Visszajelzés Benyomások a unity nyílt béta tesztjéről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nálam az említett 2 ól mellett a Diótörő, a Hideg támadása és a Tartós szövet 5. szint dekorok is pink foltként jelennek meg.
     
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Ma bevetettem az összes informatikai tudásomat,újra telepítettem a gépem és múködik az Unity verzióval is.Mire kész lettem a hátamon is folyt a víz.xDPersze még nem tökéletes,de már a vakondokat is fejbe vertem.xD
     
    maszilva, orfisxo, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok :)
    Nekem ennyi informatikai munkát nem kellett végeznem, de egy esti sima kisaratást némi terprendezéssel amit kézzel végeztem (dekorcsere, áthelyezés alternatív módban, törlés "D" billetyű segítségével, az új felhők helyére rakosgatása stb) simán ment minden. Ha a rózsaszín foltjaim felszívódnának és a dekorok nem mozognának akkor is, ha nem szeretném, nem tudtam volna megmondani, hogy melyik verzióban vagyok :)
     
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Kénytelen voltam újratelepíteni,mert Vin7pro 32-es volt a gépen és az nem töltötte be.Áttanulmányoztam amit Kazimir írt és jegyzeteltem.A lényeg hogy sikerült!xDNálam nincsenek foltok, de a fák és növények beérését nem látom,csak ha rákatt.
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kapcsold be az animációt (flashban tudod megtenni) és látni fogod az érettségi fokot is, ügyes vagy :)
     
    HéricsBáró, kovacstne, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  6. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Törzsjátékos

    Szép napot!
    Amiről kovacstne irt, -az újratelepítést illetően- az nekem kínai, nem is merek próbálkozni vele, tök hülye vagyok az ilyesmikhez. A pc-m paraméterei ugyanazok, (win7,32bt) 2 gigás memória. A kérdőívet kitöltöttem. Arra gondoltam, hogy talán egy külső winyó megoldaná-e a problémám, vagy az csak dokumentum, stb tárolására jó. Ért ehhez valaki? :)
     
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Hidd el én sem vagyok profi,de próbálkoztam.A 32-bit nem jó,64 bit kell!Nem tudom 2 GB-os felismeri e majd az adathordozódat.Az enyém 4 gigás.Kérjél hozzá szakembert,ne költsél feleslegesen!
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.20
    -dudoloteve- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, keresd meg WolfBlack gazdát bagolyban, biztosan szívesen segít: https://board-hu.farmerama.com/thre...lt-béta-tesztjéről.20016/page-23#post-1135613
     
  9. a1a4

    a1a4 Haladó

    Eddig be sem tudtam tölteni az Unity-t Firefox keresővel. Most Brave keresővel betöltöttem, de nagyon elkeseredtem. Rettentő lassú, ajándékot csak úgy tudok küldeni a barátaimnak, ha egyenként rákattintok jobb oldalon a kiugró ablakokra, iszonyú lassan megy a dolog. Megpróbáltam Valdemár vidámparkjában játszani az erőemberrel, lehetetlen. Rózsaszín foltok nálam is vannak, de az zavart a legkevésbé. Sajnos a Brave-ben hiába kattintottam a flash verzióra, nem történt semmi. A firefox-ban tudom használni. Olvasgattam a flash weblapján, és ott egy HTML5-ös verziót emleget a flash helyett. Mivel antitalentum vagyok, még nem próbálkoztam ezzel. Valaki itt tud erről valamit?
     
    Kukackukac és -Ilona53- kedveli ezt.
  10. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Törzsjátékos

    vihence, GA-BI-O-Farm és kovacstne kedveli ezt.
  11. bioklary

    bioklary Fórum-zöldfülű

    sziasztok azt szeretném megkérdezni meddig kell még ezt a kö....... hirdetést nézegetni a belépéskor. nem tudjuk használni az uniity mert mert nem elég erős hozzá a gépem. nagyon idegseitő hogy nem lehet rendesen belépni mint régen. szóval az a kérdésem meddig lesz még látható?????
     
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Előzetes tervek alapján november 4.-én 14:00 órakor kerül ki az Unity béta tesztelési lehetőség a játékból, hogy kijavítsák a játékban lévő hibákat, és visszatérjenek a végleges verzióval. Aztán a flash alapú játékot le is tudják kapcsolni.
    Ennek legkésőbb december 31 a határideje, hisz december 31-el meg fog szűnni a flash player támogatottsága, így ha nem elég erős a géped, akkor érdemes felkeresni egy szakembert, aki meg tudja vizsgálni a paramétereit.
    Itt megtalálod a rendszerkövetelményt, ami kell:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-nyílt-béta-teszt.20021/
     
    zsani_apja és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Tamás!
    Lehet, hogy butaságot kérdezek. Hogy fogunk belépni a játekba, ha nem lesz flash player?
    köszönöm elöre is.
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia sosoump!
    Egy kattintással.
    Időben mindent megtudunk a vonatkozó közleményekből.
     
    vihence és sosoump kedveli ezt.
  15. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Visz lát Farmerama!
    Most búcsúzom,.....de szeretnék visszatérni,....egyszer, ha nem órákba tellene a belépés....meg lehetne mindent látni,...eltűnnének a lila foltok,....ha majd lenne valami sikerélmény is....meg stb....stb,....
     
    katapr és Kukackukac kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kedvenc62!
    Korai még a búcsú, nem kell temetni még semmit.
    Ne egy teszt programból indulj ki te sem.
    A fejlesztők még javában dolgoznak. A pink foltok általában az újabb dolgoknál jelentek meg, az csak megjelenítési probléma, nem kell vele foglalkozni. Majd kijavítják azt is.
    Figyelni kell a közleményeket.
     
    kedvenc62, Kukackukac, drunyi és 5 más kedveli ezt.
  17. -Ilona53-

    -Ilona53- Haladó

    Lényegesen lassúbb mint a régi volt, de azért működik. Nekem az a gondom, hogy kisebbek lettek az ábrák, máshogy néznek ki a felíratok, nehezebben olvashatók. Ezen a régin mindent szépen láttam. Mielőtt valaki viccelne, szemműtétre várok, várok, várok. De közbeszólt a vírus. :)
     
    Kukackukac és szuszika55 kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az Unity nyílt béta tesztelése véget ért.

    Szeretnénk mindenkinek megköszönni, hogy szántatok időt a tesztelésre, a rengeteg visszajelzésre, és a kérdőív kitöltésére. Ezzel a központ munkatársainak nagyon sokat segítettetek.

    Jelenleg is gőzerővel dolgoznak a háttérben, hogy a lehető legtöbb hibát kijavítsák, és végre elérkezzen a pillanat, hogy le lehessen cserélni a flash player alapú játékot az új alapra.



    Köszönjük még egyszer, jelentkezünk amint vannak fejlemények.


    Szép napot kíván
    a Farmerama csapata
     
    Koppi, Szabi451, vihence és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.