Visszajelzés Bevezetés a rémítő farmmunkába eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [mendy]

    [mendy] Törekvő


    Köszönöm szépen a válaszod! Bár számomra érthetetlen az event, belefogok. Ahogy esik úgy puffan alapon :)
     
    Lillapilla73, Kuzdern és Rékuci1111 kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha már végeztél minden teliholdas gazdakörivel, akkor még ott van a mai 2 új ;) Egyébként pedig nagyon jól lehet kereskedni, ha már nincs hova termelned. A rémtermékeket el tudod adni CSP-ért, Jack boltjában pedig vannak olyan kiváltható fák, ólak, kitehetők, amiket nagyon jó áron lehet cserélni. Egy kis teliholdas termelgetéssel 5-10 Pannit is meg lehet szerezni ;)
    Szerintem nagyon jó, hogy a teliholdas csak ritkán nyit ki, így van egy kis varázsa. Annyi területünk van már, ahol folyamatosan termelünk, hogy nekem például nem hiányzik napi szinten még 2 terület folyamatos aratása. Bőven elég, amikor havonta néhány napra nyitva áll.
    Az meg külön jó, hogy nekem kell megdolgoznom a teliholdas gazdakörik teljesítéséért. Ha a piacról lehetne megszerezni, akkor biztos elcsábulnék, és nem lenne akkora sikerélmény egy-egy gazdaköri befejezése.
     
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia kedves! :)
    Mivel te sem ma kezdted a játékot, én biztosra veszem, hogy van neked is izzó faleveled ;).
    Bemész a Pajtába, a bal oldali oszlopnál kiválasztod a Rémtermékek sort, katt rá, és kiadja az összes teliholdas termékedet: minden ott termesztett növényt, fatermést, állatot.
    Az Izzó bükkfát fás válogatásból lehetett szerezni:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/fák-a-játékban.17269/#post-926064


    SorszámKépeNeveAlapXLXXLTermés neveTermés pajtaértéke
    1.[​IMG]Izzó bükkfa06:00 óra
    75 TP
    -03:36 óra
    150 TP
    Izzó falevél245
    és itt a termése, amelyből nálam is szép mennyiség összegyűlt, ilyen rémterméket keress :):

    [​IMG]
    Ha mégsem találod, így sem, akkor már tudod, hogy legközelebbi csere-napkor mit kell keresned. ;)
    Sok sikert! :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.19
    Melan, Marika312, Gio és 3 más kedveli ezt.
  4. Benedek75

    Benedek75 Járnitanuló

    Szia Rékuci1111! Na ennél a pár gondolatnál megakadtam. Esetleg sok mindenről lemaradtam. Kérlek segíts! Ezt a részt nem tudom értelmezni: A rémtermékeket el tudod adni CSP-ért, Jack boltjában pedig vannak olyan kiváltható fák, ólak, kitehetők, amiket nagyon jó áron lehet cserélni. Egy kis teliholdas termelgetéssel 5-10 Pannit is meg lehet szerezni ;)
     
    csillaglili55 kedveli ezt.
  5. soresne

    soresne Fórumgróf

    Köszönöm szépen. Van ilyen fa csak xxl-es változatban,alap nincs :( e nélkül megtudom-e szerezni a felhőt ?
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.19
    bdody1944 és genka53 kedveli ezt.
  6. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia Benedek!
    Csatlakozom hozzád, mert Rékuci hozzászólását én sem nagyon értem.
    Rémtermék nyilván az előállítható valamik, amikből én egyedül a démoni bokrétát meg az ezüstláng füstölőt használom, az összes többi "nem jön be". Ugye a répás csatni helyett nem fogjuk használni azt háromszög tetejű "micsodát" - bocsi, nem tudom a nevét, de az biztos, hogy együtt a kettő nem használható. A "jó áron" cserélést se nagyon értem, a Pannikat meg pláne. Pannikat egyébként nem használok, teli van a legenda színig.
    Remélem - gondolom, mások is - Rékuci mond egy-két jó tippet, vagy bővebben kifejti a gondolatait, hogy hasznos legyen másoknak is.
     
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nem tudom mennyit bír el a csevegő ebben a témában, de akkor röviden:
    • van elég sok rémtermék (például démoni bokréta) amiket ki lehet vinni a piacra. Ezekben nincs tapasztalatom, mert szerintem nem éri meg piacra termékeket gyártani, de a lehetőség adott
    • Jack boltjából jó áron cserélhető dekorok: Koponya gyertya, Kerberosz, Boszorkánykonyha, Drakula nyúl, Pókháló (ezek kellenek a teliholdas éj 2 felhőre), a Macskatündér és a Zombijuh ólak is keresettek, de ami korlátlan mennyiségben fogy, az a Borzongató fűz
    • Az ügyes cserélgetésekkel pedig össze lehet hozni 1-1 Pannit is (például: 10 Borzongató fűz --> 1 Páncél Panni, de van hogy több cserére van szükség, például 10 Borzongató fűz --> 5 Szantál, 5 Papagájtollfa --> 3 Pocok Légyfogó --> 1 Páncél Panni)
     
  8. Benedek75

    Benedek75 Járnitanuló

    Köszönöm szépen, most már érthető. Azt gondoltam lehet piacolni, vagy pannira beváltani közvetlenül. Félre értettem...
     
    Rékuci1111 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne keseredj el;)piac és össze vissza cserélgetés nélkül is szert tehetsz számodra hasznos dolgokra!
    Abban igaza van Rékuci gazdának, hogy sokan keresik a rémfákat.. érdemes őket frissen kiváltani többszörösen...
    De nem csak Panniból áll a cserenap:music: még akkor sem ha ez a látszat8) Persze ha pont arra gyűjtenél akkor a fent említett cserebere labirintus járható út hozzá;)
    A rém termékek amiket elő lehet állítani, ha a receptet kiváltottad... pl démoni bokréta... valóban értékesíthetőek...;)
    Az már mondjuk kérdés, hogy ennyiért megéri e termelni őket...:wuerg:
     
    HéricsBáró, heureca3, Melan és 3 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Persze, mert a táblázatban levő dolgok nem a felhőhöz kellenek, hanem a Rémítő vadaskert alap raktárhoz, ill. az ahhoz tartozó gazdaköribe.
    Én úgy terveztem a dolgomat, hogy az event indulása után gyorsan beindítom az eventnövény felszaporítását és amíg az első kör érik minden hozzávalóval, addig gyorsan megszerzem a két Rémítő Vadaskertet a gazdaköriből, utána mindjárt felfejlesztem, és be is rakodok ólakat, hogy kevesebb helyet foglaljanak el az ólak a növénytermesztési területről.
    Azért ha kinyit a telihold kert, próbáld csak meg kirakni sima üres területre (nem földre) azt az XXL-es izzó bükkfádat, mert hátha szerencséd volt, és alappal együtt kaptad, ugyanis sok esetben a fejlesztést alappal együtt adják. Mert ha ezt is úgy kaptad, akkor ki kell ültetni, utána törölni, és szétesik alapfa + fejlesztésre. Utána már ki tudod rakni a szokásos módon.
    Meg nem tudom mondani, hogy nekem mennyi ilyen fám van, de valószínűleg több, és akkor a legközelebbi cserenapon küldök neked egy alap fát, ha engedi a rendszer, hogy használni tudjad az XXL-es fejlesztést. Először nézzük meg, hogy a fenti verzió bejön-e? Aztán bagolyban írd meg a farmnevedet, ha az XXL-es fejlesztésed nem tartalmaz alapfát is.
    :)
     
    ancsapancsa, rozo52, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A rémtermékek piac képesek ?
     
    genka53 kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Nem egészen. A termések, azaz a növények, fatermések, rémséges állatok nem piacképesek, de amik azokat adják (fák, ólak) azok igen, meg a bónuszrekeszben használható termékek is piacképesek.
    Rékuci gazdatársunk itt írja fentebb, a 87. hsz-ben, hogy mire gondolt. ;)
     
    rozo52, -ágianyu33-, Melan és 4 más kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    A gazdaköri feladatok között van egy "Reszketés a holdfényben" , amiből az utolsóból ki tudsz venni egy alap Izzófa -t. / 1-4-ig elég az ezüstöket megcsinálni, az 5-öt végig, s ott kapod meg a fácskát). Máris ráteheted a fejlesztést. Sőt, az egyik feladatban 100 Teliholdas ládát is kapsz, ezt is érdemes kibontani, sok-sok értékest szerezhetsz belőle.
    Javaslom még, hogy nézd át a váza ikon alatt a Ládákat, s amiben teliholdas dolgokat ír, azt bontsd ki, -lesznek benne fatermések, állatok, növények, stb. Most hosszabb ideig nyitva lesz a teliholdas, érdemes az általam írt feladatba termelni, hogy meg tudd szerezni.
     
    Lillapilla73, maszilva, bdody1944 és 7 más kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Nagyon szép lett, kiváncsi leszek a többi állat hogy mutat majd benne. :)

    Hát 10 db borzongató fűz az kis kapálás? Akkor mi a sok:music:
     
    Gio, -gyöngy-581, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Mondjuk a 100 az már sok xD Viszont, ha valakinek vannak kicsi farmjai is, akkor ott nem eventezni érdemes, hanem fát termelni ;) több farmról könnyebben összejön a 10 fűz :)
     
    Gio, HéricsBáró, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Akkor most már legalább látom, hogy ki a BP titkos tanácsadója ezeknél az új tipusú eventeknél, aki megmondja nekik mennyi a kevés és sokxDxDxD
     
    Ribiszke, Gio, times84 és 5 más kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Melan! :)
    Nekem is hasonló gondolatom volt....

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    Melan, Gio, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy örömteli változás az event leírásában.

    Felhőugró mester (macskatündéres dekor) ezentúl mindenre kifejti hatását a teliholdas területeken
    (első verzióban növények, ólak, fák voltak, most azonban már a dekorokra is)
     
    dagi18, Ribiszke, maszilva és 22 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Jaj, most lebuktam :oops: xDxDxD viszont elintéztem nektek, hogy a macskatündéres dekornak kicsit javuljon a tulajdonsága 8)
     
    Lillapilla73, Melan, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Köszönöm a táblázatot! Régóta játszom de éji barkám és ízzó falevelem még sincs! Sok sikert!
     
    genka53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.