Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Vannak érdekes meccsek az eredmények szempontjából, gondolom nem csak én lepődtem meg egyik másik meccsen :wuerg: viszont van már 20 pontom, pedig még a csoportköröknek se értünk a végére :D Már csak annak kéne összejönnie, hogy eltaláljam másodjára is egy meccsnek a góljait :)
    Úgy látom a német zászlóm nem fogja ontani magából a TP-ket, de úgyis csak azért vettem, hogy a kék zászlókat osztogassa a focihoz :)
    Tegnap elég sokat láttam a brazil meccsből, nekem tetszett, kár hogy nem volt még néhány gól. A mai meccsek közül szerintem csak Tunéziának egyértelmű a győzelmi esélye, a többieknél bármi lehet, sőt, annak az ellenkezője is xD
    További jó tippelgetést és szurkolást! Hajrá! :)
     
    AnkaFD, genka53, cili53 és 12 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok:)
    Szia Rékuci. :)
    Engem inkább Anglia és Belgium érdekel, tuti taktikázni fognak.
    Esélyes csapatnak rokonaimtól és az ismerőseimtől, barátaimtól Belgium csapatát és Franciaország csapatát kaptam. Zászlót nem vettem erre a kettő csapatra ugyan, de a Spanyol és Brazília zászlóban bízom nagyon. :)
    Spanyolország-Oroszország meccsét nálunk nézzük egy kisebb társasággal, 300 palacsintát rendeltek a fiatalok, ( fiaim és barátai ).:cry:
     
    AnkaFD, genka53, cili53 és 11 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    A logika egyszeru benne, 1-0-ra allnak, amivel kiesnek. Teljesen mindegy, hogy 2-0 vagy 1-0 lesz a vege, mert mindketto azt jelenti, hogy csomagolnak, magyarul nincs veszteni valo, ilyenkor szoktak felmenni a kapusok minden mindegy alapon.

    Adott esetben nem jott be, mert kaptak meg egyet, de tok mindegy, mert 1-0-al is mentek volna haza. Igy a nemet zaszlom ment a levesbe:cry:, levenni nem veszem le, addig is legalabb ad zaszlot, amit helyettuk is lefocizhatok.

    Maradt a francia, brazil, spanyol zaszlo, ebbol a brazil-francia duo egy agon van, ugyhogy sok jora nem lehet szamolni. A franciak meg raadasul brutal agra kerultek, jonnek az argentinok, utan jo esellyel a portugalok. Kezdem banni, hogy vegul nem vettem portugal zaszlot, mert amit csinalnak az kisertetiesen hasonlit az EB-re:oops:.

    En 2-2-re vettem ki az angol-belga meccset, de senki ne vegye figyelembe, meg lehet nezni a helyezesemetxDxDxD

    Lehet fognak taktikazni, nyilvan a dontoig vezeto agakat nezve, lenne realis alapja, es most nem csak amiatt, hogy ki lesz a kovetkezo ellenfel. A felso ag (brazil-francia-portugal) sokkal nehezebbnek tunik, mint az also, bar eddig azert nem olyan egyertelmu, mert a "nagy" csapatok is szenvednek. Azert szemely szerint azt gondolom, nehez egy vilagbajnoksagban ugy felmenni a palyara, hogy "na akkor most jol kapjunk ki" :music::D:D Edzokent biztos nem kuldenem fel a jatekosaimat igy:p
     
    AnkaFD, cili53, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  4. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát, eddig, 10 megtippelt mérkőzéssel a hátam mögött, 1 árva pontocskával vitézkedek...:wuerg: - Ennyi előnyt pedig nem akartam hagyni Nektek a foci vb utolsó negyedére fordulás előtt...8)

    Igazából egy tippemet sajnálom, amit megjósolhatóan másra kellett volna tegyek: a franciák és a dánok gól nélküli ikszelését - még jó, hogy közvetlenül előtte kezdtem el nyilvánosan drukkolni annak a rekordnak, hogy ne alakuljon 0:0-s eredmény a csoportkörök alatt:wuerg:8)... Őszintén szólva nagy csalódás volt az a meccs - nem is csak az antifutball miatt, hanem azért, mert tényleg nem erre számítottam, főleg nem, hogy végig is viszik. Az OK, és akceptálható szempont, hogy profi célfutball van és az eredményre játszanak, és hogy ilyen csoportállás mellett már taktikai/stratégiai hiba nem spórolni az energiával, a sérülések lehetőségével, a beszerezhető sárga lapokkal stb., de úgy hiszem, hogy - főleg a dánok részéről, és főleg a második félidőben, amikor már a párhuzamos mérkőzésen 2:0-s ausztrálok elleni perui vezetésnél tulajdonképpen szinte kizárttá vált a továbbjutásuk meghiúsulása - taktikai hiba is volt nem a csoportelsőségre utazni, elkerülendő a bombaformában lévő, eddig letaglózó középpályás és támadó traktust felmutató horvátokat az igencsak izzadósan továbbjutó argentinokkal szemben (Messi ide vagy oda, továbbra sem látom bennük a világbajnoki aspiránst, ellentétben a horvátokkal, akik szerintem legalábbis a 4-be igencsak beférnének). Egyébként - ellentétes előjellel, és itt furamód az antifutball "pártjára állva" - hasonlóan komoly taktikai hibának értékelem, hogy a svájciak az adott csoportállásnál és vélhetően a másik mérkőzés állásának tudatában, képesek voltak összeszedni a meccs hajrájában még két sárga lapot, ráadásul kulcsembereket is kirostálva maguk közül így a nyolcadöntős szereplésből...

    A németek kiesése... Csalódás ugyan, de egyfelől megérdemelték (vagyis nem érdemelték volna meg, hogy sokkal tovább jussanak) - bár sztem Kroosnak az a (szintén rekord késői) utolsó megmozdulásos bombagólja mentalitás tekintetében példa értékű, még ha úgy is gondolom, hogy rossz bírói döntések után (svédeknek két meg nem adott minimum véleményes 11-es) vált egyáltalán realitássá, hogy az esélyt megkapják: szóval, ha így vesszük, az igazság ezzel a forgatókönyvvel győzött igazán, aminek mindenképp örülök (sőt: végül ezzel úgy alakult, hogy végül még a csoport sorrendjét és így a további ágak alakulását sem befolyásolta bírói tévedés!:D). Másfelől viszont azt nagyon sajnálom, hogy a kiesésükre nem a nyolcaddöntőben került sor, mert ezzel egy szintén egyedülálló rekordnak számító makulátlan mérleg (ti. hogy minden eddigi vb-n, amire kijutottak (eddig 2-n nem vettek részt), a csoportkört sikerrel abszolválták) átadtunk a múltnak (az ilyen sorozatok megszakadása mindig "fáj a lelkemnek":cry: - egy hasonló sorozat tartja még magát, hogy a brazilok egyedüli nemzetként még minden világbajnokságra kijutottak - viszont a csoportkörből ők sem jutottak minden alkalommal tovább (többek közt nekünk is betudhatóan - megj., érdekességképp: az örökmérleget nézve tétmeccsen a magyar csapat még veretlen Brazília ellenében, és ez még akkor is igaz, ha mondjuk az utóbbi 32 évben "kerültük annak a lehetőségét", hogy tétmeccsen szembekerüljünk velük:wuerg:8) (ehhez ugye vagy be kéne jutni a vb "főtáblájára", vagy ad absurdum kontinensbajnokságot kéne nyerni egy konföderációs kupás részvételhez...:p:music:)).
    Egyébként, szintén ehhez kapcsolódóan még, érdemes volt nézni a párhuzamos MEX-SVE meccs végét is - ahogy a szurkolók a hajrában végig a telefonjaikat bújták, és az aktuális meccs történésitől függetlenül ezekre a távoli eseményekre és fordulatokra produkáltak érzelmi reakciót. Egy hasonló meccsélményem van még, ellentétes előjellel - amikor a '94-es/'98-as(?) vb-n a Sztoicskovval felvonuló bolgárok szintén a csoportkörök utolsó fordulójában többgólos győzelemre álltak az aktuális ellenfelükkel szemben, mégis lógó orral poroszkáltak a pályán, a párhuzamos mérkőzés állásának ismeretében...
    És azért esett a tegnapi meccsnapon két nem mindennapi játék-jelenet (konkrétan: gól) is: a mexikóiak kézzel hálóba ütött öngólja és a Costa Rica-iak kapufáról a kapus tarkójának közvetítésével érvényesített büntetője...:D

    No, jó meccsnézést mára is - lesz hozzá "alapanyag": bízom benne, hogy Szenegál és Kolumbia parádézni fog egymás ellen, még ha tétre is megy (ill. épp azért), szorítok Lewandowskinak is egy immár tét nélküli villanáshoz, és a belga-angol meg szintén "gálameccsnek" ígérkezik, hacsak nem veszik tét nélküli remire, mint a franciák (remélem, olyan eredmény születik, hogy a belgák egy ágra kerülhetnek a brazilokkal még a döntő előtt - olyan öt vb-vel ezelőtt az ő kettősükön buktam életem kvázi egyetlen tippmix-szelvényét, ez mindenképp az egyikük vérét kívánjaxD)!

    ÜDV: Pharmer
     
    AnkaFD, genka53, -ágianyu33- és 12 más kedveli ezt.
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok Csapattársak, szép délutánt, jó szurkolást !
    Megadtam tippjeim - ami, mivel totál foci-analfabéta vagyok -, senkit nem veszélyeztet. Viszont azért örülök, amikor bejön a tippem.
    Mert a szólás szerint is= Vaktyúk is talál szemet...
    Remélem, hogy ma látunk jó meccseket, sok-sok góllal - kinek ahová kívánja.

    Kérdésem még mindig = ki az a Dancs István ?
     
    Utoljára szerkesztett: 28.6.18
    AnkaFD, genka53, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
  6. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Hát tudod, az öreg Dancs bácsi fia. :D
     
    AnkaFD, Rékuci1111, Gio és 8 más kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Szia Marika!
    De jó, hogy szóltál! Köszönöm szépen, így még a kezdet előtt be tudtam szurkálni a tippeket!
    Lesz ami lesz alapon, noh meg győzzön a jobbik csapat!
    Kérdésedre válaszolva: kizárásos alapon én nem!xD
     
    AnkaFD, genka53, Rékuci1111 és 6 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Van valaki , aki eltalált valamit ? :pErről a 2 meccsről lemaradtam :cry:
     
    AnkaFD, genka53, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Én sajnos nem.:( Egyébként az egész vb-ről meg van a saját negatív véleményem. 8)8)
    Lehet, hogy más nem így látja, én igen.:sleepy:
     
    AnkaFD, genka53, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A japán - Lengyelországra gondolsz ? Az utolsó 10 percben a Japánok nem csináltak semmit , Lengyelország legyőzte őket 1 - 0 -ra , de a másik oldali Kolumbia győzelem miatt továbbjutottak .
     
    AnkaFD, genka53, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  11. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Szenegál-Kolumbia 3 pontot hozott nekem :inlove:
     
    AnkaFD, Imi*, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ügyi vagy :inlove:
    Jól látom , hogy akár Argentína - Portugália negyeddöntő is lehet ? :eek::wuerg:

    Valahogy nem tudom normálisan leírni az ágakat , hogy menetelnek előre :cry:
    Japánt és Kolombiát nem tudom hova kell írni , és a mai Belga - Angol meccset se . :p

    De az egyforma számok győztesei küzdenek meg egymással ha győznek .

    1.) Franciaország - Argentína
    1.) Uruguay - Portugália

    2.) Brazilía - Mexico
    2.) ? - ?

    --------




    3.) Spanyolország - Oroszország
    3.) Horvátország - Dánia

    4.) Svédország - Svájc
    4.) ? - ?
     
    AnkaFD, genka53, Imi* és 8 más kedveli ezt.
  13. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Gyerünk, Belgák! :D Muszáj megszerezni az első helyet!! Talán Japánt könnyebb megverni a nyolcaddöntőben + egy kicsit tartsuk még életben a korábban említett belga-orosz döntő lehetőségét is! xD
     
    AnkaFD, genka53, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  14. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Sziasztok!
    Nem egészen , így van..

    1, Uruguay - Portugália
    1, Spanyolország - Oroszország

    2, Franciaország - Argentína
    2, Horvátország - Dánia

    3, Brazília - Mexicó
    3, Svédország - Svájc

    4, G1 - Japán
    4, Kolumbia - G2


    G1, G2 minden valószínűség szerint az egyik Anglia a másik Belgium... :p

    Üdv Hanikó71
     
    AnkaFD, genka53, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez is jól hangzik:inlove:

    ---

    Panama - Tunézia

    31. perc : Panama Tunézia : 1 - 0 (öngól)
    Egy kipattanó után passzolt vissza Torres, Rodríguez pedig 25 méterről lőtt ballal kapura, ami megpattant Meriahon, ami így a kapust becsapva a kapuban kötött ki.


    51. perc : Panama Tunézia : 1 - 1
    Nagyszerű akció végén egyenlített az afrikai csapat: Hazri passzolt laposan középre, pontosan az érkező Ben Júszef elé, aki az ötös vonaláról, jobbal kilövi a bal felsőt.

    66. perc : Panama Tunézia : 1 - 2
    Hazrínak csak az üres kapuba kellett passzolnia a labdát.


    -----

    10. perc : Anglia - Belgium : Majdnem gól
    De nem volt bent, a bíró órája nem jelzett, hiába értetlenkedtek Batshuayiék. Cahill vágta ki az utolsó pillanatban.

    51. perc : Anglia - Belgium : 0 - 1
    Szépen kilőtte a jobb felsőt keresztbe, Tielemans adta neki a gólpasszt.
    Belgium csoport első most , Anglia a 2.

    66. perc : Anglia - Belgium
    Anglia rájött , az első hely is jónak tűnik , ezért Rashford indult meg , de nem ment be

    Csoport végső állás
    Belgium : 9 pont
    Anglia : 6 pont
    Tunézia : 3 pont
    Panama : 0 pont
     
    Utoljára szerkesztett: 28.6.18
    AnkaFD, genka53, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Igaza van Hanikónak. Ha vizuális típusa vagy, íme:

    [​IMG]
    http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-...ugo-vilagbajnoksag-teljes-menetrendje-2605473
     
    Utoljára szerkesztett: 28.6.18
    AnkaFD, Sali~*.*, Imi* és 10 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mivel senki semmilyen formában nem jelezte, hogy ki az a Dancs István, kizártam a csoportból. Továbbá zárttá tettem a csoportot.
    Ha mégis közénk tartozna, jelezzen nekem valaki.
    Köszönöm!

    U.I. Kitöröltem azokat is, akik a mai napig nem adtak le egy tippet sem.
     
    AnkaFD, Sali~*.*, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 28.6.18
    AnkaFD, Sali~*.*, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Mindenkit ki kell törölni, aki előttem van a tipp listán ::))
     
    AnkaFD, Pharmer500#2, rencsike982 és 10 más kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hah még,jó,hogy nem tippeltem. :p
     
    AnkaFD, Sali~*.*, Imi* és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.