Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A játékban az állatok és tenyész állatok külön kategóriában foglalnak helyet, de mivel a puding próbája az evés majd kiderül mit tudunk beadni!
     
    Cyra65, mebajah, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem a táblázatban egyértelműen állatokról van szó. Ha tenyészállatok is beadhatók lennének odaírták volna azt is:
    [​IMG]
     
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    A növény nem is gond, elég sok sárgadinnyét egymagvút vettem most, hogy olcsó volt, mondjuk be is adtam a gazdaköribe egy részét.
    Igazából a fa is megvan.
    Jól értem, hogy most 1-2-3 területhez juthatunk hozzá, de csak három fajta módszerrel tisztíthatom meg. Azt viszont én döntöm el, hogy melyik területet váltom ki banánért, vagy FP-t (ez fáj a legjobban, mintha fogamat húznák).
    Köszönöm a választ!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.17
    PapaMangó, Cyra65, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  4. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia! 3 területrészt 3 különböző módon válthatsz ki, egyet gazdaköri feladatsorral egyet aranybanánért és egyet farmpengőért!
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Azt szeretném megkérdezni hogy a Zuhatagok szigetére ki lehet rakni a varjú-és bagolytojásokat?
     
    Cyra65, -Fülemüle-70, Ivibaba54 és 6 más kedveli ezt.
  6. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Mivel eddig minden megszerzett földterületre kihelyezhetőek voltak úgy gondolom, hogy igen!
     
    Cyra65, -Fülemüle-70, bocsika67 és 11 más kedveli ezt.
  7. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Kissé lassú a felfogásom:Tehát nem csupán az egyes területet tudjuk hétfőn kiváltani hanem az első három területet?
     
  8. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Helloooooooooooo mindenkiiii :)

    Most vettem észre, hogy milyen újítások lesznek itt, kérem szépen! Nagyon örülök neki, hogy lesz új terület, új kihívás(ok)! Nagy kérdés, hogy eventnövényt is lehet e ott majd ültetni, illetve, hogy ha nem lesz event, hogy hasznosítsam :) de persze mindez előtt még ki kell váltani a lehetőségeket :)
     
  9. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!
    3 terület, 3 kiváltási mód.
    1 területet gazdakörivel
    1 területet aranybanáért
    1 terület farmpengőért
     
  10. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Maga az új terület 6 részből áll, amit 3 féle módon szabadíthatunk fel! Minden módot két alkalommal használhatunk, s ebből most az elsőket tudjuk kihasználni. Tehát ha kiváltasz egy területet a gazdakörben, egyet aranybanánért és egyet farmpengőért akkor 3 rész lesz meg az új terület 6 részéből!
     
  11. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Az ismertetőben az volt írva: növényeket lehet ültetni, fákat kirakni és ólakat is.
    Gondolom eventkor is használható lesz.
    Még azt is gondolom, hogy eventkor majd még több mennyiség fog kelleni.
     
  12. Feca29

    Feca29 Fórumprofi


    Így már tiszta sor ;) Köszönöm szépen!
     
  13. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A kérdésedre a jövő fogja megadni a választ, azzal együtt, hogy mennyivel nő a felreppenő és eventnövény igénye egy egy eventnek!
     
  14. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Jajj, nem erre nem gondoltam... :(
     
  15. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Én még egyet szeretnék még kérdezni: A táblázatban csak az szerepel, hogy 1.000.000 értékben növény stb... Ez jelentheti azt is, hogy beadhatók lesznek nem csak bahás termékek? Tudom, hogy nem nagy az esélye, de hátha?!
    Egyébként ez igazán jó hír! Örülök ennek az ötletnek, ahogy örültem az első Bahás eventnek is!
    Egye fene! beletörődtem a FP kiadásba is!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.17
    -W-595-, -Fülemüle-70, hanny65 és 4 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A táblázat nemzetközi szinten készült, így az szerepel benne, amit látsz Te is. Belejavítani nem lehet!!

    De szigetes fejlesztés alapján csak szigeti növények, szigeti állatok, szigeti termények jöhetnek szóba a beszállításnál a területegységek felszabadítására.

    Nem értem a hozzászólásodban a FA kiadást!

    Azt mire gondolva írtad??

    Itt a kiváltáshoz nem kell FA!!!

    [​IMG]
    1. Próbák: ezek valójában gazdaköri feladatok, melyek teljesítése után a soron következő terület megtisztul.
      • Első gazdaköri feladat: a sziget megjelenésével egyidejűleg bekerül a gazdakörbe a Zuhatagok szigete I. feladat (lásd a következő hozzászólást).
      • Második gazdaköri feladat: később*
    2. Templom: a Maja templomban tudjátok kiváltani a szobrot Aranybanánért cserébe.
      • Az első szobor 40 Aranybanán
      • A második szobor később*
    3. Farmáruda: A farmárudában tudjátok Farmpengőért megvásárolni a területet.
      • Az első vásárlás 400 Farmpengő
      • A második vásárlás később*
    https://board-hu.farmerama.com/inde...e-az-új-bahamarama-terület.15288/#post-728730
     
  17. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    Lehet,hogy más is játszik ,nem csak Te ? :)
     
    csillus35, irkuvasz, -W-595- és 23 más kedveli ezt.
  18. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Én is hasonlóan reagáltam volna mint epres Anni neked nincs rá szükséged nekem és másoknak igen:)
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    A 400 szintet már bőven meghaladta a jelenlegi BTP mennyiségem, lassan elérem majd a kétszeresét annak ami az első 400-hoz kellett. Nekem is üres minden a szentélyben, és nincs nyitott bahás feladatom, de az új területnek örülök, és elfogadom a majdani hátrányaival együtt. Új feladatra nem vágyom, de ha kapnánk csinálnám:)
    A céltalanságot a bahán soha sem ismertem és nem is fogom megismerni, mert mindig volt konkrét célom vele. Sajnálom, hogy neked nincs, de ha keresnél magadnak biztos találnál Te is:) Itt van példának a piac. A bahás állatoknak egész jó ára van. Használd ki, ha gondolod.
    PS: Hogy lásd hová lehet eljutni, ha vannak céljaid megmutatom Neked a bahám egy kis részletét:[​IMG]
    Nekem nagyon nagy szükségem van rá :D Igazad van:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.17
    vm68, Lillapilla73, Cyra65 és 27 más kedveli ezt.
  20. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mikor valahova farmos termények kellenek, van olyan hogy a bahás termények is beadhatóak. Hál' istennek, mert a papagájtoll nagy kincs ilyenkor:D
    Én most úgy gondolom mindegy is, hogy a farmos termények valamilyen oknál fogva beadhatóak lehetnek, hisz papagájtollal éri meg a legjobban teljesíteni a feladatot. De a többi bahás termény PÉ-je is jóval jobb mint a farmosé.
    Szóval mindenképp jól járunk szerintem:)
     
    Cyra65, -W-595-, missuzy_53 és 13 más kedveli ezt.