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Aktuális kérdés volna felröpi ügyben.
    TP-ben azonos, ha
    40db 2x2-s, 6 1x2-s, 12 1x1-s kockába teszem a növényt,
    vagy a 188 db 1x1-be. (Hasra ütésre írtam a kockákat)
    Felröpibe jelenleg ugyanazt kapjuk vagy az 1x1-s ültetés ad többet?
    Esetleg, ha fa van a földbe?
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Korábbi tesztek alapján ugyanannyi eséllyel kapod a felröpiket 40 db 2x2-es földről, mint 80 db 1x2-esről vagy 160 db 1x1-esről. Ez viszont csak akkor igaz, ha a területről kapott felröpiszám kevesebb 40-nél. Ha több, akkor értelemszerűen a 2x2-es földről csak 40-et kaphatsz. Növények esetében nem követsz el hibát, ha 1x1-en felröpizel, függetlenül az érésidőtől. Viszont ha szupertrágyával felröpizel, akkor már érdemes úgy megválasztani a földet, hogy lehetőleg minden szupertrágya egy felröpit adjon. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy minél rövidebb az érésidő, annál nagyobb földet érdemes használni.
    Szintén régebbi tesztjeim alapján egy 20 órás fa és egy 1x1-be tett 20 órás növény egyforma eséllyel ad röpit; csakúgy mint pl. egy 10 órás ól és egy 10 órás, 2x2-be ültetett növény.
    A komforton a felröpi esélye kétszeres a 2x2-höz képest (ugyanannál a növénynél). Persze a füldek darabkorlátja itt is fennáll.
     
    jutka190226, nolina1965, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szeretném megkérdezni... Van már olyan piac ahol megjelentek az eventes növények a piacon?:music:
    A 14-es piacon semmi mozgás:(
     
    Namiamano kedveli ezt.
  16. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Nagyon jó segítség, ha valamelyik kirakós játék nem akar összejönni, lehet újrapróbálni,
    illetve ki-be kapcsolás után más pályát ad, ami nagy segítség.
    -Holdfeny-. Fórum elő

    Majd a játék végén lesz működése a piacnak, az elején senki sem tud pluszba termelni.
     
    ursa11 és Namiamano kedveli ezt.
  17. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    A korábbi ilyen eventnél az utolsó napon volt mozgás a 18-ason, amikor már sokan befejezték/abbahagyták az eventet és a maradékot kiszórták. (Én is így tettem.)
    Nem voltak nagy mennyiségek és nem is volt igazán ára, gondolom most is hasonló lesz a helyzet.

    Üdv: Nami.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem, igazából venni akarnék... :music: De ha nem marad más választás akkor termelek:wuerg:
     
    milanzs, ursa11 és Namiamano kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szenvedek a magokkal, pedig már a jobboldali feladat teljesitve,még sincs elég növényem a bal oldalra.5 db növény jött legalább 90 %-ban a többi pedig 4 volt.Nem sok hiányzik már csak 3 feladat, de már belefáradtam,sokat kell a gép mellett ülni,figyelni az időt.Futok fűhöz fához, majd vissza.bocs ez már vicces.
    Közben a felhőt már lehetett aktiválni. akkor a 3 növény had érjen,
    csak beadom azokat is,hogy legyen meg a teljes baloldal.
    https://kepkuldes.com/images/ef7f280d6faf8c2f6f1e578f6953e64c.png
     
    Utoljára szerkesztett: 5.8.21
    soresne, maszilva és Amira09 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    De jó neked;)
    Tegnap kezdődött az event.. 23 órája... :music:
    Én még 1 magot sem ültettem el:pxDxDxD ráérek:music:
     
    joc91, jutka190226, gyulagazda45 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.