Visszajelzés Bazsalikom színkavalkád - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 14.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Lillapilla73, Boccio71, nagymami2 és 4 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Lillapilla73, icumicus, nagymami2 és 4 más kedveli ezt.
  3. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Hááát, én beírtam. "„EMULGÁLÓ”: ismeretlen
    Javaslatok: EMULÁLÓ, EMULGEÁLÓ, EMUÁGÁLÓ, EMULGÁLÁS, EMULGEÁL"
     
    Ribiszke, Lillafüred és lüszike69 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    első gazok lassan beérnek.... :music:
     
    lüszike69 kedveli ezt.
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Nem láttam még felröpi eredményeket, de én hozom :) 22,5 órás krizantém 1x1-ben, teljes farmos területen, 30-as legendával, 12 pannival, 283 db felröpit adott :)
     
    SzilvaG, Puszpang, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Lassacskán beérik az első adag csak sajnos az előző event miatt alig van szupitrágyám. Talán még jut egy adagra. Ja egy terület hagyma adott 30 felröpit a többit még nem szedtem le. Körbe fák vannak úgy-hogy nem teljes területről kaptam.
     
    stellácska26 kedveli ezt.
  7. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Tönkebúza 207 röpi Pannim nics. Tölgyes fél terület
     
    Gio, Puszpang, stellácska26 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az eventet 537 felröppenővel kezdtem, így az ismerősöktől szerszámövet kérek - szeretnék egy kis szupertápot spórolni.:D

    Ezeket a sok növényes eventeket időhiány miatt mindig kihagytam - elég tisztességtelenül (ha van ilyen szó:eek:) a BP később felhőt adott hozzájuk - most azért is megpróbálom letudni az eventet.xD
    Tudom, nem hatom meg vele a BP-t, de a lelkemnek jót tesz.xD


    Ja, ennyi felröppenőt nem csak a Pannik miatt kaptam - én hiszek a felhők hatásában.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.18
    Gio, Puszpang, Mevilla és 7 más kedveli ezt.
  9. heverika11

    heverika11 Utánpótlás-írogató

    igen

    Sőt egyik farmomon sincs növény (3 farmom van)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.8.18
  10. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Tedd szint szerint a növényeket. ABC szerint volt nálam is beállítva és csak pislogtam egy ideig.

    Ui. Most másik farmon ránéztem a vetőtáblára, ott minden beállításnál az eventnövények az elején vannak.:music: A nagy farmon összevissza voltak elhelyezve.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.18
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is beírtam.
    Úgy látszik, te rossz helyen nézhetted. Nem hinném, hogy nekem mást mond ugyanaz a felület.
    emul.PNG
     
    Lillapilla73, csio70, spagetti24 és 3 más kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Az eventet Hortenziával vártam, nem egészen három területen -egypár kedvencem kinn maradt -, 20 páncélos lánykával, 30-as legendával, 409 felröppenőt kaptam. A felhősorért végigviszem az eventet. Mindenkinek sok-sok felröppenőt és jó eventezést kívánok!
     
    Gio, csio70, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  14. SSJ2Vegeta1

    SSJ2Vegeta1 Utánpótlás-írogató

    Most 1x1-en érdemes ültetni, vagy 2x1-en?
    Előző eventnél 2x1-et írtak, akkor ez most mindig igaz, vagy ahhoz az eventhez volt?
     
  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    1*1-en. A magszaporítás mindig 2*2-őn, a termelés pedig 1*1-en a leggazdaságosabb. Amúgy az előző eventet 2*2-őn kellett csinálni, hisz mindig magot szaporítottunk.:music:

    Leho szépen levezette a mostani eventet:

    https://board-hu.farmerama.com/inde...-színkavalkád-eventcsevegő.16980/#post-902249
     
    Gio, Puszpang, nagymami2 és 2 más kedveli ezt.
  16. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Tök jó:) Uott néztem, az "emulgáló" helytelen, az "emulgálószer" helyes...
     
    Puszpang, Ribiszke és BackOffice kedveli ezt.
  17. SSJ2Vegeta1

    SSJ2Vegeta1 Utánpótlás-írogató

    Köszi Cygnus, ennyire nem merültem el benne, régen mikor megjelent a játék, akkor játszottam pár évig, majd kihagytam vagy 5-öt, pár hónapja kezdtem el újra/folytatni, de mivel sokszor kevés időm van, általában csak azt nézem miből mennyi kell, de azért próbálom újra felfrissíteni a tapasztalatokat. :)
    Bár lehet nem fogok sokáig játszani, ez az egyik követi a másikat nekem sok, megöli a játék lényegét, 2 hetente 1 bőven elég lenne, legalábbis annak, aki nem géppel, prémiummal játszik, illetve nincs még a fellegekben, de addig is próbálkozok.
     
    Gio, -vadocka70-, Puszpang és 5 más kedveli ezt.
  18. moosbeer

    moosbeer Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Tarlórépát ültettem 1x1-re és 170 felröpit kaptam mindössze. Azon gondolkodom, miből adódhat ez a nagy különbség (500 feletti felröpikről is olvastam). A legendám 27/30, viszont próbálnám fejleszteni, de ha a "kupák befizetése" gombra klikkelek, nem jelenik meg semmi, ami beadható lenne. Nem találok legendás kitehetőt sem, és most azon aggódok, hogy talán elcserélhettem? Vagy nincs is kitehetője? Már régen csináltam ezt a fejlesztést, és nem tudom, hogy hol a bibi. Segítenétek? :) Ezer hála és köszönet előre is! :)
     
    Gio, Puszpang és stellácska26 kedveli ezt.
  19. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Nem akarok vitatkozni veled, beírtam az aláírásodban lévő zöld mondatra kattintva, és csak az emulgeálót titulálta helyesnek, az emulgálóhoz pirossal kiírta, hogy ismeretlen, illetve földobott néhány helyes variánst, mint pl. emuláló, emulgeáló. Írd be te is újra :)
     
  20. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    8) Ezt olvasdát 8)
    • Tenyésztők versenye
      • 8. szinttől, korlátlan.
      • Állatokat kell beszállítanod.
      • Mindegyik állat más-más pontszámmal bír. Szintenként a ponthatár emelkedik. Nyereményként kupákat kapsz, amiknek minden egyes szinje 1%-al növeli betakarításkor a különleges tárgyak felbukkanásának esélyét. A kupát és fejlesztéseit a bónusz megkapásához, ki kell helyezni!
      :D
     
    Gio, genka53 és Puszpang kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.