Visszajelzés Baba Mau vásárlója eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! :)
    Nálam a reggeli mostanában a Hibiszkuszleki, nem csatnizom, csak az eventek alatt. Ha a 6 órás dekorgyorsító időben ültetek mindig +3 termést adó terméket használok :D
     
  2. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Egy ember, akinek még nem volt gyomorrontása.
     
    Kuzdern, incimami, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mindig gond a felszaporítás, amikor többféle érésidővel kell kalkulálni; az ember a végén már összevissza ültet mindent. Most ezt még megfejelik az eltérő terméshozamok is. Én - leegyszerűsítve - a következőképpen fogom csinálni:
    A lila 0:48, a zöld 1:01, a rózsa bogyó 1:35 alatt érik be szupertrágyával, a szokásos két termékkel és a gesztenyés felhővel.

    1. Elültetem mindhármat 10-10-10 db 2x2-es földbe, mindennel megszórva.
    2. 1:01 elteltével beérett a lila és a zöld, aratok. Van 100 lila és 130 zöld bogyóm (és 10 rózsa még a földben).
    3. Elültetek 23 db 2x2-es földbe zöld bogyót, majd mindenhova máshova (55 db 2x2, 10 db 1x2 és 32 db 1x1) lilát. A lilára már nem teszek KK-t. Szupertrágya, víz és trágya természetesen kell.
    4. Újabb 1:01 elteltével ismét aratok. Van 150 rózsa, 406 zöld és 566 lila bogyóm. A 406 zöld bogyó pont elég arra, hogy szükség esetén a két teljes területre elültethessem, bár alapvetően a másik kettővel tervezek haladni (pl. valamelyik délután elcsúszom az idővel, és a hálósipka fellövéséig már nincs idő két kör lilára, akkor helyette egy zöld fog inkább menni).
    5. Elültetek 19 db 2x2-be rózsaszín bogyót, mindennel megszórva. A fennmaradó területre 1x1-be (328 db) lilát ültetek, immár csak vízzel és trágyával.
    6. Este aratok. Van 416 rózsaszín, 406 zöld és 1550 lila bogyóm. Elhasználtam összesen 169 szupertrágyát és 72 db KK-t.
    7. Éjszakára a rózsaszínt ültetem 1x1-be.

    Emellett a Bahán ugyanebben az ütemben mehet az ottani növény felszaporítása is.
     
    jutka190226, Ria23, ildiko44 és 55 más kedveli ezt.
  4. mami531953

    mami531953 Aktív író

    Olgi52 !!!Igy most mar tokeletesn ertem ,nagyon szepen koszonom.
     
    incimami, Fenyvesi1010 és macsek03 kedveli ezt.
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok, szia Toma! Hát te egy csoda vagy, az biztos, hogy ilyen pikk-pakk le tudtad ezt vezetni. Legtöbbünk még nem is érti teljesen ezt a nagyon vegyes eventet, te meg már minden részletével tisztában ilyen pompás induló stratégiát találtál ki! Köszönjük neked!
     
    jutka190226, Kuzdern, Boccio71 és 12 más kedveli ezt.
  6. macsek03

    macsek03 Fórum-zöldfülű

    Köszönjük Toma hogy ilyen rendes segítőkész vagy.
    Valóban belekeverednék a 3 féle növény fel szaporításába.

    Köszi köszi neked még egyszer!!!
     
    jucus100, Fuhur, bocsika67 és 7 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Toma amit kiszámolt az kész.:)
    Pörgettem simákból 1 db +1 hozamot és 4 partyból 1 db 100% hozamot.:)
    A két felhő( gesztenyés és az Új szülinapi kívánság)és a ferkó kitehető együtt ad 15% gyorsítást +a karácsonyi süti és fehér ártatlanság +15% ot. Azaz van 30%:)/ 23-30-47 perc/
    Szuper gyorsan végig megy a felszaporítás.Aztán ahogy letelik a +1 mehet a komfort bahán.:)
    A felszaporítás után,én majd rózsaszín érbogyót ültettek 2+2 talajon gyorsítva( 10 db alap hozam duplázvao_O)mert ez a legcélszerűbb és röpire is jó lehet.:music:
    Jó játékot mindenkinek.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    jutka190226, Kuzdern, bocsika67 és 6 más kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia DevilMókus!
    Szó volt róla, nem is egyszer, hogy igyekezzünk a mondandónkat azok számára is érthetővé, világossá és egyértelművé tenni, akik nem olyan vájt fülűek, mint akik már közel 10 éve játszanak, hanem nemrég kezdték a játékot, vagy mostanában találtak ide a Fórumra, és a csevegőbe.
    Az ő számukra kész talány miféle felhő, milyen Ferkó (kisbetűvel), karácsonyi, fehér.... stb. dolgokról van szó.
    Mindezeknek megvan a rendes nevük. Csupán abba kell belegondolni, hogy mindnyájan elkezdtük valamikor, valahogyan a játékot, és segítsük őket ezzel is, hogy szabatosan fogalmazzunk.
    Egyébként nem jó kiragadni egy-egy szót egy szövegkörnyezetből, és ne akarjon senki rózsát ültetni se a Bahán, se a teliholdas területeken. A rózsaszín érbogyót a mostani eventben a Teliholdas területeken annál inkább.
     
    ildiko44, barbi021951, jucus100 és 16 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Javítom.Bocsi
     
    bocsika67, Puszpang, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  10. moncsiárpi

    moncsiárpi Aktív író

    egy kérdés---miért nem egyforma mennyiséget kapok ha két félét ültetek---az egyiknél 11 a másiknál 14 --,holott minden pluszt amit lehetett rá tettem----ezt a teliholdas játékra kérdezem.
     
  11. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    El kell olvasni az ismertetőt,ott le van írva részletesen.
     
    incimami, Puszpang és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  12. moncsiárpi

    moncsiárpi Aktív író

    köszi.
     
  13. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia , :) még mellette BombadilToma 13. hsz. , ott vannak a számításai. :)
     
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok itt is :).

    1x1-ben volt a teliholdason alkonyi árnyvirág és 2 fa, a gomba erdőben volt 1x1-ben izzó penészke, 5 db kriptamécses kaktusz és 2 raktárház fákkal, és kaptam 123 db rejtélyes zsákot.
    Pörgettem jó párat de semmi bónusz nem lett.

    Tomának köszönet a precíz stratégiáért :inlove:. Mindig megkönnyíted a dolgunkat.

    Jó játékot sikeres event befejezést kívánok Mindenkinek.
     
  15. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Sziasztok! Az összes fám,ólam kint volt,a földekben izzó penészke,és lett 153 rejtélyes zsákom.Én is pörgettem,és a bónuszoknak köszönhetően elég jól haladok...Jó játékot Mindenkinek!;)
     
    jutka190226, Ribiszke, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  16. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    5 -6 Egy etkezes es falunk ra egy Pinkie-t
     
    Kuzdern, imi010 és incimami kedveli ezt.
  17. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Most vettem észre, hogy boom is van. :)
     
    borderland57, Ribiszke, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát azt én se vettem észre o_O:oops: kösz hogy szólsz;)xD
     
    Kuzdern, -W-595-, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A teliholdas farmon egy területnyi kriptamécses kaktusz van . Mivel az egy az egybe adja a felröpiket , ott nem volt gond .

    [​IMG]


    A Gombaerdőben nincsen kiváltva a 7. szekció , ami azt jelenti , hogy 33 db 1x1 földel kevesebb van .
    Itt van néhány kaktusz , meg egyéb fa .
    Ott is arattam .

    [​IMG]


    Szóval , kezdésnek lett 301 db felröppenőm . :p
     
  20. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Köszönöm!;)
     
    jutka190226, barbi021951, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.