Visszajelzés Boldog foltok III. csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 17.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Jaj, szegény. :( A múltkor én is 20 helyett 200 ládát nyitottam ki, pocsékba ment egy csomó trágya. >:( Bár jött 8 db 200%-os TP, az is valami. :p:)
     
  2. =Andulka=

    =Andulka= Fórum-zöldfülű

    Új rekord :) Egy táblán 87 csillagos érme.
    Előtte alig semmi, de végre, kb. a 200. ruhaanyagnál beadta azt a táblát, ahol csak érme és szupertáp van.
    (5 csere is volt)
     
    bugavalika40, ZSUZSA21, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  3. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Jött nekem is 200%-os TP, de nem tudom hány db.

    Ma reggel eljutottam a felhőig. Érmém szerintem nem túl sok lett. Menet közben kiváltottam minden szezonpontot, anélkül nem jutnék el a 40. szintig. Jelenleg 99 érmét tudok még elkölteni.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.20
  4. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Felhő tegnap megszerzeve.

    A boltból a 3 ól volt a cél , ezen felül egy XXXL és egy XXL barkácsot vettem ki. Nekem elég volt ennyi az eventből ;)
     
  5. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Sziasztok!

    Öt darab ruhaanyagom hiányzik és végre először mióta játszom meg lesz az első felhősorom :)
    Sikerült kivennem az ólakat is, aminek örülök, ezután meglátom, hogy esetleg mit tudok még csemegézni a boltból.
    Nagyon köszönöm Fuhur és incimami tanácsait és segítségét! :inlove:

    További jó játékot mindenkinek!
     
  6. papjud

    papjud Utánpótlás-írogató

    sziasztok !
    Már csak 10 db kell és meg van a felhőm :) Köszönöm én is a sok hasznos tanácsot :)
     
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem a 266. ruhaanyagnál jött ez a pálya. 87 csillagos érme lesz nekem is ha a következő anyag dupla kék farmer lesz.
     
    =Andulka=, bugavalika40, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  8. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Győzelem! Kész van a felhőm, Kikelt a paszulyom, végre használhatom, beüzemeltem az összes ágat amit eddig megcsináltam. 89 es szinten vagyok. A szezonból másodszorra csináltam meg az utolsó szintet, és lehet belefér még egyszer. Jól jön a bahára a tp, most már ott is elég sok kell a szintlépéshez
     
  9. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!
    Gratulálok:))
     
    vihence, Éva0315 és Sárika555 kedveli ezt.
  10. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    218 on vagyok de nem árasztottak el a röpik minden aratásból 2 öt tudtam csak keverni így most a béka valoga alatt vagyok pedig hajnalba fenn vagyok kb 10-11 között este aratok és a munkám semmit se ér--- most kitettem 11 db xxl fákat megszórtam papuccsal próbaként most csodálkozzatok 1 röpit adott a kedvem is elment mindent ami létezett rászórtam és felhasználtam már semmim sincs
     
    kedvenc62 és Ribiszke kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Régi játékos vagy, rendszeresen részt veszel a csevegők életében is. Számtalanszor leírtuk: fákkal nem lehet felröpit gyűjteni. Vagy tegyél ki 8-10-12 órás ólakat, amiket naponta 3-4-szer aratsz, vagy minél hosszabb érésű növényt, amit naponta kétszer arathatsz. Olyat válassz, aminek az idejét a lehető legjobban le tudod rövidíteni, és beérik éppen a tervezett aratási időpontodra.
    A fákkal az a gond, hogy nem rövidíthetők. Egy 20 órás fa csak KacsaKata turbótrágyával aratható naponta 2-szer, de annyi "zokni" nincs a világon, amivel minden eventet végigröpizel. Az XXL fa is csak 2-szer aratható. Ugyanakkor szintén kétszer arathatom a nemesített lóherét-macskagyökeret, ami nem 12 órás, hanem 22, így minimum dupla röpit eredményez.
    A fákkal kizárólag eventkezdéskor érdemes röpizni, ha a röpit a fák adják a legjobban; event közben már nem. Vagy ólak (de csak akkor ha aratod is napközben 3-4-szer), vagy nemesített növények.
     
  12. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    köszi
     
    vihence, Éva0315, csopke1 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    A szédültön kéne gyűjteni a röpit. Most arattam ott 4 raktárházat és csicseriborsót, és 39 röpit adott.
    Hát, én fákkal gyűjtöttem a szédültön és 4 állatos és 2 terményes raktárházzal, amíg elég sok nem lett, és elég sok lett. :p:) Nem is tudok hozzá elég növényt termelni.:music:
     
    bugavalika40, Sárika555, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A foltjaim elég boldogok . :inlove:

    [​IMG]
     
    bugavalika40, vihence, Sárika555 és 4 más kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Ez már valami! Azt hiszem ezzel rekorder vagy! Vagy közel hozzá:)
     
    bugavalika40, Kuzdern, LCZAnikó és 3 más kedveli ezt.
  16. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék,..kinek mi a tapasztalata?
    Már végeznék ezzel a foltos dologgal,...mert meg vannak a hozzá valók!
    A "lerakás" nálam azonban rengeteg időt vesz igénybe,...és már nagyon beleuntam!
    Lerakom,...illesztem,..kattintok,..és vissza megy ...aztán megint kezdem,..és megint újból ez a szitu!....5-10...de néha több próbálkozás után sikerül csak letennem!....
    Mit csinálok rosszul?....Máskor is volt már ilyen kirakósdi,....soha sem ütköztem ilyen nehézségbe!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Visszaváltásnál majd jó lesz :D

    [​IMG]


    Ennyi lett : [​IMG]
     
    bugavalika40, vihence, kedvenc62 és 2 más kedveli ezt.
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    nem tudom, mi lehet a gond.
    Azt a felét kell megfogni, amit illeszteni akarunk a gomboz vagy a már táblán lévő másik folthoz. Odatesszük, ott lehet még igazgatni, ha vannak szabad mezők, hogy merre álljon, s amikor jó, kattintás az odaillesztett félre és ott marad. Jó esetben. :music::)
     
    kedvenc62 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    már nem tudom reggel csinálni,mert meló van ,de szépen hozott ajcsikat a felhő mellett és tovább:p:p:p
    aki kész annak gratula,aki még szövöget sok sikert a befejezéshez:):):)
     
    bugavalika40, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  20. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Köszi, ezzel tisztában vagyok, így is csinálom,..ill. szeretném!...Egyszerűen nálam most ez nem működik!...:(
     
    bocsika67 és Ribiszke kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.