Visszajelzés Benyomások a unity nyílt béta tesztjéről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A stabilitásra én még aludnék egyet, kettőt. Összességében még hármat is. Mi a helyzet a telókkal? (Most és a jövőben.)
     
  2. lola57.

    lola57. Járnitanuló

    Szia. a piacon hogyan lehet venni tápot.? Elég bonyolultan van megcsinálva, nem mindenkinek van ideje itt ülni és keresgetni az árut.
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A unity-ben lévő piacról itt találsz képekkel illusztrált ismertetőt: >>KATT<<

    A béta teszt idején még nem célszerű a unity felületen játszani. Az csak arra való, hogy teszteljünk ezt-azt.
    Amennyiben az új piac még idegen számodra, használd a megszokottat a flash-ben! :)
     
    genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Kipróbáltam az Unity verziót. Bízom benne hogy ez még sokat fog változni, mert nem igazán lopta magát a szívembe. A beindítás után a 100%-os betöltés mellett 5 perc várakozás után volt hajlandó tovább lépni. [​IMG]
    Ezután Újabb 3 perc telt el, amikor elfogyott a türelmem és a Flash verzióra tértem át.
    [​IMG]
    A számítógépem adatai egyszer már elküldtem az űrlapon, gondolom itt nem szükséges megismételni. De ha kell ide is nagyon szívesen beírom.
     
    Marcsifarmja és -katalinjani- kedveli ezt.
  5. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok kipróbáltam Unity verziót levelet miért nem tudok írni róla ?
     
  6. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Én úgyszintén visszatértem a Flash verzióra, pedig sokszor nekimegyek unitynek, de nem olyan gyors, mint a Flash verziója. Renzinél a lufikat sem tudom lepuffantani, el is pazarotam pár zsetont.
     
    Marcsifarmja kedveli ezt.
  7. lola57.

    lola57. Járnitanuló

    Köszönöm a segítséget, de remélem sokkal jobb lesz.
     
    incimami, -katalinjani- és BackOffice kedveli ezt.
  8. Bahamama

    Bahamama Járnitanuló

    Sziasztok bementem az unity-be sajna bahátol nem tudok továb lépni bedob egy piroskeresztet és ennyi :( sehova tovább:(
     
    incimami és -katalinjani- kedveli ezt.
  9. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Azt hiszem én is érzékeny búcsút vehetek a játéktól,nekem nem jönbe semmi,de semmi!Imádtam ezt a játékot,de új gépre sajna nem telik!:oops::)
     
    Marcsifarmja, incimami és -katalinjani- kedveli ezt.
  10. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok:)

    Az én laptopomon viszonylag fogjuk rá alapon működik .

    Megengedte az uram , hogy használjam 1-2 órára az ő " náza " gépét , és uram anyám ..... hasííít :)

    Mennyire fantasztikus érzés volt , klasszisokkal , fényévekkel jobb és szebb . Gyönyőrű kis mesevilág a számomra .

    Sokan tudjátok , hogy engem a grafikai elemek tartanak itt a játékban , és most csak ámulok , mennyire csillog villog .

    Az egyetlen amit én tapasztaltam , hogy indítottam egy kör tenyésztést , nagyon figyeltem a bájitalra , hogy gyorsan beérjen .
    Amokor eszembe jutott , hogy leszedjem , még mindig 2 óra valamennyit írt ki .
    Vagy én nagyon néztem be valamit / az is megeshet / vagy valami történt .

    A másik a piaccal kapcsolatos . Lehet már írták , hogy nem enged annyi menniséget kitenni , mint amennyi a pajtámban van .

    Pl: trágya : Máskor beírtam 100 darab , max árra vittem azt a huzogató valamit , és megált annál a kerek mennyiségnél , amim éppen volt . Most össze vissza ment , volt hogy nem engedte kitenni , csak fele mennyiséget , volt , hogy azt mutatta , kevesebbet tudok eladni , mint amennyi van .

    Nagy sajnálatomra végre megmutatta Beko , hogy működik a gyors piac és a gyors piros kosaras vásárlás , sajnos az most nálam nem működik .

    Nagyon örülök , hogy egy picit betekinthettem , mi is a farmerama jövője , most visszatérek a laptopomhoz , a régi flash verzíóhoz , és azzal is örömmel játszom , remélem még sokáig :)
     
  11. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Nekem nem működik 10 éves játékot dobhatok a sutba. A mai világban nehéz új drága gépet venni...köszönjük, ez is a gazdagok kiváltsága lesz.
     
  12. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Én már énekeltem sőt táncikáltam akkor sem jött be semmi :music::p 227 szinten kell abba hagynom iszonyatosan bánt,valahogy majd csak túlélem:sleepy::eek::oops:
     
    Marcsifarmja és incimami kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Olvasom ezeket a "temetem a játékomat"-féle hsz-okat, és nem értem. Illetve értem, hogy aggódtok. DE. Ez egy béta verzió. Teszt. Átállították a farmot egy másik alapra - mert muszáj volt -, és most tesztelik. Mert van egy csomó dolog, amit csak akkor lehet látni, amikor többé-kevésbé élesben megy, és nem csak egy elzárt fejlesztői környezetben. Hibás, lassú, bizonytalan? Igen. Sokan nem tudnak belépni? Igen. Egyik nap megy zökkenőmentesen, a következőn meg percenként lefagy? Igen. Az a célja a cégnek, hogy mindez így maradjon? NEM! Dolgoznak rajta. Az új játék csak jó két hónap múlva fog élesben elindulni. Két hónap alatt sok minden fog fejlődni. Ráértek akkor temetni, ha majd akkor sem tudtok játszani, de most korai. Ráadásul nem egy helyen leírták: a cég dolgozik egy olyan megoldáson, ami kifejezetten a gyenge gépűek számára jelent megoldást.
    Tényleg azt gondoljátok, hogy sokezer játékostól akar a cég megválni? Itt volt ez a kisfarmoknak szánt farmaranyfás vásárlási akció; pontosan látszik belőle, hogy a cég alapvető érdeke az, hogy minél több aktív farm legyen a játékban (és nem, nem csak a fizetős farmok érdekesek nekik). Nyugodjatok meg, lesz megoldás, mindenki fog tudni játszani. Türelem. Segítsetek azzal, hogy időnként megpróbáltok belépni, írjátok le a tapasztalataitokat, töltsétek ki a kérdőívet - ez a legfontosabb! -, mert abból látják, hogy milyen gépparkra kell optimalizálni.
    De ez a temetési hangulat egyelőre nem indokolt.
     
  14. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Hát nagyon remélem igazad lesz,mert nem szeretném abba hagyni a játékot! Temetési hangulat van bizony,mikor olvasom hogy mások miket tudnak csinálni,miket látnak amit én nem! Szomorú vagyok,nem azért másnak jobb mint nekem, ha nem nekem nem lehet olyan jó mint másnak:D:inlove::music::p
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kell elkeseredni, hiszem "mindjárt" házasodik a gazda! :D Ezek szerint akkora baj nem lehet. ;)
     
    vihence, PalMa, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  16. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Én se tudok belépni 100%ig betölt és kész, A napraforgó csak pörög és kész.,Minden nap bepróbálok lépni majd csak sikerül. Nem szeretném elvesziteni a játékot.
     
  17. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Úgy legyen:D:inlove:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem akarok viccelődni és nem is ragozom ezt majd tovább. Egyik ismerősöm panaszkodott, hogy a sok esőzés végett még a kukorica is a földön van, nem hogy a napraforgó. ;)
    Szerintem megfog oldódni ez az egész, amire szükséges lesz. :)
     
    incimami és avangard kedveli ezt.
  19. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét Neked és Mindenkinek,

    Örömmel olvasom biztató, türelmes soraidat:inlove: Nem panaszkodni jöttem :D:D
    Kb. egy hete az én laptopomon teljesen zökkenömentesen fut a játék:inlove:. a kérdöívet szívesen kitölteném,
    ha tudnám, hogy hol találom hozzá az adatokat. Bár lehet, hogy nem is fontos mert minden fut.
    A laptop kb. 4 éves: intel inside core i.5, HDMI, Sound Blaster Cinema2. Ezek az adatokat ragasztották a szélére:p
    Csodálatos szinek, minden csillog, animatiok, zene, háttéri hangok:D gyönyörü.
    Hálás köszönetem mindenkinek, akik a háttérben mindent megtesznek azért, hogy nekünk megmaradjon a játék
    szépsége.
    További munkátokhoz sok sikert kívánok:inlove:
    PS: bocsánatot kérek a sok ékezet hibáért:mad:
     
    incimami, -BombadilToma- és Kuzdern kedveli ezt.
  20. damien

    damien Aktív író

    Hogyan lehet az animációkat kikapcsolni? A beállításokban nem. Illetve annyi történik, ha kikapcsolom, nem látszik, hogy milyen érési fázisban vannak a dolgok. De bizonyos animációk, nagyon idegesítőek, és zavaróak, akadályoznak a játékban, a feladatok elvégzésében.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.