Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Semmi ötletünk nincs rá. Nem találunk összefüggést sehol.
    Nekem is veszett el malomtermékem.
    Nem tudjuk, hogy lehetne megelőzni. Nem tudjuk, hogy egyeseknél miért tűnik el, másoknál pedig sose.
    Infót nem kapunk semmiről mostanában. Tényleg semmiről.
    Nagyon sokan és nagyon sokszor jeleztük a nemzetközi chat szobában, hogy tarthatatlan állapot, hogy több, mint egy hónapja szórakozunk a "varázslással". Semmi válasz. Tényleg semmi.
    Írhatjuk kedvesen dühösen, kérdőn, akárhogy. Írhatja német, magyar, cseh, orosz, lengyel kolléga. Mintha a falnak beszélnénk.
    Ennél minden jobb lenne....
     
    Fatther, Szabi451, jófarmerlány és 15 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Nem vettem meg a szülinapi rackó tojást . Lesz helyette panni , vagy valami olyasmi .
     
    -gyöngy-581 és kriszta70707 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    én megvettem, de biztos nem fogom úgy használni ahogy beérik, mert nem fogom az egész tojástartót kézzel aratni csak ezért az egy tojásért, hogy használni is tudjam.. Inkább aratok a pannikkal, mint sem, hogy őrizgessem ezt az egy tojást, hogy redeltetés szerűen használni is tudjam :) Lehet, hogy átköltöztetem és keresek neki másik helyet.. de ahhoz be kell, hogy érjen, persze kivételek mindig vannak főleg ott ahol nem lehetet Pannit használni (pl Teliholdas terület..) Nem tudom hat-e például az evntes területen?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A pletyi topikban szó lett a kaméleon gyorsításról . Van valami taktikai lehetőség benne ?
    Az ól az 17 órás , a pajtaértéke 410 és a tenyészthető kategóriájában nem eléggé bővelkedik .
    Tudom , hogy nem vetekszik a csincsilla , a rája és a szitakötővel , de látni benne valami taktikai lehetőséget ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Max olyan lehetőséget érzek benne, hogy event kérheti (tehát piac és csp), de sem a rájával, sem a csincsillával, sem a szitakötővel nem veszi fel a versenyt.... Sajnos én nem látok benne fantáziát, de lehet, hogy tévedek, bár nem hiszem. Szóval nem csillant fel a szemem a jóslatot olvasva sajnos.. Lehet, hogy jön valaki és megmondja, hogy hol tévedek és elmondja, hogy mit nem vettem észre viszont jól kinyitottam a szemem és megnéztem alaposan a tényeket.
    PS: az ólak gyorsítását termékkel és vagy felhővel soha sem kötöttem össze, arattam a felhőket beérésük szerint, ha hatnak hatottak, ha nem találkozott az aratásom a felhők érésével , hát így jártam.. olyan szerte ágazó, hogy képtelenség harmóniát teremteni benne :(
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.21
    -kidmama-, HéricsBáró, hali911 és 2 más kedveli ezt.
  6. eszter70707

    eszter70707 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nálatok megy a játék? A kliens nem tölt be... néha 504 -es hibára fut... Tud valaki vmit?
    Köszi!
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az előbb nálam is ez volt, kiléptem, s újra be, akkor már beengedett. :)
     
  8. eszter70707

    eszter70707 Fórum-zöldfülű

    Szia,
    próbáltam, nem megy. CC Clean megvolt, újraindítás megvolt, a gép szuper... Eddig semmi baja nem volt, most kezdte... Csak forog a napraforgó, hiába minden. :cry:
     
    vízöntő kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Unatkoztam , csináltam 30 farmot , és egyenlőre kb 20-al tudok mit kezdeni . Itt hirdettem meg .
    A tervem az lett volna legelőször , hogy mivel az eredeti farmon láda dekorozok , nem tudok eventezni . Vagy csak picikét .
    Aztán gondoltam , csinálok sok kicsi farmot , nézelődök a gazdakörben , vetek szántok boronálok .
    Miután végeztem , kijött egy szülinapi ismerető Születésnapi köszöntő a Központból ajándékkóddal , ami elég nagy TP-t adó dekor van .
    Utána , megnéztem ezt a hírek felületen kiválthatő dekor , ami 100% TP bónuszt ad 11 napig Születésnapi ajándék a hírek felületen - 2021. január


    Átlagosan a 64. szintre kerültem , 1 db 100% TP növelővel , és a szezonos dekor ami TP-t ad átlagosan 50.000 TP-t adott .
    Rackó kezdeti 5 szabad pörgetését is elpörgettem jobb élet reményében .
    És , megis lett az eredménye , mert az egyik farmon 5 zöld pörgetésből lett egy Party . Na azt a party-t elpörgettem , és lett egy db 100%-os TP , és a dekor 3,6 millió TP-t adott és eljutottam a 70. szintre .

    A megnyert party pöri ládákkal nem tudom mi legyen , talán várok az utolsó napig , és kinyitom .
    A szintek utáni megnyert farmaranyakkal se tudom mi legyen . A mostani ólválogatásban van valami nyalánkság ? Habár már késő nekikezdeni .
     
    Fatther és -kidmama- kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szülinapi köszöntő miatt jöttem. :inlove:

    Két olyan kollégám van, akiknek nincs saját Ki kicsoda topikjuk. Őket csak itt tudom "nyilvánosan" köszönteni.

    Havasi_Gyopár fórum moderátor kollégánk betöltötte az egy évet.

    Gratulálok az évfordulódhoz!

    Köszönöm, hogy megbízható, stabil és energikus tagja vagy a csapatunknak.
    Köszönöm, hogy te is fáradhatatlanul teszed a dolgod a fórumon.
    Köszönöm, hogy folyamatosan tanulsz és egyre inkább ráérzel a megfelelő kommunikációra.

    Szívből kívánom, hogy a lelkesedésed, a tanulni akarásod és a - szó legjobb értelmében vett - "szakmai alázatod" továbbra is legyen veled/velünk.

    Bízom benne, hogy sok modi szülinapot megérsz még a magyar csapatban!

    Szeretettel: Zsuzsa
     
    Fatther, Gio, l.angelika és 23 más kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kedves Beko / Zsu!
    Megtiszteltetés együtt dolgoznom olyan kollégákkal, mint ti vagytok!
    Köszönöm a felém kinyilvánított bizalmatokat!
    A segítségetekkel igyekszem egyre jobban szélesíteni azt a tudástárat, amellyel legjobban tudom segíteni a játékostársainkat.
    Bízzunk benne, hogy a játék is egyre jobban stabilizálódik, és egyre több öröme lesz benne mindenkinek.
    Jó egészséget és további minden jót kívánok mindnyájunknak!
     
    Fatther, Gio, .dina1. és 18 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Boldog Születésnapot Kívánok! :)
    upload_2021-1-27_20-22-21.png
     
    Fatther, .dina1., Kékmadár1 és 6 más kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ninett79!
    Kedves vagy, köszönöm!
    De mivel én még pici vagyok, még csak egy éves, és engem is köt a Fórum Szabályzata, lekicsinyítettem a kapott tortát.
    Remélem, minél több évet megélünk itt mind így együtt, hogy kedvenc játékunkat játszhassuk!
     
    Fatther, Rozi472, Kékmadár1 és 9 más kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Bocsánat! Nem is figyeltem, azt hittem belefér. :(
    Köszönöm a korrigálást. :)
    Így legyen, ahogy írod :) Kicsi vagy még, de annál lelkesebb. Benned is egy kedves segítőkész moderátort ismerhettünk meg. Köszönjük a kitartásodat, türelmedet, munkádat,amit felénk nyújtasz. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.21
    Fatther, vihence, Kékmadár1 és 5 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hármasikrek születtek a farmon. Végre valami jót is láttam... :D ;)
     
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szülinapi ajándékként kapott "Kösz a segítséget (+)" dekorációból érkező Party Pörgetés láda 2 db kinyitásának az eredménye:
    [​IMG]

    :inlove::inlove:
     
    zsu34a, Fatther, jófarmerlány és 12 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Volt a raktáramban nekem is 1 db olyan láda. 1 db- ot adott. :D Van különbség.
     
  18. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nekem is volt ma egy - véletlen - nagyszámú ládanyitásom, pontosan 2200 láda:

    [​IMG]
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  19. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Gratulálok! Nekem 9 láda adott 13-at.
     
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    dányiréka8, Gio, Wolf[Black] és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.