Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába 4. csevegő - 2020. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 17.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Az első kettő állat teljesen kiokosítva, Tp%-os kitehetőik már működnek.
    A másikaknál meg már csak az e-gazos részt kell okosítani, a többi készen van. Remáljük elég lesz rá az idő, napi 3x-4x tudok aratni ;)

    A kapott szezonpontokkal meg megvan a kupa is. Így többet nem adok be pajátból azon részbe
     
    -kaktuszable-, Nagyii58 és Ribiszke kedveli ezt.
  2. eszter70707

    eszter70707 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Ha kevés öntőzőkannát kapok aratáskor, akkor annak mi lehet az okat? Még nagyon sok hiáyzik... minden más megvan.
    Egy x egyes földterületekre vetettem, almás-répás csatni, kacsakata szupertrágya, víz+zöld (szuper) trágya.. Nem értem. Valaki tud segíteni, mit tehetnék még?
    Köszönöm!
     
    szöszi50, Nagyii58 és Ribiszke kedveli ezt.
  3. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Szia! Készíts gyümölcsös zsákot és akkor nem kell egy db táp sem!
    Jó munkát!
     
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A Szédült szántóra és a Erdei tisztás területeire ültess hosszú érésű növényt.
    Felröpi onnan is jön.
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia eszter70707!
    Tekintettel arra, hogy az event növényt csak a főfarmon lehet ültetni, a szédült szántóra és az erdei tisztásra hosszú érésű növényeket ültess, alkimista érésgyorsítókkal, vízzel, trágyával gyorsítva az érésüket. Vagy, ha van nemesített növényed, akkor azokkal is tudsz manőverezni, akár nullázni is.
    Ajánlom figyelmedbe a csevegő nyitó hozzászólásában levő tanácsokat:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877438
    https://board-hu.farmerama.com/inde...-felröppenő-megoldás-lehet-a-hirdetőnk.12306/
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ültess hosszú érésű növényeket mindhárom farmos területre, mert mindegyikről jöhet a felröpi.
    Megjegyzés: egy aratással 606 növény és 35-40 felröpi jön a főfarmról. Az összes növény (10500) kb. 17 aratással van meg, az összes röpihez (1580) 35-40 aratás kellene ugyaninnen. A legtöbb eventben az eventgaz aratásakor csak a szükséges felröpimennyiség egy része lesz meg. Te még rátettél erre egy lapáttal amikor KK-t tettél rá, mert ezzel növelted a növények mennyiségét, de ez a felröpire nincs hatással. A szupertrágya pedig csak az érésidőt csökkenti, de felröpid attól sem lesz több. De megvannak a növényeid, most ráérsz hosszúzni. Ültesd 1x1-be azt a lehető leghosszabb érésű növényt, amit napi 2x tudsz aratni.
     
    maszilva, -kaktuszable-, Matold és 9 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kattints rá az első szintre, és ott kattints a zöld Befejezés gombra.
     
  8. zizzgazdi

    zizzgazdi Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen a választ, sikerült:)
     
    Nagyii58 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Úgy megvagyok csúszva, hogy szóltam tyúkanyónak, hogy segítsen a nyuszinak. :D
    [​IMG]
     
    gkittus, Leho69, Rozi472 és 4 más kedveli ezt.
  10. Alegjobbgazdasszony

    Alegjobbgazdasszony Fórum-zöldfülű

    Nem tudom ki hogy van vele, ez csak egy esztétikai megjegyzés: a farmertáskának a grafikája ... szemet jojóztató. :D Jó hogy nem sokáig kell bűvölni az aratás során. Amúgy az összes többi mindig olyan szép, ötletes, ez valahogy most nem illik a sorba.
     
  11. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    És
    már a 3. kitehető is a kifutóba parkol. Sztem vasárnap reggelre meglesz az event teljesen ;
     
  12. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Nem szeretem ezt a játékot,mert sose tudom,hogy mit kell csinálni :(
     
    Ananke kedveli ezt.
  13. Ananke

    Ananke Rutinos

    Ne búsulj:) Én tudom, mégis időnként nem oda rakom ahova kellxD Így több növény kell az ébresztéshez:pxD
     
    ho-hoboy kedveli ezt.
  14. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szia!
    Ez egy annyira jó tanács volt, hogy csak na! Mindenhol 1x1 földeket raktunk, a leghosszabb érésidejű növényt ültettük bele, és több mint 220 felröppenőnk lett mindkettőnknél a három területen együtt!!!
    Hálás köszönet érte!
    Kriszta és Eszter
     
    ulmo12, erzsike511, rokaro1 és 7 más kedveli ezt.
  15. imelda416

    imelda416 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! teljesítettem a második szinten a tyúkocskát. Az állat ébren van. Szürke csíkban azt írja, hogy befejezés. De nem enged csinálni semmit, továbbmenni sem tudok. Segítene valaki?
     
  16. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Kérdés: zöld a gomb? Rossz kérdés, mert szürke, így valami még hiányzik.
    Ha a szürke fölé viszed az egeret, pirossá változik az a sor, amelyikkel még nem végeztél az adott szinten.
    Ha azt megoldottad és zöldre vált a gomb, akkor kattints rá, hogy az első szintedet elfogadtasd és megkapd érte a jutalmad.
    Keresd meg a 66-os hozzászólásomat és a táblázatokban szereplő pöttyöket – ami megjelenik neked is szintenként a barna mezőben – teljesítsd, illetve az alapján tanítsd az állatkáidat.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Kész vagyok,pedig én is túl dolgoztam mint mindíg ,de most jobban figyeltem és sikerült!:D
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Telibe akarom csinálni az eventet, de szerintem ez csak holnap valósul meg. :)
    Nem baj, ráfogom, hogy nem tudok az ólakkal nullázni és ezért nem jön a kanna. :D

    [​IMG]
     
    Ribiszke, z2856 és inanna11 kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Még a Jézuska sem jött, mit kell a nyuszival bajlódni?
     
    z2856, gkittus és vihence kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ki kell lőnöm a lyukat is onnan. :D Akkor lesz teljes a karácsonyi előkészületem. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.