Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába - 2022.november - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 8.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Én elvileg megszereztem 5 cink talányos fát. De sehol nem találom. o_O Calibaby01
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..gratulálok kedves szomszéd :) !
     
    Calibaby, varga1234, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Fáknál találod a farmon. :) Keresőbe írd be, hogy cink, ahogy apja és kiadja. :D ;)
     
    stb_farmer, szellorozsa, Calibaby és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Állatkák oktatása részemről befejezve;)
    A nagy aratás után... majd felfüggönyözöm a lufigyárat;)
     
    stb_farmer, cirmi54, Mykuszy és 7 más kedveli ezt.
  5. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen.:)
     
    szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  6. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    http://keptarhely.eu/view.php?file=20221111v02xzvwb4.jpeg

    Sziasztok!
    En is befejeztem az eventet delelott, a porgetes most kedves volt hozzam, igy felgyorsitottam az ultetest , amarantal kezdtem es csak a fofarmon ultettem, szupertappal ebresztettem a kis allatokat :)
    Sok sikert mindenkinek ! Jo eventezest kivanok!
     
  7. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sziasztok! Baj van! Elfelejtettem befejezni 1-2 szintet! Mit lehet ilyenkor csinálni! Csak termeltem, beadogattam, ébresztgettem, és tovább csináltam a pöttyöket, most meg nem tudom befejezni! :wuerg::wuerg: Úgy látom, ha minden pötty meg lesz, akkor be tudom fejezni!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.22
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nem értem a problémádat. Ha hiányzik 1-2 pötty, akkor pótold. Nincs még vége az eventnek, simán ráérsz. Egyébként a tyúknál és a nyúlnál nem kell az utolsó zöld pötty, a többinél fullra minden. De a végén is fel kell ébreszteni, akkor lesz kész.
     
    stb_farmer, cirmi54, lovardatanya és 5 más kedveli ezt.
  9. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Szia!

    Jártam így én is, a 3. szint után nem kattintottam a befejezésre... De amikor a 4. szint kész lett, egymás után 2 befejezés gomb volt :)
     
    stb_farmer, lovardatanya, Domos52 és 2 más kedveli ezt.
  10. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Én is végeztem vele tegnap!
     
  11. milanzs

    milanzs Rutinos

    Most tényleg... egy rakás XXL fára 2 db felröppenő??
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  12. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Sziasztok!

    Habár a kérdésem nem konkrétan ehhez az eventhez köthető, de eventekről szól. Lehet, kérdezte valaki előttem ezt már máshol, nem olvastam eddig róla.
    Szóval, nekem a csütörtöki kezdés teljesen megfelelt, majdnem mindig el tudtam kezdeni (évente talán 3-4 eventet nem). De ez a szerdai a lehető legrosszabb a részemre! Biztos van akinek ez jobb, van akinek mindegy és van akinek egyik sem.
    Az érdekelne, miért lett áttéve az eventek kezdése szerdára? Illetve, visszakerül-e csütörtökre valamikor?
     
    stb_farmer és -Danielgyerek-. kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kérdésednek valóban nem az eventcsevegő a legalkalmasabb helye, mivel az mindig az AKTUÁLIS event taktikáinak, az aktuális eventtel kapcsolatos élmények megbeszélésére szolgál.
    Még csak nem is csevegőtéma, és a játékosok biztosan nem ismerik erre a választ.
    Mi moderátorok sem.
    Valószínűleg a hónap aktuális eseményei, illetve az egyes eventek elkészülésének ideje határozza meg az eventek indulásának napját
    Régen is szerdától-keddig volt eventezés, igazából a csütörtöktől-szerdáig volt "ideiglenes"...
    A Központ azonban nem tájékoztatott a miértjéről.

    Ez egy kérdés, tehát a fórum főoldalának Segítség részen található bármelyik topikjában megfelelő helyen lenne, pl. itt:
    Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

    Kérlek, tanulmányozd át a A fórum felépítése és használata tájékoztató linket, illetve mielőtt először írsz egy topikba, annak első hozzászólását, mivel az tartalmazza annak a topiknak a szabályait.
    Fontos, hogy jó helyekre írjunk egy Fórumon, hiszen, ha mindenki mindenhová írna akkor egy rövid idő múlva egy átláthatatlan káosz lenne az egész.
    Senki nem találna meg semmit.
    Azonkívül, a Csevegőben ritka a moderátori jelenlét, tehát ha valaki itt tesz fel kérdést, vagy kér segítséget, kisebb az esélye, hogy hamar megoldásra lel.
    Köszönjük, ha a leírtakat figyelembe veszed. :)
     
    stb_farmer, cirmi54, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek!A farmmunka kész, a ládából varázskalap lett,örültem neki nagyon!
     
  15. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Ez a piccolo micsoda? Úgy értem, hogy mit lehet belőle kapni? :p Hová érdemes tenni? o_O Minta valahol azt olvastam volna, hogy nem szabad lebontani, mert akkor elveszik. :(
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Itt mindent megtalálsz, amit a Piccolo ládáról tudni lehet:

    Tudnivalók a "Piccolo" titokzatos ládáról
     
    stb_farmer, maszilva, lovardatanya és 4 más kedveli ezt.
  17. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    lovardatanya, zsani_apja és smoldering kedveli ezt.
  18. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Időközben rájöttem én is! Köszi a megerősítést!

    Köszi, csak többet teljesítettem, mint amit szintenként kért! De rájöttem, hogy nem fog elveszni, és utólag megkapom a kihagyott szint ajándékait is! Jó játékot!
     
  19. thomastic

    thomastic Utánpótlás-írogató

    Boldogság van !
    A Piccolo titokzatos láda egy farmarany fát adott !!!!
    Micsoda mázlista vagyok !!!
     
    Othep, stb_farmer, PalMa és 33 más kedveli ezt.
  20. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    nem volt sűrgős, így most lettem készen, a piccolóból pöttyös lett húzott a testvérkéi mellé:D
    aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, stb_farmer, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.