Banner és avatar segítségnyújtás!

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Szia Fatum!

    Köszönöm a segítséget igyekeztem jó Bannert készíteni természetesen saját képeimből csakis és kizárólag..így is terveztem...Majd ídővel készítek másikat bár nem tudom lehet-e őket cserélgetni vagy ez is meg van kötve???
     
    jófarmerlány, Kuzdern és Fätum kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Bonnbonn!
    Bár nem engem szólítottál meg, de mint fórummoderátor én is tudok segíteni.
    Szép lett a bannered.
    Csakis rajtad függ, milyen időnként cseréled az aláírás képedet.
    Egy a lényeg, ahogy Fätum is írta, ne legyen jogvédett kép, másrész a kép mérete ne haladja meg az 500x200 pixelt, és hivatalos (elfogadott) képfeltöltő oldalról kerüljön feltöltésre a kép.
    Ilyenek pl.
    https://kepkuldes.com/
    https://www.farmgazdak.hu/
    Ezek közül bármelyikre feltöltheted a képedet.
     
    PalMa, jófarmerlány, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos


    Kedves Havasi Gyopár!
    Elnézést kérek előre is tőled:inlove:
    Minden segítség jól jött...köszönöm szépen a türelmet és a választ.Szép estét kívánok.:)
     
    jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Bonnbonn!
    Miért kérsz elnézést? Szívesen segítünk, ha és amikor vagy amennyire tudunk. Ezért vagyunk.
    Lenne egy javaslatom, ha nem sértelek meg vele: én az aláírási hely közepére raknám a képet, mert úgy jobban felkelti az olvasók figyelmét. Az aláírási szöveg szerkesztő lécen is megvan ugyanez a jel: upload_2021-1-11_18-43-17.png , (a két link beszúrási jel után) és itt tudod beállítani, hogy középen legyen a képed.
     
    PalMa, Bonnbonn, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  5. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Szia, köszönöm a válaszod, újra feltöltöttem, most lehet látni ?
     
    Bonnbonn, jófarmerlány és Fätum kedveli ezt.
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia, Igen. Nagyon szépen látni :)
     
    Sali~*.*, Bonnbonn, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos


    Szia!Köszönöm előre is a segítséget.Dehogy sértesz inkább örülök minden jó tanácsnak a középen lévő képre gondolsz?Tudod az van a fb oldalamon is ezt még akkor készítettem amikor elindítottam a kézművességemet ott is ;)de majd igyekszek jobb Bannert készíteni :)Szép estét kívánok:)
     
    Havasi_Gyopár és Kuzdern kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem, arra gondolt, hogy a képed most a bal szélen van, és leírta, hogyan helyezheted középre - ha Neked is jobb lenne úgy.
     
  9. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Kedves Havasi Gyopár kérlek segíts!
    Észrevettem nincs meg a bannerem ezért készítettem újjat de sehogy sem sikerül "aktiválnom....Pedig mindent a leírásnak megfelelően csináltam...van 2 képem is ...

    Köszönöm előre is.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Bonnbonn!
    Elnézést kérek, hogy csak most válaszolok, de szombat - vasárnap a kolléga van ügyeletben, ezért írok most.
    Próbáltam megnyitni, hogy megnézzem mi a probléma, és azt írta ki, hogy ismeretlen fájlformátum.
    Remélem a számítógépeden megvan a kép, és akkor újból fel tudod tölteni, hogy utána berakhasd a banneredbe.
    Ez a feltöltő elfogadott, próbáld meg ezzel. Lehet, hogy valami zavar támadt a korábbi feltöltéseddel, azért nem volt sikeres.
    Kérlek ismételd meg, remélem, most sikerül.
    https://kepkuldes.com/
     
    -ágianyu33- és Bonnbonn kedveli ezt.
  11. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos


    Szia Havasi Gyopár!
    Semmi baj :) Most próbáltam újra ugyan így de nem engedi...Pedig a mérete stb..ugyan az ..esetleg ha beteszem ide a képet az segítség lenne??

    https://kepkuldes.com/image/1r793Y
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Bonnbonn kedveli ezt.
  13. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Szia!
    Igen az URL-nél a Copy-ra katt és másolás majd kijön fölül egy keretben angol szöveg..sajnos én nem tudok angolul de valamiért nem engedi...Köszönöm :) Jajj pedig nagyon szeretném ezt a képet :inlove::inlove:
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    upload_2021-1-25_20-5-6.png
    Ezt a hivatkozást kell beilleszteni, ahogy írtam, amit a képfeltöltő oldalon érhetsz el.
    Kollégám felrakta most neked, kérlek frissítsd a Fórumot, és te is meglátod.
    Tényleg szép!
     
    Bonnbonn kedveli ezt.
  15. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Nagyon szépen köszönöm igen így próbáltam én is csinálni de nem engedte...holnap gépről frissítek.Köszönöm szépen még egyszer.A drótékszert is én készítettem kipróbáltam ezt a technikát is.Sajnos nem lehet vásárba járni így az eladás is nehezebb...jó éjt kívánok!!
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  16. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Levélben kaptam 1 Banner linket,de sehogy sem tudom kimásolni!!!Segítenétek?Köszike!!!:inlove: