Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    Nagyon boldog szülinapot kívánok!
    [​IMG]
     
    gyulaika és Fatther kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája



    Sziasztok!
    Most értem ide.
    Eddig aludtam. xDxD Ez igaz is, meg nem. xD Hajnalban nem tudtam aludni, délelőtt elintéztem az itthoni teendőket és beájultam az ágyba.

    Nagyon-nagyon köszönöm a kedves szavakat, a szépséges virágokat.

    A szülinap jelölés kicsit megtévesztő lehet. Tegnap ugyanis Beko mod második szülinapja volt. Hihetetlen, hogy már két év telt el. A "valós" szülinapomig van még pár nap. Tehát elmondható, hogy ti vagytok az elsők, akik ennyi jót kívántak nekem. :inlove::inlove:
     
    Fatther, -Palika17-, kutyaszálló és 4 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen kedves szavaitokat és a szép virágokat is! :inlove:
     
    Sali~*.*, Fatther, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Hozzád szólok, mint a felkért fa-ügyi szakértőmhöz. :inlove: Természetesen a tájékoztatás mindenkinek szól, aki olvas errefelé.

    Hol volt, hol nem volt.... volt egyszer egy növényes topik, ahová a fákat is bezsúfoltuk.
    A napokban rendet vágtam a növények és a sokféle növényes táblák között és kimenekítettem a téma idegen fás táblázatokat egy új topikba, >>IDE<<.

    Kiegészítem még a megvehető fák gazdabolti áraival és a mamutfák ismertetőjével a topikot. Utána remélhetőleg teljes és kerek lesz az anyag.
     
    középkor, Imi*, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Amit tudtam, összeszedtem a játékban lévő növényekről. A sokféle zavaró táblázatot kitörölgettem a topikból, valamint kivettem a fákat teljes egészében egy új topikba.
    Sajnos az első hsz-ek között sok olyan szöveg van, ami elavult, de azok átfogalmazásához most nincs türelmem.

    >>INNEN<< lefelé görgetve megtaláljátok az összes növényt és alap adatait.

    >>ITT<< vannak Tamás érésidő táblái (a sok apró betűs és sok ponton hiányos központi táblákat eltűntettem innen)
    >>ITT<< pedig Tamás kategória táblái.
     
    strawberry49, Imi*, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Drága Bekó!
    Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok! :)
    Köszönjük a fáradhatatlan munkádat, amit értünk teszel. :)
    Egy kis nasit? :D
    [​IMG]
    S egy kis egyéb. :) :inlove:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.18
    Sali~*.*, Fatther és BackOffice kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagy és szép munka. De nem tudok mást hozzá tenni, mint boldog szülinapot kívánni!
    Annyi időm nincs most, hogy lektoráljam, de ezt a közösségünk megteszi. Elíráson kívül nem valószínű, hogy mást találunk.
    Ja! Köszönjük szépen!

    Mi lenne, ha a Játékismertetőben megjelenne Növény-katalógus címen? Már "csak" a rémnövények hiányoznak belőle.
     
    Sali~*.*, Fatther és BackOffice kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Benne vannak a rémnövények is, csak lapozni kell a második oldalra. ;)

    Ez a neve a Játékismertetőkben:
    Növénytermesztés: trágya, szupertrágya, víz, földek, vetőtábla

    Nem igazán szerencsés név valóban. Lehet, hogy átkeresztelem. Megbeszélem Csocsoval.
     
    Sali~*.*, rozo52, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  9. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Szia! :)

    Tökéletes ötlet volt, egyrészt mert már elég sok fa van, másrészt és így finoman gratulálok is a növények végett, az sem lehetett rövid munka. :) Megnéztem az újításokat (mind az XXL fák vásárlási árát és az új fát), én ott nem találtam hibát, nagyszerű munka. :) Annyi, hogy gondolom fejlesztés alatt áll még, a Baha-s fáknak még nincs meg a vásárlási értékük, de mivel egynek sincs ezért gondolom, hogy még folyamatban van. :)

    Köszönjük újra a munkádat, imádom használni a táblázatot. :) Nem vagyok most otthon, de hazaérek ki is cserélem a kedvencek közt a linket.

    Update: Igen, most sikerült is értelmeznem, amit írtál, hogy "kiegészítem még.." tehát folyamatban van. :D Ne haragudj, reggel van. :)
     
    Leho69, -ágianyu33-, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Azóta megcsináltam a bahás fák gazdabolti árait, sőt beírtam hozzájuk, hogy melyik kamra hányas szobránál lehet kiváltani. A teliholdas fák (Jack boltos) árait is beleírtam.
    A mamutokról is csináltam egy mini táblát, ami 80%-os készültségű. Hamarosan befejezem azt is.
    Aztán kivonulok az erdőből, mert már nem látom a fától..... xDxD
     
    Fatther, vazulneni8, Bolgár80 és 4 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Rózsák a játékban.... mert szeretem

    Csokoládérózsa
    [​IMG]

    Kőrózsa
    [​IMG]

    Völgyi rózsa
    [​IMG]

    Sárga rózsa
    [​IMG]

    Romantikus rózsa
    [​IMG]

    Szivárvány színű rózsa
    [​IMG]

    Fehér labdarózsa
    [​IMG]

    Fekete labdarózsa
    [​IMG]

    Fehér rózsa
    [​IMG]

    Rózsaszín rózsa
    [​IMG]
     
    HéricsBáró, Kincső52, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  12. középkor

    középkor Fórum-zöldfülű

    Nagyon jó lett, köszönjük! :)
     
    Fatther, -ágianyu33-, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  13. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Szia Beko!
    Köszönöm én is a fákról a külön csoportosítást,már hasznát is vettem és papírra vetettem táblázat formában a rémfákat,hogy beleírhassam melyikből mennyim van,vagy épp nincs.Majd folytatom a bahásokkal és a többivel.Így átlátom majd a készletemet,és cserenapkor könnyebb lesz "üzletelni",ajándékozni is.
    :inlove:
     
    BackOffice, Sali~*.*, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  14. lbs76

    lbs76 Aktív író

    Szia Beko!
    Először is boldog szülinapot - akármikor is van pontosan! :) Köszi a fás leválogatást, most sokkal könnyebben átlátható, a bónuszlexikonban a sokféle beszerzési lehetőségből bogarásztam össze a tudást (el is sikkadt pár adat, így a cserenapkor kicsit "becsapódtam").
    Másodszor elnézést, ha rossz helyre írom, és kérlek ebben az esetben tedd át a hsz-t, ahova kell: a bónuszlexikonban a teliholdas területre ható bónuszoknál a Díszes urnacsokor nem arany, hanem ezüst rekeszes.
     
    Sali~*.*, Fatther és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! :inlove:

    Idehozlak, mert amit írni akarok, nem kapcsolódik szorosan az eventhez. Remélem, hogy megtalálod a válaszomat.

    Moderátorként nagyon nehéz helyzetben vagyunk. De ezt nem kell ecsetelni, el tudjátok képzelni úgyis.
    Van, amikor mi jelezzük, van amikor "csak" egy külföldi kolléga panasza mellé állunk oda, de azt mondhatom, hogy szinte kivétel nélkül visszük a fórumos hangulatot a központba.
    Ezen túlmenően sok-sok csatát vívunk még az eventek játékba kerülése előtt is. Nem csak mi, hanem ez a elmondható a kedves kollégákról is.
    Van, amikor ez használ, van, amikor nem. Ti ezeket a háttér munkákat nem látjátok és nem is láthatjátok.
    Ezt csak arra írom, hogy örülsz annak, hogy én töretlenül lelkesítek.

    Tudod miért? Azért, mert nekem csata van elég a háttérben. A fórumon ehhez már se erőm, se türelmem nincs. Pont ezért írok a fórumon így, mert azokat a lépcsőfokokat (kiakadás, düh, szomorúság stb), amiket ti átéltek, én már végigcsináltam pár nappal korábban. Amikor megláttam a hivatalos anyagokat, vagy amikor visszadobták a kérésünket, ötletünket stb.
    Azt az utat, amin te/ti jártok most, én már végigjártam. Nekem van pár nap előnyöm hozzátok képest. És látod? Tovább tudok lépni, át tudom gondolni a taktikámat, a terveimet. (Igen, igazatok van, ebben is van egy csöpp előnyöm hozzátok képest, de keményen meg is dolgozunk mi ezért.) Amikor belőletek kijön a düh/szomorúság, mi már fel vagyunk vértezve. Mert előre borítékolni tudjuk a reakciókat. Azért, mert mi is játszunk és azért is, mert ismerünk kicsit benneteket.
    Ha hiszed, ha nem, mi moderátorok időnként egymást is támogatjuk, amikor a másik dühös, vagy elkeseredett, vagy csak egyszerűen fél a fogadtatástól.
    Szóval mi/én innen merítünk erőt a kedves szavakhoz.
    Még egy dolog: ha már én is eljutnék arra a pontra, hogy a játék szeretetét megöli bennem a BP ilyen-olyan húzása, akkor nekem már nem szabad tovább moderálnom, hanem abba kell hagynom. Nem csak a moderátori munkát, hanem a játékot is.
    Nem árulok el titkot, ha azt mondom, sok csepp összegyűlt már abban a pohárban....., de még itt vagyok. És amíg itt vagyok, igyekszem vagy kedvesen, vagy nagyon keményen belenyúlni az egyre negatívabb csevegős hangulatokba.

    Ugye elhiszed, hogy én is elfáradtam októberben? Az ég világon mindent végigcsináltam veletek. Alig várom a 12 órát, amikor 3 esemény véget ér.
    Megmondom őszintén, mindegyiket szerettem. Ha belegondolok, mindegyik "megérős" volt, de nagyon hosszú már. Sok a 3 mini játékos event egyszerre. Sokfelé kellett figyelni, sokat kellett dolgozni és valóban fárasztó volt.
    Ezt is el fogom mondani azon a helyen, ahová az én "kezem elér".

    Te is írod, mindig jön valaki, aki elmeséli a saját taktikáját. Isten tartsa meg jó szokásukat és őket magukat is itt a fórumon!
    Meríts erőt az ő írásaikból, használd az ötleteiket! Ha csak apróságokban is, de kövesd pár tanácsukat!

    Találj vissza az örömteli játékhoz! Még azon az áron is, ha nem futod le a maratont. Hiszen bölcs ember az, aki képes felmérni önmagát és azt, hogy mire képes. Még bölcsebb az, aki a céljait ehhez a felismeréshez képes igazítani. Szívből kívánom neked is ezt a bölcsességet és a játék (újbóli) örömét!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.18
    jófarmerlány, Leho69, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a jelzést! Javítottam.
     
    lbs76 és Fatther kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Fatther! :)
    Olvastam ám a törölt írásodat és annyit tudok mondani, hogy egyet értek veled.
    Ilyen szövegnek nem szabadna a játékban lenni, még akkor sem, ha ehhez van egy "magyarázó mese" az egyik gazdakörben.
    A szövegkörnyezetből kiragadva nem szabadna megjeleníteni egy ilyen feltűnő helyen.
    Fogalmam sincs, hogy lesz-e még valaha ilyen event, de ha én még itt leszek, mindent megteszek, hogy ez a szöveg végleg eltűnjön az eventablakból.
     
    jófarmerlány és Fatther kedveli ezt.
  18. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen minden mondatodat !!!! Köszönöm, hogy válaszoltál, hogy elmeséled a Ti "harcotokat", köszönöm, hogy a lelkemet istápolod....pedig néha mi is tehetnénk a Tiéddel, a Tiétekkel ;) Most már több időm van, mert tudod milyen az Élet, egyik kezével elvesz, de a másikkal ad....:sleepy: csak annyira zavar ez az értelmetlen hajtás a BP részéről, nem látom benne a rációt, mert nem hiszem, hogy mindez csak a pénzről szólna...vagy tévedek?? ...vagy túl naív vagyok??...lehet....Tudom, hogy kemény munka van részetekről abban, hogy nekünk flottul guruljon a játék, tudom, hogy mekkora meló csak 1 event ismertetője....megpróbálok én a másik szemével is látni, a másik oldalról is szemlélni a dolgokat, és tudom ez mind nem a Ti hibátok !!!! Az életem is reális célokról szól, különben csak 1 megkeseredett ember lennék, aki lufikat kerget vattapamacs rózsaszín felhőkön, és a játékhoz is így állok, csak valahogy kicsit keserűbb a szám íze....őszintén ??? Annyira összetett ez az érzés és a miértje, hogy el sem tudnám magyarázni :music: Nem !!! Igazad van, a régi Farmot és annak eventjeit nem sírom vissza !!! ;) Az akkori bakikra azért emlékszem ám :) de ez az új sem kezd már tetszeni....:oops: Azért nekifutok, elkezdem és várom a hangulatot hozzá :) Most még van bennem 1 kis félsz, hogy úgy fogom érezni mintha a 10 darabos puzzléból csak 3 db-ot szereztem volna meg....frusztrálna, hogy kifogott rajtam ;):) Köszönök mégegyszer mindent !!!!! Neked is kitartást ;) Azért azt majd elmesélem, hogy hol maradtam le mint a borravaló !!!;):D:music:
     
    spagetti24, sutimami57, steve223 és 4 más kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Köszi, ez az utóbbi évek legjobb ötlete.:):inlove::music:

    Sose találtam volna ki....
     
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem is nagyon jó ötlet :inlove: viszont mióta kiraktam, hogy felröpit kérek, nem tudom visszaváltoztatni az eredeti címeremre, mert egymásba érnek az eventek, és nem tudom jelezni, hogy melyik event melyik felröpijét kérem (minden felröpi jön mindenből) xD így maradnak a baglyok 8)
     
    ursa11, Gio, Fatther és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.