Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Nem is olyan régen beszélgetettek erről Gyöngy konkrét posztját sajnos nem találom :cry: .
    Gondolom már ha elértem megnézzem a ződ kerék számomra mit is rejt így ezzen a szinten
    ma reggel lettem 220.szintű de ez igazából nem érdekel mit ahogy a Tp sem.
    1300 Pengőt szántam rá az eredményem.
    Eddig nem nagyon volt rózsa ól még a láthatáron sem
    bezzeg most meg :D

    [​IMG]
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Gratulálok ez nagyon szép mennyiség és eredmény :D
    A konkrét poszt amit én írtam itt van. Csak megpróbáltam a saját emlékeimet összeszedni a két kerek szintről, amiről már több ezeket a szinteket elhagyó játékossal is beszélgettem és egyre jobban megerősítik a feltevésemet, hogy van benne valami igazság a megérzésen túl is :)
    A rózsa lovak még megjelennek most is nálam a normál kerék nyereményei között hol kettő, hol egy, hol három, de már nem sokáig :)
    Sajnos a következő kerek szintről 240 még elég soká fogok tudni beszámolni, de kíváncsi lennék rá, hogy arra is igaz lenne-e :D (a következő százéves tervben benne van, hogy előbb utóbb odaérek)
    Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalatodat.
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 5 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!
    Nálam, folyamatosan vannak pink lovak a keréken. És már nem vagyok 230-as.
    Egészen kicsi farmoktól is hallottam már pink ólakat. Pontosabban olyat, hogy egy nagy játékos kisfarmján megjelennek a pink ólak, de a nagyon nem.
    A kollégáim közül nincs mindenkinek pink ól a kerekén. Van, akinek változatos, nekem csak a lóistálló és van olyan valóban magas szintű, akinek semmi.
    Szóval én semmiféle szinthez kötést nem tudtam eddig megfigyelni.
    Nem oly rég Csocso írta, hogy ő embertelen mennyiséget pörget és egy pink ólat sem pörgetett soha normál kerékről.
    Mi is próbáltunk összefüggéseket felfedezni, de eddig nem sikerül.
     
  4. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok.
    Volt nekem is egy jó kis szérián idén a szintem akkor 220 volt.
    De az utóbbi hónapban még nem is láttam 1db-t sem.
    https://ibb.co/wrvDDWQ
     
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tegyünk pár próbát.

    kovacsniki hozta az eredményeit 220-on. Boldika is azt írja, hogy neki is 220-nál voltak a pink ólak a keréken. Gyöngy is írta, hogy több ismerőse ilyen megfigyelést tett.

    Ha tudtok olyanról, akik pink ólakat pörgettek és van kedvük együtt kísérletezni velünk, akkor szóljatok nekik, hogy jöjjenek ide.

    Aki idejön és elmeséli, hogy ő is úgy emlékszik, hogy ezen a bizonyos szinten voltak pink ólak a kerekén, akkor (ha hozzájárul) utána tudok nézni ennek. (ID szám elég, még farmnév sem kell.)

    Ha elég sok helyen beigazolódik ez a megfigyelés, akkor tehetünk egy óvatos utalást erre. Mintegy felhívva azok figyelmét, akik ennek a szintnek a közelében vannak, hogy tartalékolják a sima pörit adó ládáikat erre a szintre.

    kovacsnikinél nem kell ellenőrizni, hiszen leírta a tényeket.
    Boldika, te elmúltál már 220? Azóta nincs a keréken pink ól nálad.

    -------
    Update: Írtam 3 szomszédomnak én is. Olyannak, akiről tudom, hogy pörgetett pink ólakat és két olyannak, aki most 220-as. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.19
  6. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia Beko
    A xls táblázatom alapján (amiben jelenleg pontosan a 2129. sorban írok:))tudom mikor milyen szintet mikor léptem, 221-re február 21.-én léptem, 222-re március 13.-án. Mellesleg 220.-ra léptem a január 02.-án. Tehát a 220-as szintre tehető a jó széria. A pörgetéseim kb 300-400 darab egyszerre egy-egy nap.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.19
    genka53, -vadocka70-, vje0315 és 8 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Végre még egy olyan őrölt (mint én), akinek excel táblázata van a szintlépéseiről. xD8);)
     
  8. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Még a napi tp mennyiség és a napi ajándék, meg a baha szint is elfér benne;)
     
    Lillapilla73, genka53, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Nekem is volt jó pár pink ól forgatásom, most vagyok 222-es szinten, most már egy ideje nem látom a keréken.
    Arra nem emlékszem, hogy a 220 vagy a 221-es szinten fordultak elő.
    ID 43752575
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 7 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az enyémben a következő szintig szükséges tp mennyiség van ezerre kerekítve, a pontos farmos, bahás tp a nap végén, a szintet lépő szomszédaim neve/szintje és két oszlopban képlet számolja a farmos és bahás napi aratott tp mennyiséget. A napi rutinom része. Nincs két perc a kitöltése. (1498 sor van a táblázatomban.)
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez most zöld pörgetés ? Mert én csak Party-t tudok küldeni :p

    2019.03.03. vagy 03.04 Itt van részletesebben

    2019.03.23 , 15:30 előtt

    Több is van még , de az nem 220. szint körül van , hanem jóval előtte :p
    Ja , és számoltam , és kizárt dolog , hogy húsvét előtt elérjem a 230. szintet . :cry::cry::cry:
    Habár próbáltam pörgetni ólat , és egymás után kipörgettem 2 db 200% TP bónuszt , de nem tudok micsinálni vele :D

    -jancsiszeg-

    ID : 3921704
     
    genka53, vje0315, -gyöngy-581 és 7 más kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Jelentem, még egy, bár számomra nem a TP-s a legfontosabb. (Sok mindenről van excelem, nemesítésről, a dekorjaimról, bonyolultabb eventekről, Top-os adatokról, stb.)

    A lényeg: mindössze 10 napig időztem a 220. szinten, de rózsa ólas (sima) pörgetésre nem emlékszem. (Egy képernyőmentést azért nyilván csináltam volna róla.) Sőt, úgy általában véve sem túl gyakran láttam rózsa ólat a keréken, még a party szekcióban sem.

    Amivel szolgálni tudok, az a 222. szinten volt (de ez se sima pöri):

    [​IMG]
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 8 más kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Ha már lúd legyen kövér.
    Kb 20-25 napig maradok ezzen a szinten feltéve ha nem lassítom a napi 40-45 milla Tp addig is kihasználom egy picit a kereket :D

    Ládákból 54 pörgetés.

    [​IMG]

    Utána tudnál nézni Zsu hogy sima Pöriből milyen szinten kaptam a Mézes méh-t lehet általános az is ;)
    Az emlékeimbe 140-160 közötti szint maradt meg azt hiszem.
    ID: 53679757
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 9 más kedveli ezt.
  14. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Szia Zsuzsa, sziasztok farmerek!
    Hát (bár tudom, hogy háttal nem kezdünk mondatot, ezért szemből gépelek... :p) nekem is volt egy-két röpke kalandom a sima pörgetéssel... ;)

    Kicsit korábban kezdődött a dolog, mert hogy a nemrég közkinccsé tett "villámpörgetést" használjuk a feleségemmel (aki most 224. szinten kapálgat), s természetesen vissza szoktuk nézni a kipörgetett kincseket. Az egyik ilyen alkalommal szinte "felsikoltott", hogy nézzem meg, nem tudja hogyan kerültek ide Neki a rózsa ólak a sima pörgetésnél... Aztán elkezdtük figyelni: viszonylag nagy gyakorisággal kínálta fel Neki a kerék nyereményként, jelesül juh, holló, kacsa, kecske, disznó pink ólakat. Majd' minden pörgetésnél elhúzta a mézesmadzagot a malom, de kb. minden 10. pörgetés célba is ért! Ő is a 220-as szinten állt ekkoriban, emlékeink szerint.
    Sóvárogva néztem én is ekkor a kerekemet, de még csak híre-hamva sem volt a pink ólaknak... Ellenben a sárga pehelytollasok...:mad:!
    No, de eljött aztán az én időm is!
    A 220. szinten nekem is lehetőségem nyílt pink ólakat pörgetni, s bár közel sem olyan sűrű volt a kerekem ajánlata, mint a feleségemnél, azért jó pár lovat, tehenet és ha jól emlékszem, hollót pörgettem ki! Nálam viszont ritkábbra volt állítva a kipörgethetőség esélye, s abból sem mindig sikerült elcsípni a pink ólat...
    Azóta újból a pelyhesek vették át a hatalmat a kerekemen...:music:
    Kíváncsi leszek majd a 230. szintre!
     
    genka53, Hermione72, -vadocka70- és 11 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Van egy jó hírem :D 300-as szintem már csak neon ólak és rózsa terményesek lesznek a keréken, addig meg kitartás ;)
    Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni xDxDxD

    Nem tudom, hogy a 220-as szinten volt-e pörgetésem, de vannak rózsa óljaim, és biztos nem csak talányos ólakból keletkeztek.
    Zsu, meg tudnád nekem nézni? ID: 53162717 Köszi :)
    Egyébként a party pörgetésekből meg rózsa terményesek potyogtak be (ezt nem panaszként írtam) :)
     
    genka53, -vadocka70-, vje0315 és 11 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Zsu!
    Megkérhetlek rá, hogy nézd meg az én 220. szintű normál pörgetéseimet is, hogy jól emlékeztem-e rá?
    Ha igaz disznót, és ehhez hasonló alacsonyabb szintűeket nyertem abban a pár napban, de a szintben nem vagyok egészen biztos. Eltelt azóta már pár nap amióta otthagytam ezt a szintet :)
    ID: 40951777
     
    genka53, vje0315, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Jó reggelt!
    A fenti kijelentésemet picit módosítanom szükséges... Az továbbra is tény, hogy konkrétan nem emlékszem, hogy pontosan a 220. szinten feltűnően több rózsa ólat láttam (vagy pörgettem) volna a keréken, mint máskor. De most a raktáramba benézve azt észleltem, hogy rózsa disznóólból jóval több van, mint az egyéb fajtákból. (Mondjuk pl. lóistállóból.) Titokólat általában nem veszek, az van, amit az eventek adnak. Ugyan ez sem kevés, de jellemzően a titokólak sem szórják tömegével a rózsaszínű cuccokat. (Pl. narancs pávám jóval több van...) Tehát azt feltételezem, hogy ezek mégiscsak a kerékről érkezhettek...
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 8 más kedveli ezt.
  18. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mai reggeli 33 sima pörgetés eredménye 220-as szinten: 12-szer adta be a pink ólakat, nyeremény ebből 1 db malacka. Elfogyott a pörgetésem, de a következő kör nyereményei között ott egy pink juh is. Már korábban én is észrevettem, hogy elég sűrűn adogatja a pink ólakat. Furcsaság, páromnál a sima pörgetésnél a jeges csúszdát és a pink ólakat még hírből sem látjuk (223-as szinten).
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 9 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Kalózpapagájt javasoltam most valamihez. ;) Vagy bejön, vagy nem.
    A farönköt feljegyzem.
     
  20. rozo52

    rozo52 Haladó

    Sziasztok!
    220-as szint, sima pörgetéseknél kb minden 10-ből 1 pink ól vagy 2 van a keréken nálam! Tegnap 150 pöriből 2 holló, 2 tehén, 1 juh és 1 disznó lett/ ha jól emlékszem!!Talán a szint felénél jártam amikor megjelentek vegyesen, néha még a denevér is fenn van, de gyakoribb a juh,kacsa, pulyka!Kicsit gyarapodtak a pink ólak a pajtámban :) :) :)
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.