Visszajelzés Bevezetés a rémítő farmmunkába eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tamás :)
    A kérdés második fele engem is érdekelne, hiszen holnap tenyésztős event is kezdődik, ha igaz. Vagyis az energiaszelet gyakorisága a tesztek (ha voltak rá tesztek) szerint, illetve szerinted elegendő lesz-e arra, hogy kiválthassuk vele az ültetést teljes egészében? Nagyon örülnék neki, ha nem kéne ültetnem :)
    Milyen gyakorisággal jött a tenyésztésekből?
     
    rozo52, heureca3, Kincső52 és 6 más kedveli ezt.
  2. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia és egyetértek. Emlékszem az előző ilyenre, az is összejött gond nélkül. Még nem találtam meg a csevegőjét, de ez csak percek kérdése és beleolvasok az elejébe;), biztos tanulságos lesz.
    Röpi miatt nem aggódom, este megy ki a krizantén ( még mindig kell 2 nemesítés hozzá, persze egyik a szupis:wuerg:, hetek óta nem jött ki bónusz, csak nyeli a több1000 növényt az üvegház. De úgyis én győzök!;)), eventgaz 7 órás, többet fog adni a pár darabnál. Essünk neki:D
     
    Lillapilla73, rozo52, ljanika6 és 11 más kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem igazán értelek, vagy elbeszélünk egymás mellett.

    Sötét energia szelet = eventnövény2 ami a teliholdason és a gombaerdőben ültethető.

    Karakterek felébresztésére használható (90 /ébresztés) vagy 2 szupertáp ha valaki nem akar ültetgetni második eventnövényt.

    Mennyi szupertáp kell? összes ébresztés x 2 ha nem akarunk egaz2-vel foglalkozni

    Igen, holnap tenyésztős event is kezdődik, ~1 órája elérhető a GYIK
    https://board-hu.farmerama.com/inde...latai-ix-tenyésztős-event-2019-március.17817/
     
    osztrak12, ljanika6, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy látom én szupertáppal fogok rövidíteni:music:
     
    borderland57, osztrak12, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, igazad van, én voltam figyelmetlen és összekavartam a két dolgot, ez most lett számomra teljesen világos :)
    Közben olvastam a GYIK-et is, de csak ebben a pillanatban :) Eddig nem voltam jelen itt a fórumon.
     
    Ribiszke, .barbi1., cemá2002 és 4 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi én is igy kalkuláltam . Viszont a teliholdas betakarítás-növelőt életbe léptetném a fák és az állatok miatt . Ezért lehet kihagynám az energiaszeletet ha nem kerül nagyon sok szupertápba a kiváltása. Igen közbe kiszámoltam hát a szupertápot használom mert a macskatündéren meg a trutyi-szörnyen megspórolom .
     
    Utoljára szerkesztett: 12.3.19
    heureca3 és .barbi1. kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Tamás!
    Ezt nem nagyon értem. A táblázatokból nem az derül ki, hogy minden képességet az 5. szintre kellene felvinni. Pl. a szentjánosbogárnál:
    [​IMG]
    1. szint: Vetés1
    2. szint: +Metszés1 +Betakarítás1
    3. szint: +V2 +M2
    4. szint: +V3 +B2
    Eszerint itt összesen 3+2+2=7 képességet kell megszerezni.

    Akkor most hogy is van ez? Nem kaphatnánk esetleg képet az egyes állatok 4. szintjéről - úgy átláthatóbb lenne, mint csak a táblázatok alapján.
     
    osztrak12, ildiko44, rozo52 és 19 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hú valamit elrontottam a számolásba .;):wuerg:hát igy elgondolkodtató a kiváltás...Lehet csúsztatom az ültetését az energiaszeletnek....;):pxD
    köszi
     
    osztrak12, .barbi1., genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Nem elég 4x ébreszteni képességenként? Úgy értem, kezdésnél ébren van, felébresztem az 1-es, a 2-es, a 3-mas és a 4-es szint beadása után, hogy tovább képezhessem. De ha beadtam az 5. szintet, nincs miért ébreszteni, kiszínesedik a golyóbis és kész..
     
    rozo52, ada77201, .barbi1. és 10 más kedveli ezt.
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    0-ás szinten van. Felfejleszted 1-re elaszik.
    1-ről 2-re 1
    2-ről 3-ra 2
    3-ról 4-re 3
    4-ről 5-re 4

    Az már másik kérdés, hogy nem is kell feltétlen 5-ös szintre tolni mindet.
     
    ada77201, Sali~*.*, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Idáig kell eljutni, ez a vége.

    4-es szintre.png

    Előző írásom inkább töröltem, ne keverjen be az a matek....
     
    osztrak12, rozo52, ljanika6 és 14 más kedveli ezt.
  12. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki


    Szia Tamás!

    Ha jól értem amit írtál, akkor nyuszika írása helyes és a 4 állathoz csak 48 ébresztés kell összesen.
     
    Gio, barbi021951 és nyuszika215 kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nagyon köszönöm!
    Akkor a szentjaninak 7, a macskának 10, a trutyiszörnynek 13, a zombijuhnak 15 képességet kell megtanulnia. Ez összesen 45 képesség, aminek a megszerzéséhez 45 ébresztésre van szükség (az utolsó képesség megszerzése után mind a 4 maradhat alva - ez sajnos nem igaz). Ez 90 szupertáp vagy 4050 energiaszelet.

    A szükséges egyéb hozzávalók:
    rémkáposztaöntözőkannaéjvirág
    szentjani170010540
    macska530025540
    trutyi5300555230
    zombijuh5300795330
    összesen176001710640
    Módosítás: sajnos az utolsó négy ébresztés sem spórolható meg, mert amíg fel nem ébresztettük az állatokat, nem tudunk a befejezés gombra sem kattintani. Így 45 ébresztés kell, ami 90 szupertáp, vagy 4050 energiaszelet, vagy ezeknek valamilyen tetszőleges kombinációja.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.19
    osztrak12, mya100, ljanika6 és 26 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Köszi, ez így pontos.
    Esetleg a szükséges gaz/felröpi mennyiség? (mehessen a második hsz-be)

    Viszont én most távozóra fogom, később majd még jövök.
     
    ljanika6, Sali~*.*, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kiegészítettem.
    Egy észrevétel: a macskás táblázatban összesen 30+75+150 csontos öntözőkannának kellene szerepelnie.
     
    Sali~*.*, genka53, Gio és 6 más kedveli ezt.
  16. Bigi2276

    Bigi2276 Junior szaki



    Szia!

    Az éjvirág az mi akar lenni? Nem találom az event ismertetőben.:oops:
    Amúgy köszönjük a gyors összesítőt:)
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy növény, amit a teliholdas területen lehet ültetni.
     
    rozo52, heureca3, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Még az sem helyes teljesen, de az utóbbiakat olvasgatva lassan összeáll a dolog. Toma hsz-ében ott a felhősorhoz elegendő számítás. Ha minden állatkát maxra fejlesztünk (amit legutóbb sokan megtettünk, de nem rémlik miért érte meg, talán jók voltak a plusz ajik...ezt persze most sem néztem még megxD), akkor ugye az állatonként 15 képesség, 14 ébresztés, az utolsó megspórolható minden állatnál. Az 4x14=56 ébresztés. 112 szupi vagy 5040 növény. Mivel a tenyésztős nem különösebben szupiigényes, én valósznűleg rászánom a szupit az ébresztések egy részére és termelek a teliholdas gk-ikbe a vadasparkokért, de felszaporítom az energiaszeletet, hogy ha beindítom 1x vagy 2x Jack-et, vagy besikeredik valami bónusz, akkor azért 2-3 kört biztos termelek belőle. Végül is 1 területen 1 kör 1x1-en egy +1 bónusszal 7-8 ébresztésre való növényt ad.;) Nem rossz az se', ha valakinek teli a teliholdas pajtája és szupit spórolna.
     
    rozo52, ljanika6, ada77201 és 11 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jobban kedvemre lett volna a /10 db magos/ indítás mint a mostani 5 db de ez van :cry:így akarták a játékgazdák....
     
    ljanika6, heureca3, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Prémmel 10 lesz;)
    Gyorsan felszaporítjuk aztán teremhet is;)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.