Visszajelzés Boldog foltok III. csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 17.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Én is befejeztem az eventet 360 db folt lett a vége.
    Én minden olyan dolgot kiváltottam amit csp ért nem lehet megvenni.

    Az elején én is növényekből és fákból próbáltam a felröpiket gondoltam majd meglesz..... hát nem :)
    Ezért köszönöm "lukiminek" hogy részletesen leírta hogy milyen ólak adnak már szinte 1/1- ben felröpit.
    További jó játékot mindenkinek!
     
    Éva0315, incimami, bugavalika40 és 2 más kedveli ezt.
  2. szpiró61

    szpiró61 Törekvő

    Sziasztok! Én nem tudom befejezni sajnos, még 55 folt kellene. De nem baj itt az unoka és ő többet ér mindennél, most vele töltöm az időmet a játékkal kevesebbet.
    Sok sikert mindenkinek.
     
    Éva0315, incimami, soresne és 5 más kedveli ezt.
  3. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.

    Én értem a kérdésed.
    Nálam az a szitu, hogy amikor odateszem ahova szánom, az egeret ráhúzom a másik felére is ahova azt is akarom majd amelyik részét megfogtam és oda vittem a helyére azon elkezdek kattintgatni. Kb 2-5 kattintásra "ragad" oda csak nálam is elvétve van olyan, hogy egyből. De csak olyankor ugrik vissza az eredeti helyére ahonnan elvettem ha nem arra a részére kattintok amelyiket megfogtam és
    odavittem. Ha kattintgatnom is kell az nem olyan bosszantó mintha vissza ugrana a helyére, mert gyorsan is lehet kattangatni. Ha elfeledkezek róla és a másik részére kattintok nekem is vissza ugrik.
     
    kedvenc62, Éva0315, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  4. piricsk69

    piricsk69 Utánpótlás-írogató

    Fák érésideje csökkenthető valamivel a kacsakatás trágyán kívül?
    Pont 2 óra előtt az utolsó pillanatban érne be.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A fákra ható bónuszokat itt találod (kattints a zöld feliratokra):

    Fákra ható bónuszok

    Mire?TP és/vagy BTPTermésIdő
    fákKATT IDEKATT IDEKATT IDE
     
    piricsk69 kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha már érésben van egy fa, akkor csak KK-val tudsz rajta gyorsítani. A KK hatékonyságát tudja növelni a kiszórás előtt aktivált farönkhangár. Egyébként a farmos fákra a "Fafellendülés" rúna hat még.
     
    HéricsBáró és piricsk69 kedveli ezt.
  7. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok Kedves Játékosok!

    Köszönjük a segítő közreműködéseteket, ahogy igyekeztetek egymást támogatni az event minél szélesebb körű és hatékonyabb elvégzésében!

    Remélhetően mindenkinek sikerült a lehető legtartalmasabb foltozásokat elkészíteni!

    Az event időtartama lejárt, de a
    játék megy tovább... egyik event kapui zárulnak, a következőé pedig kinyílnak.

    Találkozunk a következő eventek csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    kedvenc62, Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.