Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 5.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, Itt vannak a beadások, de szerintem is megtévesztő hogy nullával kezdődik. Jobb lett volna hogy 1-2-3-4-5. De gondolta a BP. hogy ezen is sokat fogunk agyalni, addig lefoglalnak. :D
    Szint
    -------
    Idő
    ----------
    Vetés
    Farmertáska

    ----------------
    Metszés
    Öntözőkanna

    ------------------
    Betakarítás
    Körte

    ----------------
    030 mp2002520
    15 perc4007530
    210 perc65015040
    310 perc100025050
    410 perc200030060
    .
     
  2. -béta1-

    -béta1- Fórum-zöldfülű

    Szia kukori80! Hol van a Fejlődési? Ez engem is érdekelne, szeretnék tanulni .
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

  4. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Szeretem a modern, letisztult és viszonylag könnyen áttekinthető dolgokat 8)!!!
    Ám, ez az event nem ilyen :(, következésképpen: nem szeretem..., és ha nem szeretem, akkor nem csinálom...
    Komplex és komplikált -.-, talán ez a két szó jellemzi leginkább a Bevezetés a farmmunkába eseményt...:p...
    A milliárdos tapasztalatpontokhoz mérten :D, a felhőcske paraméterei igencsak szerények; nagyon is úgy tűnik, hogy egy nullát megspóroltak a végéről :D xD...
    Az az érzésem ;), hogy próbálják ismét visszahozni a játékba a növénytermesztés szeretetét :), de, ez hosszú távon sajnos nem veszi fel a versenyt a kitehetőkkel :music:...
    Jelenleg nálam is növénytermesztés van folyamatban 8), és egyelőre az is lesz ;)...
    Kiváncsian várom a visszajelzéseket ;), azt, hogy ez az új eventmechanika, mennyire nyeri el a játékosok tetszését :)...



    Sikeres eventezést kívánok :)!!!





    “Csak az tudja, hogy meddig mentünk,
    aki azt látta, hogy honnan indultunk el.”/Jókai Mór/
     
    zsona416, -Öregfater-, Bonzó1945 és 7 más kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    :eek:o_O:oops: Nos, kb ilyen arcot vágtam ebbe a pillanatba mikor ezt csináltam... ha 1 szinttel kezdem, akkor meg nem stimmelnek az állatok szintjeivel, hisz az állat alapként azaz 0-án kezd
     
    -Fülemüle-70, rozo52, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Ahhoz, hogy 0-ról 1-es képességre tudjuk fejleszteni pl a vetést, az 200 farmertáskába fog kerülni. Második szintre fejlesszük ahhoz már 400-at fog kérni... stb...
     
    -Fülemüle-70, marcsi152, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  7. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sziasztok! Egyszerűen megoldom az eventet, a saját magam megnyugtatására! Nem azért nem kezdek bele, mert nem értem és túl bonyolult számomra, hanem azért, mert a hétvégén péntektől egyáltalán nem érek rá! Fontos unokázási feladataim vannak! Jó kifogás ugye, ezt jól kitaláltam!:wuerg:xDxDxD
     
  8. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Köszönöm! :) Teljesen megzavart a "betakarítás" jelző. Jól benéztem! :D
     
    -Fülemüle-70, hamuska és kovacstne kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Mindenkinek csodás eventet és szép napot:)
     
    -Fülemüle-70 és kovacstne kedveli ezt.
  10. -béta1-

    -béta1- Fórum-zöldfülű

    kukori80 kedveli ezt.
  11. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Ezt tudom, de ennek fényében sem éri meg az event. A bahás, az igéző zátonyos más - a két fészek vagy ól v. mi miatt. (Azt sem értem, a bahás terményeim 15 000 körül vannak, a farmos első vetéstábla kb. fele majdnem 0-án..., a másik fele 100 körül...
     
    rozo52 kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Tamás. :) Sokan nem értik hogy a mókust hogy fogják felvinni az 5. szintre, mert a táblázatban csak 4-ig van írva. Azért írtam hogy jobb lett volna úgy írni hogy 1-2-3-4-5, mert akkor látná az ötöst.:) Értem hogy miért írtad így, de nem egyformán gondolkodunk. :)
     
  13. kocsisteri

    kocsisteri Junior szaki

    Szép napot!
    olvasom mégsem értem az egészet.Megint egy agyon bonyolított event mely csak rossz kedvez szít.
     
    parasztfalva, Domos52 és -Öregfater- kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha játszod, megérted. Nem bonyolult, csak nehéz jól leírni.
    Mind a négy állatot fel kell vinni a 4. szintre.
    Ehhez képességeket kell elsajátítaniuk: vetés, metszés, aratás. Egy-egy képességet legfeljebb 5-ször kell megtanítani. Az elsajátított képességek a sárga mezőben láthatóak.
    Minden állatnál más-más a szintlépés követelménye. Ez a barna mezőben látható. Pl. a tyúk 1. szintre viteléhez egyszer kell tanítani vetni, míg a mókust 1-szer vetni, 2-szer metszeni és 1-szer aratni.
    Ahhoz, hogy egy állatot pl. vetni tanítsd, rá kell húzni az ikonját a megfelelő mezőre. Ekkor eventnövényt is be kell áldoznod. Első alkalommal 200-at, majd rendre 400, 650, 1000 és 2000 növény a tanítás ára. Metszésnél 25-75-150-250-300 felröpi kell, aratásnál pedig 20-30-40-50-60 körte (farmos fatermés).
    Minden képzés után az állat elalszik, és fel kell ébreszteni. Ez vagy 200 energiaszeletbe, vagy 2 szupertápba kerül. Minden ébresztésnél véletlenszerű jutalmat kapunk.
    Vagyis a játék a következőképpen néz ki:
    Indulunk a tyúkkal. Ráhúzzuk az ikonját a vetés területére, és ezzel beadunk 200 farmertáska növényt. Kis idő elteltével a képzés befejeződik, ekkor rá kell kattintanunk az állatra. Megjelenik a sárga mezőben egy pöttyel az elsajátított képesség, és az állat elalszik. Felébresztjük, majd szintet lépünk vele (mindkettőt a barna mező alján lévő gombbal tehetjük meg.
    Most jöhet pl. a nyúl. Neki a szintlépéshez egy vetés és egy aratás képességet kell megszereznie. Ráhúzzuk az ikonját a vetés területére, és ezzel beadunk 200 farmertáska növényt. Kis idő elteltével a képzés befejeződik, ekkor rá kell kattintanunk az állatra. Megjelenik a sárga mezőben egy pöttyel az elsajátított képesség, és az állat elalszik. Felébresztjük, majd ráhúzzuk az ikonját az aratás területére, és ezzel beadunk 20 körtét. Kis idő elteltével a képzés befejeződik, ekkor rá kell kattintanunk az állatra. Megjelenik a sárga mezőben egy pöttyel az elsajátított képesség, és az állat ismét elalszik. Felébresztjük, majd szintet lépünk vele.
    Stb.
    Amikor egy képességet másodszor, harmadszor, stb. sajátíttatunk el egy állattal, egyre többe fog kerülni.

    Javaslom, hogy nézd meg a videót az első oldalon, majd olvasd el újra az ismertetőt - minden tiszta lesz.
     
    Ditti58, Gio, Amira09 és 20 más kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ám legyen, kicseréltem a számozást. Ahogy Nektek jobb....
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    .

    Sziasztok!

    Az event online!

    Ahhoz, hogy nálatok is érvénybe lépjen a farmról egy ki és belépés szükséges.

    Kellemes eventezést kíván
    a Farmerama csapata​
     
    ildiko44, -Fülemüle-70, .dina1. és 2 más kedveli ezt.
  17. gymikii

    gymikii Fórumlakó

    Engem ezek a párhuzamos eventek fognak elüldözni, az biztos...nagyon gáz, miért csinálják ezt?
     
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mézkerepet arattam a 3 területen, 195 db öntözőkanna jött össze!
    E.gazok elvetve! A 4 állatot elvittem körtét szedni!:music:
    A körteszedés után mind a négyen kómámba estek...:music: de a szuper táp felkeltené őket, kik ezek a puhányok?:D:wuerg:
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Gio, inanna11, -Fülemüle-70 és 12 más kedveli ezt.
  19. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    nálam 238 kanna lett.:)
     
    Gio, inanna11, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  20. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Nem vagy egyedül ezzel, mert én is dühös vagyok. Úgy látszik a kis kinaiaknak nagyon kell a lóvé
     
    parasztfalva kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.