Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába - 2022.november - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 8.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Mindent ugyan úgy kell csinálni, ahogyan azt Farmsámán leírt, kivéve az újraküldés klikk helyett a szerkesztés és újraküldésre kell kattintani az egérrel. Ekkor megjelenik alább egy törlés - küldés kiírás, és innentől nem a linkre, hanem mindig csak a küldésre kell kattintgatni, és így valóban 1 perc alatt több száz pörgetést lehet lezavarni. Közben látható alól a küldés szó mellett az is, hogy éppen mennyi pörgetést használtunk.
     
  2. karika57

    karika57 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, nem tiszta számomra hogyan fejezem be az első szintet. Teljesítve a kért feladat, de nem jelent meg a befejezés gomb a felébresztés gomb helyén. A tájékoztató szerint ott kellene rákattintani, vagy nem automatikusan jelenik meg, esetleg előtte még van valami teendő?
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ébreszd fel az állatodat, utána jelenik meg a Befejezés lehetősége.
     
  4. karika57

    karika57 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, erre nem gondoltam.
     
  5. interlala

    interlala Fórumlakó

    Üdv
    Ezt az eventet nem csinálom, a szupertápok ébresztéskor sok. A nyeremények sem vadítoak. Csak termelek ennyi. Lesz ennél még jobb is mint az előző volt. Sok sikert aki csinálja
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Eléggé távol áll tőlem, hogy rábeszéljelek az eventezésre. Egy csendes megjegyzést had tegyek azért: A szupertáppal való ébresztés csak egy opció a kettőből. A kisfarmjaimon én sem használom, van rá lehetőség, hogy kiváltsad a sztápot eventnövény ültetéssel is.
    Ajánlom a figyelmedbe az eventismertető újbóli elolvasását:" Az event menete:
    - Termeljünk 2 féle eventnövényt, farmertáskát és rostmályvát a Főfarmon és az Esőerdőben.
    - Gyűjtsünk öntözőkanna felröppenőt növények és fák aratásából a Főfarmon és az Esőerdőben.
    - A malomtermék készítése ahhoz kell, hogy a feladatban elfáradt állat felébredjen, vagyis az ébresztő egyik kelléke. (Kétféle kellék közül választhatunk, vagy 1 gyümölcsös zsák az ébresztő, vagy 2 szupertáp.)"
    Ha a malomterméket választjuk, akkor ahhoz kell 15080 rostmályva (5:30, csak az esőerdőben ültethető, 26 kör kell belőle!), illetve 870-870 ananász (bahás növény) és banán (bahás fatermés). idézet Tomától #9. hozzászólásból.
     
    stb_farmer, apa9154, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  7. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Beállok Gyöngy mögé, mert ahogy írod, a nyeremények sem vadítóak, ami azért átgondolásra érdemes.
    Azon túl, hogy van benne neon és piccolo láda, ott vannak a fejlesztések is a léggömbgyárhoz.
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők! Kedves Játékosok!

    A "Bevezetés a farmmunkába" event egyes nyereményeinek elérése után problémákba ütközünk.
    A léggömbgyáras fejlesztések esetenként nem helyezhetők a már fejlesztett dekorra.
    A kliens felületén nem minden nyereményt látjuk.
    Van, amikor a web-es felületen mindez megoldható.

    A központban tudnak a gondjainkról!
    Javítás várható hamarosan.

    Türelmet kérünk!
    Köszönjük!
     
    stb_farmer, maszilva, ildiko44 és 11 más kedveli ezt.
  9. incimami

    incimami Fórum bárója

    Várom a javítást én is.Ráraktam a fajlesztéseket és maradt úgyan úgy.
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ügyes voltál, sajnos nekem nem sikerült sem a kliensben sem a Chrome-ban sem ráraknom sem a fejlesztéseket. Úgyhogy várom a javítást :)
     
    incimami, jutka190226, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Köszönöm a tájékoztatást, én sokat kisérleteztem,hogy rárakjam a fejlesztéseket.Azt hittem csak nálam van valami gubanc.
     
    stb_farmer, incimami, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jöhet az event folytatás... Tegnap fel kellett függeszteni az oktatást;)
     
  13. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Nem tudom felébreszteni. Rákanttitok és nem tudom felébreszteni?

    Nem tudom felébreszteni! Mit csinálok rosszul? Köszönöm
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.11.22
    szellorozsa kedveli ezt.
  14. sanell

    sanell Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Görgess kicsit feljebb! (88.hsz.)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  15. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Most jöttem rá, el sem tudtam kezdeni!! Egérrel akartam kezdeni és rákattintottam -" Befejezés" jött ki. Most nincs videó? Köszönöm!!!
     
    stb_farmer és szellorozsa kedveli ezt.
  16. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. A felhő megvan , mókuska is már majdnem mindent megtanult, jöhet a két kis butus. Szerintem holnapra ők is profik lesznek az iskolában. Ma szép napom van , elértem a bahán a 800 as szintet. :):)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már csak 6 egységnyi, Vetés oktatás, és végzek! ...Lassan de haladok a cél felé:music:
     
    ildiko44, incimami, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    Szívből gratulálok a 800.szinthez!
    [​IMG]
     
  19. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event befejezve! xD
    További gyors "oktatást"gazdatársak! ;):)
     
  20. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Nagyon szépen köszönöm, nagyon jófarmerlány vagy:):)
     
    Fuhur, Kuzdern, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.