Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Hosszú ideig a 220-as szinten rózsa ólakat (kecske, pulyka, disznó, denevér, holló, juh, kacsa, tehén) lehetett pörgetni a normál keréken. Aztán a 230-as szinten is, ott azt hiszem lóistállókat. Majd átalakították a kereket, és ez a lehetőség megszűnt.
     
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ez az egyik kedvenc ládám...
    már most remeg a kezem, hogy bontsam...bontottamxD:D

    [​IMG] [​IMG]
    kézremegés megszűnt, nyugodtság van:p
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    Ez az aláírás évek óta ott van. Amikor ráakadsz valamire, az közel sem biztos, hogy akkora újdonság, mint ahogy te gondolod.

    Ezeket nevezik a játékban "meta itemnek": >>KATT<<

    Ugye, hogy ez elég régi hír?

    Jól emlékszem, hogy Toma a hír bejelentése előtt 1-2 nappal lett 220-as? 8)
     
    Fatther, tina07141983, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Köszönöm ezt az információt, Én teljesen mást hittem a "meta itemek" alatt. :inlove:
     
    tina07141983, Gio és lukimi kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a magyarázatot :)
    Nem mertem írni semm válasz Jancsikának, mert annyira nem voltam képben. Azt tudtam, hogy ilyen a kerék hogy csak rózsaólak lettek volna a 220. szinten nem volt. Én legalábbis nem találkoztam ilyennel, bár már elég régen voltam azon a szinten, meg sem tudom mondani, hogy pontosan mikor is :).
     
    tina07141983, HéricsBáró és lukimi kedveli ezt.
  6. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    :music: Régi "szépidők" 230.szint, pink pacik
    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/images/bece9ff69c0505281c32b4a26649bbe6.jpg
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerencsére inkább egy-két héttel... Bele is húztam, mert jött a súgás az átalakításról. :inlove: Így én még kihasználhattam a rózsaól-esőt...
     
    genka53, Fatther, tina07141983 és 9 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A topik költözésének és átkeresztelésének az az oka, hogy BackOffice nevű moderátor március 1-től nem lesz a magyar fórumon.
    2021. február 28. dátummal befejezem a moderátori munkát.

    A magyar moderátor csapat működik tovább. Átrendeződés lesz, mert a helyzet megkívánja. Szeressétek őket továbbra is. Megérdemlik.

    Pár technikai információ:
    - Ez a topik ezentúl ezen a helyen és ezen a néven lesz. A funkciója megmarad. Itt, továbbra is (a fórum szabályait betartva), mindenről lehet beszélgetni.
    - A játékot egyelőre nem hagyom abba, nemzsu farmon megtaláltok. Azt nem ígérem, hogy ennek a topiknak az életében aktívan részt veszek, de el sem köszönök örökre a fórumtól.
    - Ha írtok ide, vagy a farmomra ezzel a hírrel kapcsolatban, ígérem, mindent el fogok olvasni, de most jelzem, hogy bocsássátok meg nekem, de nem fogok válaszolni senkinek. Szeretnék csöndben maradni. Nem írni, nem beszélni.

    Ezt a 2 képet idehozom emléknek, hiszen hétfőtől már nem lesz látható a fórumon.

    upload_2021-2-26_16-10-30.png

    upload_2021-2-26_16-10-54.png

    Ez az utolsó írásom Bekoként.
     
    Fätum, apus54, bota493 és 44 más kedveli ezt.
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Kedves Zsu!

    :cry::cry::cry:

    Sajnálom hogy befejezed a csapat vezetését és a moderátori munkádat a fórumon. Nagy űrt fogsz hagyni, ebben biztos vagyok, de abban is biztos vagyok, hogy oka van a távozásodnak. Nagyon sok munkát köszönhetünk neked, az ismertetőktől egészen a saját táblázataidig. Nagyon sokat hozzátettél a közösség alakulásához, a fórum légköréhez, nagyon sokat harcoltál értünk a csapattal együtt.

    Köszönjük a sok belefektetett órákat, napokat, heteket amiket értünk vívtál és ilyen alázattal vezetted a csapatot és moderáltad a fórumot! :inlove::inlove::inlove::inlove:

    Köszönöm, hogy igaz nem sokáig, de egy kicsit együtt is dolgozhattunk az Unity tesztelés alatt. :inlove:
    Kívánom hogy a továbbiakban is boldog, kitartó és sikeres emberként tevékenykedj az életben! :inlove::inlove:
     
    Tavirózsa, nyuszi63, -Ilona53- és 55 más kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Drága Beko/ Zsu!
    Öröm, és megtiszteltetés volt Veled dolgozni. Sajnálom, hogy ennek vége szakad.
    Te mindig megtaláltad a játékosokkal és velünk is a közös hangot.
    Vezetői stílusod és empátiád sok hű követődet eredményezte.
    Igazi amazonként, harciasan küzdöttél a Játékosokért és a Csapatodért a központban is.
    Köszönet érte!
    Mindnyájunknak hiányozni fogsz!
    Kívánom, hogy szeretetben és jó egészségben járd tovább a magad által választott utadat!
    images (1).jpg
     
    Tavirózsa, vazulneni8, nevada007 és 57 más kedveli ezt.
  11. gretag

    gretag Utánpótlás-írogató

    Kedves Beko..
    Nagyon jó TL voltál.
    Nemcsak a magyar játékosok, hanem más országokból is értékelik.
    Köszönöm, amit a játékosokért tettél.
    Szomorú ... :(
    Beko .. szeretetet kívánok neked,
    amit másoknak adhatsz,
    és a szeretetet,
    amelyet te magad is ajándékba vehetsz.
    A szerelem a szoros kapcsolat érzése mindazzal, ami él.
    Az emberek élnek,gondolja.
    A zene él, a víz ... a szél ... az élet.
    Legyél boldog..
    Ölelés
    Greta


    [​IMG]
     
    Sali~*.*, nyuszi63, -Ilona53- és 47 más kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Kedves Beko /Zsu!Minden tiszteletem a tiéd és köszönöm a sok munkádat! Legyél boldog és egészséges az egész családoddal együtt!Sok-sok pusza!!!
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Volt , hogy néha bepörögtem , és ez miatt tollat ragadtál . Sajnálom , ha néha kiakasztottalak . :D

    Hiányozni fogsz . :inlove:
     
    -Ilona53-, mamszi5107, Sauvage és 21 más kedveli ezt.
  14. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Kedves Zsu!

    Nem tudtam "tetszik"-et nyomni a bejelentésedre... Nekem nagyon fogsz hiányozni, és gyanítom, ezzel nem vagyok egyedül. Sorolhatnám, hogy mi minden volt szép és jó a munkádban, sorolhatnám, miért is gondolom, hogy magasra tetted a mércét, de nem teszem.
    Egyszer azt mondtad, senki sem pótolhatatlan, és biztosan tudom, komolyan gondoltad. Ezért a magam részéről megígérem, hogy sosem fogom emlegetni a "régi szép időket" az utódodnak, hiszen enélkül is nehéz lesz neki, bárki legyen is az.
    Kívánok Neked nagyon boldog életet, és remélem, a szíved valami félreeső csücskében magaddal viszel minket is! :inlove:

    Szeretettel,
    Márti mama
     
    mimi, ulmo12, -Ilona53- és 31 más kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Kedves Zsu !

    Mindig tetszett a stílusod. Köszönöm, hogy beszélgethettem Veled személyesen is, remélem még fogok is beszélgetni Veled ha lesz fórumtali a jövőben ! :)
    Nagyon sajnálom, hogy vége szakadt az itteni munkádnak. Mindig becsülettel csináltál mindent és ezt nem felejti el Neked senki !
    Én biztosan nem.
     
    mimi, -Ilona53-, mamszi5107 és 25 más kedveli ezt.
  16. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Kedves BackOffice írok neked ezen a poszton, hogy köszönöm a nagy munka, amit eddig a játék területén, segítve sok gazdák (magamat is beleértve ),, akik ügyesen (mindig beleértve engem) azért jöttek, hogy kandikál a fórum, mindig megállapítás vagy szinte jó információ , sajnálom, hogy elhagyja a játékot,,, köszönöm,, kívánok sok szép dolgot


    szeretettel MIZZI:inlove:

    [​IMG]
     
    mimi, Marisoli, ulmo12 és 36 más kedveli ezt.
  17. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Szia Zsu!

    Nem találok szavakat, őszintén sajnálom hogy nem folytatod. Bizonyára meg van az oka, talán egyszer megtudjuk. A magam és a többi játékos nevében köszönöm azt az odaadást és segítő készséget, amit tevékenységed során megtapasztalhattunk.

    Már most hiányzol :(
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    :cry::cry::cry::cry::cry:
    Nem találok szavakat.... Neeeeee.... Ez már nem jó jel...:cry:
    Köszönjük a kitartó munkádat. Azt,hogy minden helyzetben kiálltál értünk.... S most nem tudok többet írni, mert sírok... :(
     
  19. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Drága Zsu!
    Köszönöm, hogy Beko-ként itt voltál a fóumon velünk és értünk olyan sokat tettél. Természetesen nagyon fáj érted a szívem, fáj hogy ilyen hirtelen elköszöntél. Kicsi bénult vagyok a veszteség miatt, nehezen tudok bármi értelmeset megfogalmazni, azt azonban mindig el szerettem volna mondani, hogy mennyire hálás vagyok és milyen büszkeséggel töltött el, és számomra milyen szívmelengető érzés volt, hogy oly sokáig viselted az általam varrt ruhádat.:inlove: Vigyázz magadra és térj vissza hozzánk, hisz itt a helyed közöttünk!
    [​IMG]
     
    Fuhur, -Ilona53-, BriGitta75 és 39 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Kedves Zsuzsika !
    Ne haragudj, hogy nem tetszikeltem utolsó "moderátori" beírásodat, nem megy ! :( :(
    Csak a moderátortól búcsúzom !


    [​IMG]

    Egy Szépnevű !;)
     
    mimi, -Ilona53-, jólóbarát és 20 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.