Visszajelzés Az otthonülők - event csevegője - 2020. április

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 21.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az Otthonülők event élő, online!

    Kérjük, magatok is ellenőrizzétek az eventórában az ikont.

    Ne feledjétek, csak a sziget fő területén az ültetvényen lehet eventnövényt ültetni, felröppenőt gyűjteni!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    DevilMókus, Gio, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha már otthon maradtam , mosom kezeim .
    [​IMG]

    A füvészkertjeim még 2 óra múlva érnek be .:(-.- Így jár az , aki siet :cry:
     
    Éva0315, Gio, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Sziasztok, egyetlen apró észrevétel: én 10 db kezdő vetőmagot kaptam a leírásban szereplő 20 helyett. Ugye nem csak velem babrált ki a játék? :)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. csengusz2010

    csengusz2010 Utánpótlás-írogató

    velem is kibabrált
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  5. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Észre sem vettem tegnap ezt az eventleírást, ha tudom , hogy lesz, akkor mást pakolok ki a Baha fő területen. De látom, csak 16 órakor lett felrakva az eventleírás. Csak annyi a megjegyzésem, hogy még azért vagyunk jó páran , akik dolgozunk, és nem éjjel-nappal a fórumot lessük. Illett volna időben , délelőtt a szokásos időben felrakni. De mindegy, valahogy csak meglesz a felröpi, ha meg mégsem, nem túl értékesek a nyeremények. Jó eventezést mindenkinek:)
     
    Éva0315, bugavalika40, BriGitta75 és 2 más kedveli ezt.
  6. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem a főfarmon Havasszépe 10 db, a Bahamán Molyhos napvirág 20 darab.
     
    Éva0315 és gabehu kedveli ezt.
  7. csanya52

    csanya52 Haladó

    Sajnos nekem :0 az eventnövény a bahán, a főfarmon.10db.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Olvasd el ezt az ismerettőt : Fészeképítő barátok

    A zergét megeteted , és az tojja az evenetnövényt .
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm és inanna11 kedveli ezt.
  9. kevinerika52

    kevinerika52 Járnitanuló

    Szia, pedig benne van az eventismertetőben. Majd a zerge etetéséből kapod és akkor tudod elültetni.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ma egy másik event is indult.

    Annak az eseménynek egy különleges összetevője, amiről kérdezel.

    Eventismertető: Fészeképítő barátok
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fészeképítő-barátok.19400/

    Eventcsevegője a szomszédban megtalálható.

    Kiemelten kérjük, mindegyik event témáját kövessétek. Lehetőleg csak a saját csevegőjükben írjatok!
     
    Éva0315, Alexa123., Gio és 3 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az nem ehhez az eventhez tartozik . Olvasd el az eventismerteteőt : Fészeképítő barátok
    Megeteted a zergét , és az ad event növény magot .
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Azért ne feledjük, hogy
    - a most eventből megszerezhető Fényfesztivál dekor ezidáig csak FA-ért volt megvehető,
    - a 20-szori aratás alatti TP-jét (750.000 TP) emlékeim szerint egyik dekor sem tudja überelni (talán még a Kicsobbanó öröm volt hasonló) - a felhőkkel, tojásokkal minimum 25-30 milla TP-t tervezek aratni róla alkalmanként,
    - a 20-szoros aratás utáni TP-je (125 TP x szint) pedig jobb (!), mint a Pocok légyfogóé vagy az Élőholt kincsé (egy területre vetítve mindkettő 100 TP x szintet hoz), amikért komolyabb neon ólakat dobáltak utánam a léghajón.

    Szóval, én örülök neki és szívesen biztosítok neki állandó helyet a Kergémben a meglévő egy db Fényfesztivál dekor mellett
     
    parrahviki12, Éva0315, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Igazából egy csomagban lehetett megvenni anno, és nem farmaranyért.
    [​IMG]
    Valóban jó TP-t lehet belőle kicsikarni a "nagy aratásokkor".
    Pocok légyfogót és élőholt kincset lehet cserélni. Speciális tulajdonságokkal rendelkező dekorációkat pedig nem.
    Egy fecske pedig nem csinál nyarat, még kettő sem...
    Nálam is elfog férni azt hiszem.:)
     
    parrahviki12, Éva0315, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A maradék 5 füvészkert : [​IMG]

    De , mivel aratgatom az eventnövényt közben , ennyi felröppenőm van összesen : [​IMG]
     
    Éva0315, Gio, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  15. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Sziasztok! :)
    Nagyon fáradt vagyok, alig tudom felfogni amit olvasok.
    Jól értelmezem hogy 20x ad a kitehető összesen 15 millió pontot, utána 125x Tp ?
    Mindezt 23 ezer növényért 1 szántón?
    Na mindegy elvetem, reggel talán jobban átlátom .
    Jó munkát mindenkinek :)
     
    Éva0315, DevilMókus és Andzsi1971 kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez az event, "Az otthonülők", egy kivételes lehetőség, játékélményt fenntartó esemény.
    Kissé a régi eventeket idézi, hosszú termelési időtartammal, semmi különleges csavar, felhő nélkül egy különleges dekorért.
    A dekor meghatározott számban aratható értékes pontokat érő tárgy. (csak valódi pénzért lehetett egyszer még megvásárolni)

    Ha valakinek nincs ideje, ne hajszolja bele magát a teljesítésbe. Ez legyen a fő szempont. (nem bántónak írom, csak megnyugtatásként)

    Van, lesz más esemény még ezalatt az idő alatt.
    Igazán érdemes tervezni, mi fér bele a szabadidőbe, a játékba. Mi éri meg kinek-kinek a feladatokból.

    Pihend ki magad, majd dönts okosan!
     
    Éva0315, brildiko, DevilMókus és 13 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hát engem meg folyamatosan dobál ki a játék. Közben elmentem itthonról haza. Lehet ez volt a baj, hogy nem maradtam otthon. :D
    Mindegy, inkább megnézem, mi újság van a földeken. ;)
     
    Éva0315, vihence, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem 125 TP, hanem szinted x 125 TP.
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  19. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Személy szerint jobban örültem volna,..ha nem a " kényszerből" otthonülőket,hanem a "kényszerből "sokkal többet dolgozókat támogatta volna a játék!
    Szociális területen dolgozom,...azt sem tudom,hogy hol áll a fejem,..vagy, hogy fiú vagyok-e?..vagy Lány?
    Már azt sem tudom néha, hogy mikor kell mennem dolgozni,..és mik az újabb előírások, feltételek..vagy mikor jöhetek haza,..stb...
    Szóval,...a játék az nekem most nagyon megterhelő,.....azért be-be nézek,..de koncentrálni rá sajnos nincs erőm!
    Üdv: MINDENKINEK!
     
  20. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Kitartás Neked! a játék megvár és gondolj arra, hogy igaz, neked most kevés az időd, de a muszájból otthon maradó gazdák így talán még kevesebbet mozdulnak ki...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.