Visszajelzés Boldog foltok II. - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 27.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A kép darabolása végett (megjelenítés és képernyőmentés) szerepel 2 helyen több tárgy is. Csak egyszer lesznek benne.
     
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Fuhur! :)
    Sajnos a mennyiségre ható bónuszok egyike sem emeli a felröppenők mennyiségét, - mint ahogy DevilMókus is írta.
    A felröppenők mennyisége alapvetően az alap érésidőtől
    függ, amit tetszés szerint csökkenthetünk termékekkel, valamint nagy befolyásoló tényező a területre kihelyezett Páncél Pannik száma. A fafejlesztések ugyan csökkentik az érésidőt, de nem jók erre a célra -XL; XXL;- mert rontják a felreppenési hatásfokot. Egy azonos területen 9-10 P. Panka (+ az 1 db, az Élő Legenda II. -ben lévő) már érezhető javulást, ill. növekményt eredményez.
    A fenti bónuszokat én akkor vetném csak be, ugyanis akkor lehet maximálisan kihasználni, ha legalább másfél napig mindenhol csak fa van kiültetve, mind a farmos, mind a Bahás területeken (még jobb, ha a teliholdas is épp akkor van nyitva, az lenne az igazi fogás).
    1-1 területre vagy akár kettőre nem szabad elindítani, kár lenne érte, mert csak elpocsékolnád a bónuszt. :)
    Köszönet Tomának a matekért!:inlove:
    Már csak egy gondom van
    - szívatnak anyám stop; engem is fiam stop - hogy az összes manufaktúrám és vadaskertem a főfarmon van :music:. Muszáj lesz bónuszt pörgetnem, különben nem lesz meg az event növényem. A bónusz hatálya alatt kiirtom a raktárházakat, és annyi eventnövényt letermelek amennyit csak bírok, és amikor a bónusz kimúlt, akkor valószínűleg visszaállítom azokat. Még sosem volt úgy, hogy sehogy se volt, most is majd lesz valahogy, majd megoldom, azért vagyok. ;)xD:D
    Megnyugtató, hogy a tölgyesen nyugodtan terpeszkedhetnek a mamutok, hadd termeljék továbbra is a zöld cseppeket. :D
    A szédültre meg viszont kimennek a rendes fák. A tölgyön korábban csillagokért kiválthatóvá vált -10% érésidő csökkenésig érvényesíthető rúnák hatása miatt legkésőbb 20 órakor elültetendők a 20 órás fák, a pettyes fűz és kecskefűz barka korábban, hogy holnap 14 óráig beérjenek.

    Tölgyes rúnák hatása
    az érésidőre
    normál fa
    (alapidő 20 h)
    Pettyes fűz
    (alapidő 23 h)
    Kecskefűz barka
    (alapidő 22 h)
    Kiültetési időpont, max.20:0017:1818:12
    Érésidő -10%-os tölgyes rúnával18:0020:4219:48
    Aratható (másnap)14:0014:0014:00
    Sikeres eventre való rákészülést, és eventezést! :):D:inlove:


     
  3. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Ha jól látom, a 48 órás farmmunkás kupon, az XL barkácscucc, a vidám állatos láda II és a barkácscucc XXL 2-szer szerepel a bolti kínálatban, mint limitált ajánlat. Gondolom, ez elírás lehet?!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
    Fenyvesi1010, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Varróbolti ablakok képmentésénél, fotózásánál "teli" képek jelennek meg.
    Nincs dupla árú.

    Módosítottuk a harmadik képsort.

    Kérlek, nézz rá egy frissítés után a bolt ajánlatára az ismertetőben.


    Köszönjük a jelzésedet!
     
    -kaktuszable-, Fenyvesi1010, Gio és 6 más kedveli ezt.
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Elolvastam figyelmesen az ismertetőt, tetszett ez a játék a múltkor, és most még jobban :) Főfarmon még növény érik, 1 óra és aratom, akkor rakok ki ólakat a szélekre 20 órás fákat, és megszórom őket így 13 órásak lesznek :) A szédültön jelenleg is ólak vannak, ha estig beérik némelyik azt cserélem hosszabb érésűre.
    Egy dolog nem tetszik, hogy a főfarmon ültesd a növényt, de közben valahogy fákkal, ólakkal szerezz cseregombot. Én a kezdésre alapozok, majd letermelem a növényt, aztán rakok ki fákat, ólakat. Az időt is rövidnek találom kicsit, aki dolgozik, az nem fog tudni napi 4-szer aratni, így nekem is kétséges.
    Nem teszem céllá a felhőt, most a bolt fontosabb, de ha jön a felhő, ha sikerül hadd jöjjön az is :) A kuponokat, munkásokat akarom elsősorban (vetőgépet én sem tudom utolérni).
    Mindenkinek sikeres kezdést, röpihalmot kívánok :)
     
    -kaktuszable-, Fenyvesi1010, Gio és 9 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Elgondolkodtattál a raktárház dologgal , mert én éppen a főfarmra próbálnám átszállítani.o_O:DViszont így rájöttem hogy az nem lesz jó mert szedhetem le onnan majd és event-kezdéskor újra megtölteni nem szerencsés.:wuerg:;)Ara jutottam hogy röpinek viszont kiváló lehet a szédülten is o_Oés ott is maradhat:pEsetleg hátha nálad is jó lehet.;)Persze ha megszokunk valamit , mint én a mamutokat a tölgynél azt szívesen látjuk ott mindig..;):p
     
    Zatini, Fenyvesi1010, bendi1121 és 8 más kedveli ezt.
  7. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Én itt valamit nagyon nem értek.
    Az írja az ismertető, hogy két db ruhaanyagot (dominót) kell elhelyezni a táblán és ezzel befejezhetem a játékot.
    Ennek a csevegőnek az elején az van a kis képregény részletben, hogy 4 darabkát kell elhelyezni.
    Mi a két darab és mi a négy darab, és végül is mekkora az a ruhaanyag, amit a malomban elő fogunk állítani?
    Lehet, hogy én vagyok a hülye, de jó lenne ezt tisztázni.
    A dominó fazonú ruhaanyag - téglalap - áll két kis négyzetből, amik lehetnek különböző vagy egyforma színűek.
    Ha két téglalap alakú ruhaanyagot kell a pályára helyezni a játék befejezéséhez, akkor 180 db játékhoz 360 db-ot kell a malomban keverni. Mínusz a 6 db ajándék, tehát 354-et.
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Az eventből kiszedem a barkácscuccokat , meg a szupertrágyát , és ennyi . :inlove::p
     
    szekulagábor, genka53, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  9. monika6767

    monika6767 Törekvő

    A legutóbbit is aaaanyira imádtam, most is így lesz....;)
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Hogy 2 vagy 4 kell minimum, majd kiderül holnap. (Az ismertető 2 dominót ír, a képregény 4 darabkát, ami akár lehet is a 2 dominó.)
    Ami viszont biztos, hogy nem 180 játék kell, hanem 180 ruhaanyagot, vagyis dominót kell letenned. Hogy ezt hány játék alatt teszed le, mellékes. Kimaxolhatsz minden pályát, vagy rámehetsz a Neked szimpatikus nyereményekkel kecsegtető pályákra.
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. A felhasznált ruhaanyag számít, nem érdekes hogy hányszor hányas kocka. Egyébként 2x1-es. 180 ruhaanyag kell a felhőhöz.
    Felhasznált
    ruhaanyagok
    mennyisége
    Nyeremény
    10Boldog foltok matrica
    201 Színválasztó cica
    501 Francos tűfok
    801 Dominók háza
    1201 Magaddal ragadsz
    180Boldog foltok felhősor II
    A 20 órás fákat kiraktam kezdésre, ha kész a növény, utána tyúkozni fogok.
    Sok sikert.
     
  12. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Köszönöm Kukorim, megvilágosodtam. :)

    Köszönöm Neked is, megzavart ez a 2-4 darab-darabka, és hagytam magam összezavarni. xD
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nincs mit. :)Az ismertetőben 2 ruhadarab után be lehet fejezni a táblát:
    A 2. ruhaanyag kihelyezését követően a minijáték bármikor befejezhető.
    De én nem fejezném be, mert van egy ingyen cseregomb, azt ki fogom használni és utána csak attól függ hogy mennyit cserélek, hogy még mennyi cseregombom van. Ha úgy látom hogy nem adja jól a színeket, akkor nem fogom elpocsékolni arra a pályára, inkább kérek másik pályát.
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezeket csak akkor fogom kiszedni, ha már nem lesz semmi benn. Ezek még kitehetőből is jöhetnek ezerrel.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nekem pont az ezredik utáni is kell . :inlove:
     
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    Azt meg nem is írtad, hogy ráadásul szép új ruhaanyagok is vannak. :inlove::p:)
    Szia,
    a raktárházak nálam is a főfarmon voltak, aztán nemrég egy event miatt átmentek a tölgyesre, most meg átmentek a szédültre. Szegények teljesen szédültek lesznek a sok mozgástól. :)

    Valamit már kezdeni kéne a vetőgéppel, 2083 órára való van, a többiből meg annyi, ameddig az épp megkezdett kupon tart. Vagy ha veszek havi munkást, akkor annyi. :music:
     
    Bonzó1945, Zatini, gabianyus és 13 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Kíváncsi leszek hogy sz-tápos ,Fp-es, sz-trágyás stb pályák mennyire lesznek kimaxolhatók így hogy cserélhetők és teljesen beépíthető a pálya;)o_OLehet működik most itt Wolfi múltkori terve:music: Mindenesetre ha csak annyi szerzek mint múltkor, úgy hogy jobb a bolt kínálata már megéri.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az biztos, hogy a múltkoriból tanulva az első 4 pályát teljesen megcsinálom, addig nem mozdulok onnan, még ha forró bográccsal is fenyegetnek. :D Utána már olyan pályákat kaptunk, ahol sok időt el lehet tölteni és szöszmötölni kell vele, hiába lehet most kirakni az összes pályát. Egyre több akadály lesz, tehát az első 4 pályát nekem kötelező kirakni. ;):)
     
    Zatini, -kaktuszable-, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen :D Jó hogy mondod :music:múltkor elszaladtunk a kis pályák mellet,:oops: azt kiderült azok voltak a legjobbak. o_O:p
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.19
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha egy kakasnak megütik a csőrét, azt nem felejti el. :D Már befizettem a tanulópénzt, most már nem fogom. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.