Visszajelzés Barlangkutatás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 27.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "Barlangkutatás" event csevegője

    Az event kezdete várhatóan: 2021. január 28. (csütörtök) 14:00
    Az event vége várhatóan: 2021. február 02. (kedd) 22:00
    Event jellege: növénytermesztős, felröppenős, malomban keverős
    Eventnövények: Macskás szobrocska (hosszabb érési idejű), Napszem (rövidebb érési idejű)
    Az event felreppenője: Sarló és csákány
    Különleges kellékek: Kincses térkép, Felfedezők iránytűje, Felfedezők bicskája
    Event elkezdéséhez szükséges szint:
    14. farmos szint és a Bölcs Tölgyről kiváltott Baha

    Az event a baha ültetvényen zajlik.

    A feladat az eventórából, a Hírek felületről és a Baha ültetvényen megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]


    Az event ismertetőjét >>ITT<< találjátok.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv

    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend
     
    maszilva, Fenyvesi1010, MaMo78 és 18 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    Végre a bahán is történik valami és a farmon szabadon termelgethetünk.

    Kétféle érési idejű növény van az eventben, amit csak egymás után ültethetünk.
    A saját elfoglaltságainkhoz igazítva, el tudjuk dönteni, hogy melyikkel kényelmesebb az eventezés számunkra.
    (Fogalmam sincs, hogy én mivel fogok kezdeni. :D)

    Volt már ilyen típusú event. A sarkallatos pont akkor az volt, hogy sokan azt hitték, hogy két feladat van. Pedig nem.

    Eredményes eventezést és jó szórakozást kívánunk!
     
    maszilva, Fatther, MaMo78 és 31 más kedveli ezt.
  3. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Sziasztok!
    Ez nekem nem teljesen tiszta.
    Szóval elkezdek egy növényt ültetni. Elérek a felhősorig. Utána a másik növénnyel KELL folytatni? És akkor a másik növény felhő utáni feladatai jönnek? Nem lehet megcsinálni mindkét növény 13 feladatát? De akkor két felhősort kapunk? Vagy csak az egyik növénnyel is végig tudjuk csinálni az eventet?
     
    edoka1965, Kuzdern és furmint111 kedveli ezt.
  4. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Hát.... Próbáltam visszakeresni, hogy melyik volt az ehhez hasonló event (a tenyésztőset megtaláltam, de az azt hiszem nem hozható fel példának). Az event időtartama miatt nagyon hajlok a rövidebb érésidőre. A gondom az, hogy a felhőn kívül más nagyon megkapó dolgot nem láttam az eventben - kivétel persze a piccoló ládát. Az valóban jó lenne.
    A hosszabbik érésű növényből fele annyi kéne, de a rövid érésű növényt gyorsabban lehetne aratni.... Nem tudom.
    De van még egy nap gondolkodni és az előkészületeket már megtettem.

    Azélrt leírom a számokat, hátha valakinek jól jön.

    Növények:

    Napszem: 11.380 db
    Macskás szobrocska: 5.980 db

    Felröppenő: 1.100 db a felhőig. Ha minden feladatot meg szeretnénk csinálni, akkor a duplája :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.21
  5. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Nem tűnik rossznak az event, a Piccoló láda meg kifejezetten csábító. Úgyhogy nem kérdés, hogy megcsinálom!
    Az eventet a Füvészkertekbe pakolt Sivatagi rózsákkal és 24 órás növénnyel várom.
    Az eventkezdésig még van egy napom, hogy eldöntsem, hogy melyik eventnövénnyel kezdjek. Úgyis kell mindkettő, csak a sorrendjét kell kitalálnom.
    Hajrá, eventre fel!
     
    csio70, Kuzdern, PalMa és 10 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    A teljes eventhez 5980 db macskás szobrocska növény, 11.380 db napszem növény és 2200 db sarló és csákány felreppenő kell.
    A felhőig: vagy 5980 db macskás szobrocska növény és 1100 db sarló és csákány felrepi kell vagy:
    11.380 db napszem növény és 1100 db sarló és csákány felrepi.
    A 7 órás növénnyel fogok kezdeni és a Piccoló ládáig meg se állok. :D
    Sok sikert.
     
    maszilva, vm68, kuekev és 45 más kedveli ezt.
  7. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nekem nagyon tetszik ez az event először a rövidebb érésű növénnyel kezdek azt gyorsan megcsinálom és utána
    jöhet a hosszabb érésű. Akkor már látom, hogy mennyi időm van rá. Nekem a bónuszládák is nagyon tetszenek,
    bár ritkán kapok terménybónuszokat.
    Mindenkinek sok sikert, jó eventezést!
     
    edoka1965, csio70, Hahacska és 11 más kedveli ezt.
  8. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nem kell, de lehetséges :) Egyik növénnyel elkezded, középen van a felhő, aztán mehetsz tovább a másik növénnyel, ha szeretnél.
     
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Röpik csak az ültetvényről jönnek,kicsit nem fog az agyam ma!
     
    Kuzdern, mamszi5107, .barbi1. és 2 más kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Felröppenő
    Sarló és csákány

    [​IMG]
    Felröppenhet:
    HOL? Baha ültetvényen
    MIBŐL? fákból és növényekből (tenyésztésből nem)

    • Varázsfa adja.
    • Szomszédajándékként küldhető.
    • Gazdaboltban farmaranyért vásárolható.
     
    Kuzdern, mamszi5107, .barbi1. és 4 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Pirike, igen.
    Felröppenő
    Sarló és csákány

    [​IMG]
    Felröppenhet:
    HOL? Baha ültetvényen
    MIBŐL? fákból és növényekből (tenyésztésből nem)

    • Varázsfa adja.
    • Szomszédajándékként küldhető.
    • Gazdaboltban farmaranyért vásárolható.
    Visszaváltási érték: 29 BTP, 20 CSP / 1db
    Felhasználható: beadható a feladatba.
     
    Fenyvesi1010, ildiko44, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  12. sólámpa70

    sólámpa70 Utánpótlás-írogató

    Miből, illetve milyen területről érkezik felröppenő?
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A 4 órás eventgazhoz 20 kör, a 7 óráshoz 10 kör kell csak csatnival, bónuszok nélkül. Az event csütörtök 14 órától kedd 22 óráig tart, tehát a szokásosnál egy kicsit rövidebb. A felröpi is ugyanarról az egy területről jön, mint a növény; és nullázni nem lehet. Ha mindezt összevetjük, akkor világos lesz, hogy az event teljes végigviteléhez muszáj némi extrát beáldozni: bónuszt, szupertrágyát, éjszakai felkelést, stb. Feltétlenül tervezzetek, ne fussatok bele a dologba vakon, mert nem értek a végére! A felhőig természetesen el lehet jutni "öregurasan" is.
    A második növény felszaporításához a kincses térképet érdemes lehet a malomban dugdosni.
     
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ketten is belinkeltük egy hozzászólással feljebb :)
     
    Dana64, brildiko, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Jó kis event lesz ez! Köszönöm a segítségeteket!Az event végén vendégeim lesztek egy kis nyújtófás rétesre!xD
     
    kuekev, máriamargit, ildiko44 és 15 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem olvastad az ismertetőt? Akkor hogyan akarod elkezdeni? :)
     
    Fatther, -Erbrow-, teréz65 és 14 más kedveli ezt.
  17. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, :) nagyon jó event lesz, ezt sem fogom kihagyni nagyon tetszik és a felhő is jó. A piccolo ládák tűntek fel először,

    mellette vannak bónuszládák.
    Mivel 1 területen ültetünk, a felröpi mennyisége kicsit " sok " , elsőre. Látjuk menet közben, hogyan alakul. :)
    Még nem döntöttem el , melyik növénnyel kezdjem, most hajlok afelé, talán a hosszabb érésűvel kezdem. ( holnapig eldöntöm. )
    Mindenkinek sikeres eventezést , kellemes játékot kívánok. :)
     
    Döbi65, Fatther, tutitanya és 18 más kedveli ezt.
  18. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Azoknak, akik kicsit aggódnak: egyszer, még nagyon kezdőként megcsináltam egy hasonló mechanikájú eventet, pedig akkor még a fasorban sem volt az ixora a 24 órás érésidejével, hogy azzal várjam a felröpiket. Akkor én (és szerintem most is) a hosszabb növényt választottam, mert számomra kényelmesebb, hogy nem kell állandóan a feladattal vacakolni + fele annyi víz és trágya. Simán meg lehetett csinálni és még maradt is volna időm belekezdeni a második körbe - amit nem tettem és most sem valószínű, hogy fogok. 1x1-ben gondolkodom csatnival.
     
    marcsi152, Nagyii58, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  19. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    szerintem ezzel az eventtel nincs semmi baj. Az egyik felét az egyik növénnyel a másik felét a másik növénnyel kell vinni. Ennyi. Az ismertető nagyon pontosan leirt mindent. Egy dolgot nem találok csak. A papagájos láda leirását. Úgy tudom ez egy új tipusu láda, és hiányolom azt hogy felbontáskor mit ad. A többi mind rendben van. Nem mind a két táblázatot kell megcsinálni csak az egyiket. A két tábla csak azt mutatja hogyan jönnek sorban ha a hosszabb érésű növénnyel vagy a rövidebb érésűvel kezdjük. Egyszerű event nincs benne semmi bonyolult.
     
    Fatther, máriamargit, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezekből adhat:
    2-5-10-20 papagáj, 10-25-50-100 alma, 25-50-100-200 szőlő, 1-2-4-10 papagájtoll, 1 Smaragdzöld papagáj, 1 Azúr papagáj, 1 Bíbor papagáj, 1 Takaros papagáj, 1 Trópusi papagáj, 1 Partipapagáj, 1 Színjátszó papagáj, 1 Szuperpapagáj, 10-25-40-75 Papagájtáp
     
    MaMo78, maszilva, jófarmerlány és 29 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.